GPS
İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar
Başlangıç 0 25 0 357 274 0:00
1. İstasyon 25 29 357 315 404 1:30
2. İstasyon 54 19 672 354 203 3:00
3. İstasyon 73 27 1026 298 443 4:00
Bitiş 100 0 1324 0 0 05:30

Katılım Koşulları ve Kurallar


Genel Bilgi

Veloturk Gran Fondo Çeşme, iki ayrı güzergahtan oluşan amatör yol bisikleti yarışıdır.

Yarış, UCI ve Türkiye Bisiklet Federasyonu yönetmeliklerine göre düzenlenecektir.

100 kilometrelik uzun yarış, 3 Kasım 2019 tarihinde saat 08:00'da Çeşme şehir merkezinden başlar ve 1320m+ tırmanışın ardından Çeşme şehir merkezinde sona erer.

Toplanan katılım bedelinin tamamı Veloturk'ün "Bir Çocuk Gülerse Dünya Güler" projesine aktarılacaktır.

Kayıt Ücreti

Veloturk Gran Fondo Çeşme - Uzun Parkur (100 km) kayıt ücretleri:

- İadesiz kayıt ücreti: 210 TL
- İade edilebilir kayıt ücreti: 240 TL (21 Ekim 2019 tarihine kadar yapılacak olan kayıt iptallerinde tam iade yapılır)
- 21 Ekim 2019 tarihinden sonra kayıt ücreti: 240 TL (İadesiz)

Ödemenin online kayıt esnasında yapılması gerekmektedir.


Detaylı Bilgi

Katılımcı Listesi

Sırt Numarası Adı Soyadı Kulüp Kategori Ülke
1 Ali Oğuzhan Işıkver Karşıyaka Belediyesi Spor Kulübü Genç Erkek (16-18)
2 Bülent Mihraç Korkmaz Fiberli AntalyaSpor Genç Erkek (16-18)
3 Efe Akbulut Büyükçekmece Bisiklet Kulübü Genç Erkek (16-18)
4 Ege Baysal İstanbul Teknik Üniversitesi Bisiklet Kulübü Genç Erkek (16-18)
5 Emir Yargıç Genç Erkek (16-18)
6 Emirhan Adaşıoğlu Erzincan Dağcılık Ve Kayakçılık İhtisas Kulübü Genç Erkek (16-18)
7 Erdoğan Hammaloğlu VELO CYPRİ Genç Erkek (16-18)
8 Esat Ceylan Carraro Genç Erkek (16-18)
9 Furkan Gürler Fiberli Antalyaspor Genç Erkek (16-18)
10 Habib Özmuş Genç Erkek (16-18)
11 Hasan Umut Durgun Erzincan Dağcılık Ve Kayakcılık İhtisas Kulübü Genç Erkek (16-18)
12 Hasan Yağız Öztürk BİSAN SPOR KÜLÜBÜ Genç Erkek (16-18)
13 Bilal Sayılan Argeus Events a Genç Erkek (16-18)
14 Martinos Moutsios Porto Leone Genç Erkek (16-18)
15 Umut Eser SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ SPOR KULUBÜ Genç Erkek (16-18)
16 Uygarcan Orakcı Fiberli Antalyaspor Genç Erkek (16-18)
17 Yiğit Eryılmaz FİBERLİ ANTALYA SPOR Genç Erkek (16-18)
21 A.Cihan Aytulun Hi-Ride Bisiklet Kulübü Elit Erkek (19-34)
22 Adnan Çağlar Oruç veloIKIN Elit Erkek (19-34)
23 Ahmet Eren Bisan Spor Klübü Elit Erkek (19-34)
24 Ahmet Genç Velomaris Team&IP Hotels Elit Erkek (19-34)
25 Ahmet Can Aslan Trakya Bisiklet Kulübü Elit Erkek (19-34)
26 Ahmet Hayri Kulumbur Peloton İstanbul Bisiklet Spor Kulübü Elit Erkek (19-34)
27 Alper Arslantürk RDC Elit Erkek (19-34)
28 Apostolos Papadopoulos A.S. ALFA KALLITHEAS Elit Erkek (19-34)
29 Arda Bengiz Çetin Elit Erkek (19-34)
30 Atacan Yavuz Elit Erkek (19-34)
31 Ayber Aydoğan BAHÇEŞEHİR BİSİKLET KULÜBÜ Elit Erkek (19-34)
32 Bahadır Budakoğlu Büyükçekmece Bisiklet Klubü Elit Erkek (19-34)
33 Barış Baykan Elit Erkek (19-34)
34 Baturalp Pöge LEFTRIGHT MULTISPORT Elit Erkek (19-34)
35 Bayram Yener The Yollular Elit Erkek (19-34)
36 Berk Kılıç Anadolu Yolcuları Elit Erkek (19-34)
37 Berkem Ataman FlyingNuts Elit Erkek (19-34)
38 Bilgi Özkan Kordelya Cycling Elit Erkek (19-34)
39 Burak Turan Early Birds Cycling Club Elit Erkek (19-34)
40 Burak Yüksel Budost Elit Erkek (19-34)
41 Can Yalaman Bursa Triatlon SK Elit Erkek (19-34)
42 Caner Başak Elit Erkek (19-34)
43 Cantekin Çimen Elit Erkek (19-34)
44 Cengiz Güner BİSAN Elit Erkek (19-34)
45 Cesur Alak CARRARO Elit Erkek (19-34)
46 Coşkun Şahin Anadolu Yolcuları Elit Erkek (19-34)
47 Çağrı Hacılar BigBrossCycling Elit Erkek (19-34)
48 Derviş Gökman Fitmania Elit Erkek (19-34)
49 Dmytro Volovod Sigma Software - Unicorn Elit Erkek (19-34)
50 Emrah Günaydın 5³° Cycling Team Elit Erkek (19-34)
51 Emrah Yılmaz BİREYSEL Elit Erkek (19-34)
52 Emrah Gülersoy ZEK TEAM Elit Erkek (19-34)
53 Emre Ertuna Elit Erkek (19-34)
54 Enes Kalfa Ferdi Elit Erkek (19-34)
55 Erdem Gürcan Velomaris Team & IP Hotels Elit Erkek (19-34)
56 Erkan Güngör VELO CYPRİ Elit Erkek (19-34)
57 Erman Mengeş VariantCC Elit Erkek (19-34)
58 Fatih Erdem AYPG Elit Erkek (19-34)
59 Fatih Ertörün KADANS BİSİKLET Elit Erkek (19-34)
60 Fatih Sevinç Elit Erkek (19-34)
61 Ferhat Şener 《ÇAB》 Elit Erkek (19-34)
62 Francisco Puerto Gerada Shimano Elit Erkek (19-34)
63 Furkan Hasırcı KARŞIYAKA BELEDİYESİ SK Elit Erkek (19-34)
64 Furkan Abdullah Pamukcu AFAD Elit Erkek (19-34)
65 Gleb Dolzikov Dolzikov Sigma Software - Unicorn Elit Erkek (19-34)
66 Gökhan Mıhçı JUST CYCLING Elit Erkek (19-34)
67 Görkem Yoldaş Ferdi Elit Erkek (19-34)
68 Hakan Ormancı Elit Erkek (19-34)
69 Hakan Kutay Özdemir Elit Erkek (19-34)
70 Halil Emir Akca Elit Erkek (19-34)
71 Halil İbrahim Bayraktar ASİL PEDAL Elit Erkek (19-34)
72 Hamed Pasban Khajeh İSS TURKEY CYCLİNG TEAM Elit Erkek (19-34)
73 Harun Coşkun ASİL PEDAL Elit Erkek (19-34)
74 Harun Ömür Karşıyaka Belediyesi Spor Klübü Elit Erkek (19-34)
75 Hasan Hüseyin Aydoğdu RDC Elit Erkek (19-34)
76 Hüseyin Subaşı Akdeniz Yol Bisikleti Grubu Elit Erkek (19-34)
77 İbrahim Dirican ferdi Elit Erkek (19-34)
78 İbrahim Berkay Kanık Büyükçekmece Bisiklet Kulübü Elit Erkek (19-34)
79 İbrahim Tolga Bodur VELOMARİS TEAM & IP HOTELS Elit Erkek (19-34)
80 İsmail Çavuşoğlu Bisan Spor Kulübü Elit Erkek (19-34)
81 İsmail Alperen Öğüt Elit Erkek (19-34)
82 İsmail Emre Padır Hi-Ride Elit Erkek (19-34)
83 İzzet Şahin İçen Green Pedal Cycling Team Elit Erkek (19-34)
84 Kaan Ziya Süerkan Peloton İstanbul Bisiklet Spor Kulübü Elit Erkek (19-34)
85 Karaca Kacar Ferdi Elit Erkek (19-34)
86 Kemal Çöteloğlu Elit Erkek (19-34)
87 Koral Bayraktar Elit Erkek (19-34)
88 Koray İflazi All ride bike coffe Elit Erkek (19-34)
89 Köken Uzuntaş Elit Erkek (19-34)
90 Mehmet Kanat tarkan bisiklet Elit Erkek (19-34)
91 Mehmet Cem Dönmez Elit Erkek (19-34)
92 Mert Göker Unilever Spor Klübü Elit Erkek (19-34)
93 Mert Talih Elit Erkek (19-34)
94 Mertcan Akcapınar VELOKSK Elit Erkek (19-34)
95 Mevlüt Tutmaz AYPG Elit Erkek (19-34)
96 Muhammet Tayyib Yıldırım Peloton İstanbul Spor Kulübü Elit Erkek (19-34)
97 Mustafa Sarı Vargren cycling team Elit Erkek (19-34)
98 Mustafa Şirin SHIMANO _ Alanya Belediye Spor Elit Erkek (19-34)
99 Mustafa Can Çelik Peloton İstanbul Bisiklet Spor Kulübü Elit Erkek (19-34)
100 Nail Acun Kaybedenler Klübü Elit Erkek (19-34)
101 Oğuzhan Meral FlyingNuts Elit Erkek (19-34)
102 Osman Menci Hi-Ride Elit Erkek (19-34)
103 Ozan Salamcı Unilever Spor Klübü Elit Erkek (19-34)
104 Ömer Faruk Yıldız AFAD spor kulübü Elit Erkek (19-34)
105 Özcan Böcek Kayhan Ertuğrul Makina Elit Erkek (19-34)
106 Özdemir Levent Peloton istanbul Elit Erkek (19-34)
107 Özgür Kök B/S/H/ Cycling Club Elit Erkek (19-34)
108 S.Selim Gündoğdu Ferdi Elit Erkek (19-34)
109 Sadık Kot Karşıyaka Belediyesi Spor Klübü Elit Erkek (19-34)
110 Sadri Perk Yapıkredi Bisiklet Takımı Elit Erkek (19-34)
111 Sadullah Çıray Elit Erkek (19-34)
112 Sefa Coşkun Hi-Ride Elit Erkek (19-34)
113 Sefa Toros Fiberli Antalyaspor Elit Erkek (19-34)
114 Semih Kapusuz Ferdi Elit Erkek (19-34)
115 Serdar Acar Elit Erkek (19-34)
116 Serhat Arıoğlu All Ride Bike Coffee Elit Erkek (19-34)
117 Sinan Kargı 5³° Elit Erkek (19-34)
118 Soner Akbas Green pedal cycling team Elit Erkek (19-34)
119 Şevket Özer VELOMARIS TEAM & IP HOTELS Elit Erkek (19-34)
120 Thomas Lauryssen Lehvel cycling team Elit Erkek (19-34)
121 Tuğkan Büyüketi Carraro Elit Erkek (19-34)
122 Turhan Günay VELOMARİS TEAM & İP HOTELS Elit Erkek (19-34)
123 Ufuk Kaynar 5³° Cycling Team Elit Erkek (19-34)
124 Umut Saraçoğlu VELOMARIS TEAM & IP HOTELS Elit Erkek (19-34)
125 Utku Şen Elit Erkek (19-34)
126 Yiğit Yazıcı Istanbul Bisiklet Spor Kulübü Elit Erkek (19-34)
127 Yusuf Özkan Karşıyaka Belediyesi Spor Klübü Elit Erkek (19-34)
128 Yusuf Alperen Ayar Ankara Bisiklet Grubu Elit Erkek (19-34)
129 Yücel Arslan Elit Erkek (19-34)
130 Zeki Kaygısız Carraro Elit Erkek (19-34)
131 Ziyacan Bayar VariantCC Elit Erkek (19-34)
141 Ahmet Biçer BBOM İzmir Master Erkek (35-39)
142 Ahmet Erdoğan POLATLI BİSİKLET GRUBU Master Erkek (35-39)
143 Ahmet Eren ISS TURKEY CYCLING TEAM Master Erkek (35-39)
144 Ahmet Uslu İstanbul Bisiklet Spor Kulübü Master Erkek (35-39)
145 Ali Candan Büyükçekmece Bisiklet Kulübü Master Erkek (35-39)
146 Ali Levent Kurtoğlu yüzbinkoş Master Erkek (35-39)
147 Anton Kernasovskyi Sigma Software - Unicorn Master Erkek (35-39)
148 Aycan Türkmenoğlu Master Erkek (35-39)
149 Ayhan Daş AFAD Genclik Ve Spor Klubu Master Erkek (35-39)
150 Aykut Arslantürk Master Erkek (35-39)
151 Aytaç Aksoy Vegan Cycling Team Master Erkek (35-39)
152 Aytuğ Dereli 5³° Cycling Team Master Erkek (35-39)
153 B. Metin Ergüven Early Birds Cycling Club Master Erkek (35-39)
154 Barış Şardal VELOSTROM CYCLING TEAM Master Erkek (35-39)
155 Bart Lauryssen Levhel Cycling Team Master Erkek (35-39)
156 Berk Akbas Master Erkek (35-39)
157 Beytullah Bereketli Velonıght Cyclıng Team Master Erkek (35-39)
158 Burak Karakaya Peloton İstanbul Spor kulübü Master Erkek (35-39)
159 Can Ayvalıoğlu Ayvandbendi Spor Master Erkek (35-39)
160 Can Çekli GRATAS SOLUTIONS Master Erkek (35-39)
161 Can İlhan Master Erkek (35-39)
162 Caner Kocaman PedalTürk Master Erkek (35-39)
163 Cemal Okay Yapı kredi spor kulübü Master Erkek (35-39)
164 Cihan Özdamar HI-RIDE CYCLING CLUB Master Erkek (35-39)
165 Cihangir Aygün Velomaris IPHotels Master Erkek (35-39)
166 Cuneyt Aras Büyükçekmece Bisiklet Kulübü Master Erkek (35-39)
167 Cüneyt Gürsoy BİREYSEL Master Erkek (35-39)
168 Çağdaş Civelek VeloKSK Master Erkek (35-39)
169 Çağlar Ertaş Velonight Cycling Team Master Erkek (35-39)
170 Emrah Mercan VeloKSK Master Erkek (35-39)
171 Emre Göçkan Celal Fidan spor kulübü Master Erkek (35-39)
172 Emre Posacıoğlu Ferdi Master Erkek (35-39)
173 Enver Yaşar FERDİ Master Erkek (35-39)
174 Ercan Demir Bireysel Master Erkek (35-39)
175 Ercüment Boran Petkim Spor Kulübü Master Erkek (35-39)
176 Erdinç Saraç İstanbul triatlon klubü Master Erkek (35-39)
177 Eser Erkal Master Erkek (35-39)
178 Eser Şahin Ferdi Master Erkek (35-39)
179 Fatih Cebir Master Erkek (35-39)
180 Ferhat Yılman İNEGÖL BİSİKLET KULUBÜ Master Erkek (35-39)
181 Fırat Kolbaşı Master Erkek (35-39)
182 Giorgos Ninis Alfa Team Master Erkek (35-39)
183 Goulielmos Sgourakis Alfa team Master Erkek (35-39)
184 Gökhan Uzuntaş Orvelo Master Erkek (35-39)
185 Güven Bekiş Master Erkek (35-39)
186 H. Tolga Gök VELOMARİS TEAM & IP HOTELS Master Erkek (35-39)
187 Harun Çal AKDENİZ YOL BİSİKLETİ GRUBU Master Erkek (35-39)
188 Hüseyin Özdemir Early Birds Cycling Club Master Erkek (35-39)
189 Hüseyin Emre Ayan Velonight Cycling Team Master Erkek (35-39)
190 İhsan Büyükbahar Early Birds Cycling Club Master Erkek (35-39)
191 İlker Aksoylar Unilever Spor Klübü Master Erkek (35-39)
192 İlker Yer Master Erkek (35-39)
193 İsmail Evren Yüzügüzel Umuda Pedal Master Erkek (35-39)
194 İsmail Hakkı Kuş Master Erkek (35-39)
195 Kaan Yağlı VELOMARİS TEAM & IP HOTELS Master Erkek (35-39)
196 Kağan Yavuz Master Erkek (35-39)
197 Kemal Özyürek The Yollular Master Erkek (35-39)
198 Kerem Güvel Peloton İstanbul Bisiklet Spor Kulubü Master Erkek (35-39)
199 Marc Duperron Kordelya Master Erkek (35-39)
200 Mehmet Öngün Green Pedal Cycling Master Erkek (35-39)
201 Mehmet Özboran Green Pedal Cycling Master Erkek (35-39)
202 Mehmet Öztürk ANKARA BİSİKLET GRUBU Master Erkek (35-39)
203 Mehmet Pala Turkcell Bisiklet Takımı Master Erkek (35-39)
204 Mehmet Sarı KOZBİ KOZAN BİSİKLET Master Erkek (35-39)
205 Mehmet Sevil İstanbul Bisiklet Spor Kulübü Master Erkek (35-39)
206 Mehmet Soyman Green Pedal Cycling Master Erkek (35-39)
207 Mehmet Sertaç Ünal Master Erkek (35-39)
208 Mert Aktalay Hi-Ride Master Erkek (35-39)
209 Muhammed Yıldız Trakya Bisiklet Kulübü Master Erkek (35-39)
210 Murat Alaboz Hi-Ride Master Erkek (35-39)
211 Murat Sazlı The yollular Master Erkek (35-39)
212 Murat Uslu BÜYÜKÇEKMECE BİSİKLET KULUBÜ Master Erkek (35-39)
213 Mustafa Karaömerlioğlu KOZBİ Kozan Bisiklet Master Erkek (35-39)
214 Mustafa Sözkesen Dalyan Bisiklet Muhtarlığı Master Erkek (35-39)
215 Mustafa Yerli AFAD Spor Kulübü Master Erkek (35-39)
216 Nikolaos Landrou P.S. LESVOU Master Erkek (35-39)
217 Nurullah Çayboylu 30+Pedalist Master Erkek (35-39)
218 Oğuzhan Biçer Peloton İstanbul Bisiklet Sport Kulübü Master Erkek (35-39)
219 Oğuzhan Çetin Spil Master Erkek (35-39)
220 Okan Türk Bolu Gençlik Merkezi Spor Kulübü Master Erkek (35-39)
221 Oktay Erdem Atasagun Bike İzmir Master Erkek (35-39)
222 Onur Şenkal JUST CYCLING Master Erkek (35-39)
223 Orhan Konca The Yollular Master Erkek (35-39)
224 Ömer Cüran İTÜ Bisiklet Kulübü Master Erkek (35-39)
225 Özkan Genç BABİSD Master Erkek (35-39)
226 Rifat Cezmi Yücel Master Erkek (35-39)
227 Seçkin Akyıldız Master Erkek (35-39)
228 Sergey Konov Master Erkek (35-39)
229 Serhat Altay Demir Pedal Bisiklet ve Doğa Sporları Derneği ÇORLU Master Erkek (35-39)
230 Serhat Yıldırım BİSAN Spor Klubu Master Erkek (35-39)
231 Serkan Demirel Master Erkek (35-39)
232 Serkan Dizman 5³° Master Erkek (35-39)
233 Serkan Eldeniz Master Erkek (35-39)
234 Sertan Cansu Early Birds Cycling Club Master Erkek (35-39)
235 Soner Oğul Bireysel Master Erkek (35-39)
236 Tarık Altınkaya Büyükçekmece Bisiklet Kulübü Master Erkek (35-39)
237 Theofanis Kydonis PANATHINAIKOS Master Erkek (35-39)
238 Tolga Küçükceran Early Birds Cycling Club Master Erkek (35-39)
239 Umur Kara Hi-Ride Cycling Club Master Erkek (35-39)
240 Umut Kantarcı yok Master Erkek (35-39)
241 Ural Gökay Çiçekli VELOKSK Master Erkek (35-39)
242 Uygar Şirin Early Birds Cycling Club Master Erkek (35-39)
243 Vandenberghe Helene Master Erkek (35-39)
244 Yaşar Temizer Master Erkek (35-39)
245 Yaşar Can Ün ASİL PEDAL Master Erkek (35-39)
246 Yunus Köprübaşı BİREY Master Erkek (35-39)
251 Abdüsselam Çamur CICLO Güzelbahçe Master Erkek (40-44)
252 Acar Ataseven Kordelya Cycling Master Erkek (40-44)
253 Ahmet Tarık Ok YAPIKREDİSPOR KLUBÜ Master Erkek (40-44)
254 Akın Akcan Master Erkek (40-44)
255 Ali Erkin Arslan Asil Pedal Master Erkek (40-44)
256 Ali Görkem Algın VeloON6 Master Erkek (40-44)
257 Ali Özgür Emekli Master Erkek (40-44)
258 Alper Akcan SASFit Master Erkek (40-44)
259 Avni Üstündağ VELONIGHT CYCLING TEAM Master Erkek (40-44)
260 Aycan Dostugür Ferdi Master Erkek (40-44)
261 Ayhan Ceylan TURKCELL Bisiklet Takımı Master Erkek (40-44)
262 Ayhan Günay ZT Cycling Master Erkek (40-44)
263 Barış Şenoğul VELOKSK Master Erkek (40-44)
264 Bedri Serkan Altuk BİDOS Master Erkek (40-44)
265 Birol Karakaya Sundu bisiklet Master Erkek (40-44)
266 Bogaç Altundaş Unilever Spor Klübü Master Erkek (40-44)
267 Burak Çelikateş VELONIGHT CYCLING TEAM Master Erkek (40-44)
268 Burak Utku Aktan Master Erkek (40-44)
269 Burçinhan Doğan ANKARA BİSİKLET GRUBU Master Erkek (40-44)
270 Bülent Tatlıdil aypg Master Erkek (40-44)
271 Candaş Yücel Ferdi Master Erkek (40-44)
272 Cem Kürkcü VELOKSK Master Erkek (40-44)
273 Cem Soylu VeLoON6 Master Erkek (40-44)
274 Cem Özgür Oruç Hürpedal Bisiklet Derneği Master Erkek (40-44)
275 Cenk Giray 5³° Cycling Team Master Erkek (40-44)
276 Cüneyt Doğan Cyclist turkiye Master Erkek (40-44)
277 Cüneyt Özendik inegöl Bisiklet Klübü Master Erkek (40-44)
278 Çağlar Pek A.Y.P.G. Master Erkek (40-44)
279 Çağrı Göktaş YvB Master Erkek (40-44)
280 Devrim Ardıç Fiberli Antalyaspor Master Erkek (40-44)
281 Dinçer Yılmaz Bursa Büyükşehir Belediye Spor Master Erkek (40-44)
282 Emre Kazancı VELOMARİS TEAM & IP HOTELS Master Erkek (40-44)
283 Emre Yunus Tamaç RAT BONES Master Erkek (40-44)
284 Eren Tahir Ağartan Early Birds Cycling Club Master Erkek (40-44)
285 Evren Hakgören Nekropasa Master Erkek (40-44)
286 Fırat Ergür Pamukkale Bisiklet Derneği Master Erkek (40-44)
287 Georgios Boulmetis A.S. ALFA KALITHEAS Master Erkek (40-44)
288 Gökhan Özkan Yolda ve Birlikte Master Erkek (40-44)
289 Hakan Bahrilli Velonight Cycling Team Master Erkek (40-44)
290 Hakan Sert Ferdi Sporcu Master Erkek (40-44)
291 Hakki Ufuk Tankurt Ferdi Master Erkek (40-44)
292 Halim Ulugöl FERDİ Master Erkek (40-44)
293 Haşim Köksal Bisan Spor Kulübü Master Erkek (40-44)
294 İhsan Erbil Bayçöl Enerjisa Üretim Master Erkek (40-44)
295 İsmail Uğur Vardar Master Erkek (40-44)
296 Kaan Tuna FNSS BK Master Erkek (40-44)
297 Mark John Barnett Master Erkek (40-44)
298 Mehmet Köroğlu Velonıght Master Erkek (40-44)
299 Mehmet Fikri Özdil Master Erkek (40-44)
300 Melih Çavaş İstanbul Ferdi Master Erkek (40-44)
301 Murat Günay MAVİLERİN ADAMI Master Erkek (40-44)
302 Murat Kocamaz VELOKSK Master Erkek (40-44)
303 Mustafa Kara Güvenli Bisiklet Kulübü Master Erkek (40-44)
304 Mustafa Karaduman nazbidos Master Erkek (40-44)
305 Mustafa Oral Master Erkek (40-44)
306 Mustafa Parlar NEO BİKE Master Erkek (40-44)
307 Mustafa Yuvalaklıoğlu BinGit Master Erkek (40-44)
308 Muzaffer Kuvvet AS MONACO TRIATHLON Master Erkek (40-44)
309 Mümin Toprak Master Erkek (40-44)
310 Nihat Çınarlı Kordelya Cycling Master Erkek (40-44)
311 Oğuz Koç ferdi Master Erkek (40-44)
312 Okan Bilir Master Erkek (40-44)
313 Oktay Gündoğdu Master Erkek (40-44)
314 Ozan Bodur Hi-Ride Master Erkek (40-44)
315 Ömer Afşın Özmen VeLoON6 Master Erkek (40-44)
316 Ömer Faruk Mumcuoğlu BigBrossCycling Master Erkek (40-44)
317 Ömer Tarık Özgür Dalyan bisiklet muhtarlığı Master Erkek (40-44)
318 Özgür Arıs Kordelya Cycling Master Erkek (40-44)
319 Özgür Başa Master Erkek (40-44)
320 Sadi Çetinkaya Master Erkek (40-44)
321 Salih Şahin Sundu Bisiklet Master Erkek (40-44)
322 Salih Tural Enerjisa Üretim Master Erkek (40-44)
323 Sarven Dursun Master Erkek (40-44)
324 Semih Engin VeloIKIN Master Erkek (40-44)
325 Sencer Kan sweat now shine later Master Erkek (40-44)
326 Serdar Binarbaşı Celal Fidan Genlik ve S.K. Master Erkek (40-44)
327 Serhat Kaya Kordelya Cycling Master Erkek (40-44)
328 Serkan Arı Master Erkek (40-44)
329 Serkan Irmak Hi Ride Master Erkek (40-44)
330 Serkan Polat TOPRAK SU GENÇLİK SPOR DERNEĞİ Master Erkek (40-44)
331 Seyit Çimenbiçer VeLoON6 Master Erkek (40-44)
332 Sezgin Milli Dalyan Bisiklet Muhtarlığı Master Erkek (40-44)
333 Shem Aguila Master Erkek (40-44)
334 Sinan Doğan Asil Pedal Master Erkek (40-44)
335 Sinan Cem Güney Giant-Mosso team Master Erkek (40-44)
336 Şadan Bahtiyar İstanbul Bisiklet Spor Klübü Master Erkek (40-44)
337 Tarık Gül Cyclist Türkiye Master Erkek (40-44)
338 Teoman Koyuncu Hürpedal Bisiklet Derneği Master Erkek (40-44)
339 Timur Nizam Trakya Bisiklet Kulübü Master Erkek (40-44)
340 Tufan Sağnak Peloton İstanbul Bisiklet Spor Kulübü Master Erkek (40-44)
341 Tuna Benzeş Bireysel Master Erkek (40-44)
342 Turgay Germen İZGEM Master Erkek (40-44)
343 Ufuk Tefçi Master Erkek (40-44)
344 Ulaş Kaya Larende Bisiklet Master Erkek (40-44)
345 Utku Kutlu Ferdi Master Erkek (40-44)
346 Utku Şakir FERDİ Master Erkek (40-44)
347 Yıldıray Keleş VELOMARİS TEAM & IP HOTELS Master Erkek (40-44)
348 Yılmaz Varol VELOMARİS TEAM & IP HOTELS Master Erkek (40-44)
349 Yiğit Yazıcıoğlu ODTÜ Master Erkek (40-44)
350 Yusuf Kartar FERDİ Master Erkek (40-44)
351 Zafer Ünveren BİDOS Master Erkek (40-44)
352 Ziya Gökalp Koca Pedaltürk Master Erkek (40-44)
361 A. Cüneyt Özcan VELOMARIS TEAM & IP HOTELS Master Erkek (45-49)
362 Adnan Çetin Yapı Kredi Bisiklet Takımı Master Erkek (45-49)
363 Alex Prinias SAMOS Master Erkek (45-49)
364 Alp Eren Sinan Özhan Asil Pedal (Aselsan) Master Erkek (45-49)
365 Bülent Altınel Master Erkek (45-49)
366 Bülent Öncüler Master Erkek (45-49)
367 Cem Doğan VELOMARİS TEAM & IP HOTELS Master Erkek (45-49)
368 Cenk Ceyhan SOKRATES DOSTLARI CC Master Erkek (45-49)
369 Cenk Sağ ERZİNCAN Master Erkek (45-49)
370 Cenk Turan İstanbul Bisiklet Spor Kulübü Master Erkek (45-49)
371 Coşkun Sarıbaş Master Erkek (45-49)
372 Cumhur Düdükçü Ferdi Master Erkek (45-49)
373 Darren Barrs VELOMARİS TEAM & IP HOTELS Master Erkek (45-49)
374 Dimitris Rovakis TALOS ANEK LINES Master Erkek (45-49)
375 Egemen Erden Master Erkek (45-49)
376 Emrah Üster Tekser Master Erkek (45-49)
377 Eray Demir Unilever Spor Klübü Master Erkek (45-49)
378 Erdal Yazıcıoğlu Kontrapedal Master Erkek (45-49)
379 Erman Balkın YOK Master Erkek (45-49)
380 Eşref Onbaşıoğlu Green Pedal Cycling Master Erkek (45-49)
381 Ferdi Şemsettin Master Erkek (45-49)
382 Fırat Baysal Master Erkek (45-49)
383 Filippos Dellios Ermis Cycling Team Master Erkek (45-49)
384 Görkem Dora Kontrapedal CT Master Erkek (45-49)
385 Gregory Lawrie Doğa Koleji Master Erkek (45-49)
386 Güçlü Hakan Gürsoy Hi-Ride Master Erkek (45-49)
387 Güray Tatlı BUDOST Master Erkek (45-49)
388 Hakan Özkan ANKARA BİSİKLET GRUBU Master Erkek (45-49)
389 Haldun Seyhan Miniteker Master Erkek (45-49)
390 Harun Türünz VELONIGHT CYCLING TEAM Master Erkek (45-49)
391 Hüseyin Dündar Esra Harita Ltd Şti Master Erkek (45-49)
392 Hüseyin Güllüoğlu Master Erkek (45-49)
393 Hüseyin Yıldırımer FERDI Master Erkek (45-49)
394 İbrahim Baykal SPONTAN Master Erkek (45-49)
395 İlhami Başpınar Master Erkek (45-49)
396 İlker Ünal Ferdi Master Erkek (45-49)
397 İsmail Gecim Hİ-RİDE Master Erkek (45-49)
398 Jörg Schneider Master Erkek (45-49)
399 Kalender Çelebci Fitmania Master Erkek (45-49)
400 Kemal Koyunlu Bireysel Master Erkek (45-49)
401 Kemal Erhan Özkan NASHIRA CYCLING TEAM Master Erkek (45-49)
402 Kerem Gürgensuyu BÜYÜKDERE BASKETBOL İHTS. SPOR KLUBÜ Master Erkek (45-49)
403 Kürşat Akın barış bisiklet @ akın optik Master Erkek (45-49)
404 Mehmet Aksoy YAPI KREDİ SPOR KLÜBÜ Master Erkek (45-49)
405 Mehmet Çavuş VELOMARİS TEAM & IP HOTELS Master Erkek (45-49)
406 Mehmet Ünal İOG Master Erkek (45-49)
407 Murat Öztürk IGR CC Master Erkek (45-49)
408 Murat Kuntay Açan ferdi Master Erkek (45-49)
409 Mustafa Ünsal BİDOS Master Erkek (45-49)
410 Mutlu Erçevik ISS TURKEY CYCLING TEAM Master Erkek (45-49)
411 Oktay Kanyılmaz Çeşme Master Erkek (45-49)
412 Onur Dengiz sundu bisiklet Master Erkek (45-49)
413 Osman Cem Gençtürk Otuzbeşlik Rock&Blues Band Master Erkek (45-49)
414 Ömer Varoğlu AYVANDBENDİSPOR Master Erkek (45-49)
415 Özgür Gülhan Green Pedal Cycling Master Erkek (45-49)
416 Ramazan Ünlü Dalyan bisiklet muhtarlığı Master Erkek (45-49)
417 Raşit Köksal Master Erkek (45-49)
418 Sedat Avcılar Ferdi Master Erkek (45-49)
419 Selçuk Borovalı Master Erkek (45-49)
420 Süleyman Cengiz HIRIDE Master Erkek (45-49)
421 Tamer Akça AYPG Master Erkek (45-49)
422 Tarkan Tuncel SafePoint Master Erkek (45-49)
423 Tuncay Aydınlıyurt Ferdi Master Erkek (45-49)
424 Uğur dokgöz Bireysel Master Erkek (45-49)
425 Utku Uysal Yapı Kredi Spor Klübü Master Erkek (45-49)
426 Yasin Kaya Ferdi Master Erkek (45-49)
427 Yavuz Öge Ferdi Master Erkek (45-49)
428 Ziya Beşparmak Büyükçekmece Bisiklet Kulübü Master Erkek (45-49)
441 Albert Nahmiyas Team Istrunbul Master Erkek (50-54)
442 Ali Sakinsel Nashira cycling team Master Erkek (50-54)
443 Alp Fındıkoğlu Master Erkek (50-54)
444 Anday Ataman bireysel Master Erkek (50-54)
445 Anthony Wright Master Erkek (50-54)
446 Baha Zengel BİREYSEL Master Erkek (50-54)
447 Bahadır Atılgan Whisky in the jar cycling team Master Erkek (50-54)
448 Burak Hekimhan Master Erkek (50-54)
449 Cemal Öztürk Bireysel Master Erkek (50-54)
450 Christos Pontikis Pontikis A.S. ALFA KALLITHEAS Master Erkek (50-54)
451 Ean Reid British Cycling Master Erkek (50-54)
452 Emmanouil Siganos SAMOS Master Erkek (50-54)
453 Emrullah Sarı Velospeed İnegöl Master Erkek (50-54)
454 Erkan Koyuncu UMUDA PEDAL Master Erkek (50-54)
455 Erkan Türkmen Dalyan Bisiklet Muhtarlığı Master Erkek (50-54)
456 Erol Mısırlı Peloton İstanbul Spor Kulübü Master Erkek (50-54)
457 F.Okan Falay Umuda Pedal Master Erkek (50-54)
458 George Argiris SAMOS Master Erkek (50-54)
459 İlhan Sarıkaya SUNDU BİSİKLET Master Erkek (50-54)
460 İsmail Yağcıoğlu IGR CC Master Erkek (50-54)
461 Kemal Sevdiroğlu Bisan spor kulübü Master Erkek (50-54)
462 Mehmet Akbulut FERDI Master Erkek (50-54)
463 Mehmet Sezai Ünal UŞAK TEAM Master Erkek (50-54)
464 Milhan Dalgıç InBody Master Erkek (50-54)
465 Murat Boldaş Velonight Cycling Team Master Erkek (50-54)
466 Murat Şimşek VeLoON6 Master Erkek (50-54)
467 Murat Kadir Tural Ferdi Master Erkek (50-54)
468 Mustafa Pit Ferdi Master Erkek (50-54)
469 Müjdat Ök Master Erkek (50-54)
470 Nihat Kurt DEMİR PEDAL ÇORLU BİSİKLET VE DOĞA SPORLARI DERNEĞİ Master Erkek (50-54)
471 Oğushan Tavus Ameropa Global Cycling Master Erkek (50-54)
472 Oktay Öncül Master Erkek (50-54)
473 Onur Arısoy Master Erkek (50-54)
474 Osman Şirin Bireysel Master Erkek (50-54)
475 Ömer Rıfa Gencal Hi-Ride Master Erkek (50-54)
476 Pamir Özaltan Master Erkek (50-54)
477 Pierre Bastin Kastamonu Master Erkek (50-54)
478 Şefik İğdem Umuda pedal Master Erkek (50-54)
479 Tayfun Köle Bireysel Master Erkek (50-54)
480 Tolga Yoldaş CICLO Güzelbahçe Master Erkek (50-54)
481 Volkan Önder Just Cycling Master Erkek (50-54)
482 Yücel Kalem Master Erkek (50-54)
491 Atıler Bağcı Master Erkek (55-59)
492 Davut Mutafoğlu UŞAK TEAM Master Erkek (55-59)
493 Emin Özkan Master Erkek (55-59)
494 Fuat Bozak YveB Master Erkek (55-59)
495 H.ibrahim Kurt Pamukkale Bisiklet Derneği Master Erkek (55-59)
496 İsmail İltir NASHİRA CYCLING TEAM Master Erkek (55-59)
497 Leon Peso Master Erkek (55-59)
498 Levent Akkuş bodrum pelaton Master Erkek (55-59)
499 Orkun Ekinci IGR CC Master Erkek (55-59)
500 Sinan Avcı Güvenli bisiklet klübü Master Erkek (55-59)
501 Tayfun Yıldırım Master Erkek (55-59)
502 Uğur Köse Ferdi Master Erkek (55-59)
503 Ventura Olivier Master Erkek (55-59)
504 Yavuz Murat Arslan Uskom Master Erkek (55-59)
505 Yavuz Selim Yılmaz ÇEŞME BİSİKLET Master Erkek (55-59)
506 Zeynel Okur Bireysel Master Erkek (55-59)
511 Ali Rıza Fırıncı Nashira Cycling team Master Erkek (60-64)
512 Huyghe Johan Like2biketurkey Master Erkek (60-64)
513 Kemal Lale Ferdi Master Erkek (60-64)
514 Kjell Petter Bøgwald SK Rye Master Erkek (60-64)
515 Nezih Öget NeO Bike Master Erkek (60-64)
516 Orhan Selim Selimoğlu Master Erkek (60-64)
521 Tansu Şen Master Erkek (65+)
522 Yüksel Kılıç istanbul triatlon kulubü Master Erkek (65+)
531 Arzu Sağnak Peloton İstanbul Bisiklet Spor Kulübü Elit Kadın (19-34)
532 Çağla Şengör Danacıoğlu Isparta Bölge Spor Kulübü Elit Kadın (19-34)
533 Esin Yılmaz Yksk Elit Kadın (19-34)
534 Esra Nur Gokcek Carraro Elit Kadın (19-34)
535 Keziban Koyun Bisan Spor Kulübü Elit Kadın (19-34)
536 Olena Akhmetshyna Sigma Software - Unicorn Elit Kadın (19-34)
537 Özge Seçkin Cyclist Türkiye Elit Kadın (19-34)
538 Şeniz Pamuk EARLYBIRDSCYCLINGCLUB Elit Kadın (19-34)
541 Burcu Köroğlu YüzBinKoş Master Kadın (35-39)
542 Coraline Chapatte Cararro Master Kadın (35-39)
543 Gökçe Ünver Early Birds Cycling Club Master Kadın (35-39)
551 İrem Harika Tıkıroğlu dalyan bisiklet muhtarlığı Master Kadın (40-44)
561 Hilal Dikenler Büyükçekmece Bisiklet Kulübü Master Kadın (45-49)
562 Nathalie Wright Master Kadın (45-49)
563 Özden Çakmak BAMBOO BİKE Master Kadın (45-49)
571 Dilek Baytan Master Kadın (50-54)
581 Didem Doğruol Ferdi Master Kadın (55-59)
591 Nermin Fenmen Ankara GSM Master Kadın (60-64)

Haber Bülteni Üyeliği

  • Tour of Antalya
  • AKRA Gran Fondo Antalya
  • Alanya Ultra Maraton
  • Gran Fondo - Marmaris
  • Cappadocia Ultra-Trail®