GPS
İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar
Start 0 25 0 375 300 0:00
1.İstasyon 25 22 375 255 330 1:30
Bitiş 47 0 630 0 0 3:15

Katılım Koşulları ve Kurallar


Genel Bilgi

Veloturk Gran Fondo Çeşme, iki ayrı güzergahtan oluşan amatör yol bisikleti yarışıdır.

Yarış, UCI ve Türkiye Bisiklet Federasyonu yönetmeliklerine göre düzenlenecektir.

47 kilometrelik kısa yarış, 3 Kasım 2019 tarihinde saat 09:00'da Çeşme şehir merkezinden başlar ve 630m+ tırmanışın ardından Çeşme şehir merkezinde sona erer.

Toplanan katılım bedelinin tamamı Veloturk'ün "Bir Çocuk Gülerse Dünya Güler" projesine aktarılacaktır.

Kayıt Ücreti

Veloturk Gran Fondo Çeşme - Kısa Parkur (47 km) kayıt ücretleri:

- İadesiz kayıt ücreti: 160 TL
- İade edilebilir kayıt ücreti: 190 TL (21 Ekim 2019 tarihine kadar yapılacak olan kayıt iptallerinde tam iade yapılır)
- 21 Ekim 2019 tarihinden sonra kayıt ücreti: 190 TL (İadesiz)

Ödemenin online kayıt esnasında yapılması gerekmektedir.


Detaylı Bilgi

Katılımcı Listesi

Sırt Numarası Adı Soyadı Kulüp Kategori Ülke    
0 Haldun Sayı Agean Cycling Team Master Erkek (35-39)    
0 İbrahim Kurt Elit Erkek (19-34)    
0 Uğur Tahmaz Aegean Cycling Team Elit Erkek (19-34)    
0 Okan Savuş Elit Erkek (19-34)    
0 Ahmet Osman Demiryılmaz PedalON Master Erkek (35-39)    
0 Onur Sezgin PedalON Master Erkek (35-39)    
0 Panos Sitaras Podilates Chiou Master Erkek (35-39)    
0 Burçin Bakaçhan BİREYSEL Master Erkek (50-54)    
0 Ertan Doğan Borusan Bisiklet Kulübü Master Erkek (45-49)    
0 Haluk Ekincioğlu BİREYSEL Master Erkek (55-59)    
0 Yamaç Kolatan Elit Erkek (19-34)    
0 Halil İbrahim Murat Çınar Master Erkek (40-44)    
0 İskender Efe Master Erkek (40-44)    
0 Biray Pınar Genç Erkek (16-18)    
0 Fatih Saraçoğlu ÇADOSK Master Erkek (35-39)    
0 Can Şahin Veloksk EC English Master Erkek (35-39)    
0 Güray Gündüz Bike İzmir Master Erkek (35-39)    
0 Cenk Cidecio Elit Erkek (19-34)    
0 Murat Tuncay Master Erkek (35-39)    
0 Murat Tetik ÇADOSK Master Erkek (55-59)    
0 Barış Genç Master Erkek (40-44)    
0 Gökhan Kaya Master Erkek (40-44)    
0 Uğur Erdoğan PARKUR BİSİKLET Master Erkek (45-49)    
0 İbrahim Bacak Alacati Salı Bisikletçileri Grubu Master Erkek (55-59)    
0 Cem Tufan Yancı Bike Club Master Erkek (40-44)    
0 Gürol Murabıt Yancı Bike Club Master Erkek (50-54)    
0 Cüneyt Turan FERDİ Master Erkek (35-39)    
0 Olcay Meşekıran Yancı Bike Club Master Erkek (45-49)    
0 Edis Türkkan Master Erkek (35-39)    
0 Levent Erol Palaska Master Erkek (60-64)    
0 Mehmet Küçük Master Erkek (50-54)    
0 Sedat Beşir Master Erkek (50-54)    
0 Mustafa Çalışkan Pelotonturkishcyclingteam Master Erkek (35-39)    
0 Aykut Akbana Pelotonturkishcyclingteam Elit Erkek (19-34)    
0 Mehmet Atalay Yenibertiz Umuda Pedal Elit Erkek (19-34)    
0 Atilla Düzel Umuda Pedal Master Erkek (55-59)    
0 Erkut Yalmanyalgın BİREYSEL Master Erkek (55-59)    
0 Kemal Ay Umuda Pedal Master Erkek (35-39)    
0 Tolgay Kurt Umuda Pedal Master Erkek (45-49)    
0 Aslı Çubuk Bodrum Bisiklet Master Kadın (45-49)    
0 Cahit Güvensoy Master Erkek (50-54)    
0 Emirhan Arslan DECATHLON Elit Erkek (19-34)    
0 Ayhan Özel Master Erkek (45-49)    
0 Ender Polat Bireysel Master Erkek (35-39)    
0 Barış Onan YüzBinKoş Spor Kulübü Master Erkek (40-44)    
0 Emrecan Arslan Elit Erkek (19-34)    
0 Taner Aksoy VİZEPEDAL Master Erkek (50-54)    
0 Gürkan Yener ÇADOSK Master Erkek (50-54)    
0 Yalçın Şibar ÇAB Master Erkek (60-64)    
0 Cüneyt Şenol TEAM PAE Master Erkek (40-44)    
0 Nurkan Güntel Master Erkek (55-59)    
0 Arif Hikmet Yılmaz Bisikolikler Master Erkek (50-54)    
0 Osman Arslan Ferdi Master Erkek (35-39)    
0 Andrea Aliberti Master Erkek (35-39)    
0 Hamit Aykut Çelme Ferdi Sporcu Elit Erkek (19-34)    
0 Dora Elibol Elit Erkek (19-34)    
0 Mustafa Serdar Erden Master Erkek (45-49)    
0 Ümit İşler Ferdi Master Erkek (40-44)    
0 Ahmet Çam CARPEX Master Erkek (35-39)    
0 Timuçin Küccük Elit Erkek (19-34)    
0 Doğan Demir Elit Erkek (19-34)    
0 Haluk Yaşar Yücel EN VELO Master Erkek (60-64)    
0 Orhan Omay Team Istrunbul Master Erkek (45-49)    
0 Gökhan Ertürk ÇADOSK Master Erkek (35-39)    
0 Cem Tunga Kuzucu Ege Endüstri Master Erkek (40-44)    
0 Ulaş Demircan Ege Endüstri Elit Erkek (19-34)    
0 Ahmet Güler Ege Endüstri Elit Erkek (19-34)    
0 Uğur Ömer Kocamış Ege Endüstri Elit Erkek (19-34)    
0 Mehmet Onur Balcı Ege Endüstri Master Erkek (40-44)    
0 Abdullah Doğan Ege Endüstri Master Erkek (35-39)    
0 Eren Arslan Ege Endüstri Genç Erkek (16-18)    
0 Bayram Karaoğlan Ege Endüstri Elit Erkek (19-34)    
0 Hamza Şahin Ege Endüstri Elit Erkek (19-34)    
0 Seçkin Sırasöğüt Ege Endüstri Elit Erkek (19-34)    
0 Aydemir Çiğdem Ege Endüstri Master Erkek (40-44)    
0 Abdulkadir Kızılkuyu Ege Endüstri Elit Erkek (19-34)    
0 Onur Necip Özel Transmed Turkey Master Erkek (45-49)    
0 Theodossis Louretzakis PODILATES XIOU Master Erkek (35-39)    
0 Hikmet Ersin Yıldırım Elit Erkek (19-34)    
0 Derya Gülnar Umuda Pedal Master Kadın (40-44)    
0 Selman Ölmez Master Erkek (55-59)    
0 Gökhan Kantar Umuda Pedal Elit Erkek (19-34)    
0 Bahadır Batır Master Erkek (45-49)    
0 Erdem Erol Ferdi Master Erkek (50-54)    
0 Fatih Coşkun YOLDA VE BİRLİKTE Master Erkek (50-54)    
0 Ümit Yavuz Master Erkek (35-39)    
0 Şemsettin Eksert umuda pedal Master Erkek (60-64)    
0 Kemal Berber Bodrum Bisiklet Master Erkek (65+)    
0 Serkan Tanrıbilir Bodrum Bisiklet Master Erkek (40-44)    
0 Ali Selçuk Demirok Master Erkek (40-44)    
0 Uygar Karadayı Master Erkek (40-44)    
0 Egehan Sezgin Genç Erkek (16-18)    
0 Serkan Kavak Mspace Master Erkek (40-44)    
0 Kemal Sami Fresko Master Erkek (55-59)    
0 Seçkin Sarpkaya Elit Erkek (19-34)    
0 Onur İlhan Akın Genç Erkek (16-18)    
0 Birgül Karadayı Master Kadın (40-44)    
0 Emre Bahçebakan Master Erkek (35-39)    
0 Büşra İlhan Elit Kadın (19-34)    
0 Baru Harsa Master Erkek (40-44)    
0 Pelin Kunduracıoğlu Bodrum Bisiklet Master Kadın (45-49)    
0 Alper Aydınel DÖKTAŞ Master Erkek (40-44)    
0 Yankı Can Aslan Elit Erkek (19-34)    
0 Recep Tunç Master Erkek (35-39)    
0 İnsel Paralik Paralik Pedal Power Master Erkek (45-49)    
0 Halil Fatih Akbaş S2R TEAM Paralimpik B    
0 Filiz Ünsal Master Kadın (35-39)    
0 Levent Obalar Bodrum Bisiklet Master Erkek (50-54)    
0 Mithat Soylu Bodrum Bisiklet Master Erkek (40-44)    
0 Koray Coşkunfırat Ferdi Master Erkek (50-54)    
0 Cengiz Taşkırdı bodrum bisiklet Master Erkek (60-64)    
0 Semih Kavala Elit Erkek (19-34)    
0 Hulusi Şen Elit Erkek (19-34)    
0 Antonis Tsoukalochoritis Podilates Chiou Elit Erkek (19-34)    
0 Theodoros Gkekas PODILATES CHIOU Master Erkek (45-49)    
0 Oben Dağ Master Erkek (40-44)    
0 Stylianos Avgoustidis PODILATES XIOY Elit Erkek (19-34)    
0 Faramarz Can Cevatzade Salomon Cappadocia Master Erkek (50-54)    
0 Tolga Önal çeşme Master Erkek (45-49)    
0 Üner Öncel Master Erkek (40-44)    
0 Mehmet Önder EnVelo Master Erkek (55-59)    
0 Mine İkican Kortel Alaçatı Salı Bisikletçileri Master Kadın (45-49)    
0 Özlem Kaplan Master Kadın (40-44)    
0 Vecdi Türk EnVelo Master Erkek (55-59)    
0 Şeref Sarıca Master Erkek (50-54)    
0 Ömer Ümit Gürtekin A.C.T Master Erkek (35-39)    
0 Ayşe Arzu Özçelik Master Kadın (50-54)    
0 Mustafa Büyükbaş Aegean Cycling Team (ACT) Elit Erkek (19-34)    
0 Serhan Doğantekin Elite Cycling Team İzmir Master Erkek (40-44)    
0 Haluk Ekiciler SALI PERŞEMBE Master Erkek (40-44)    
0 Cenk Bektaş SALI PERŞEMBE Master Erkek (50-54)    
0 Ali Barış Küçük Master Erkek (45-49)    
0 Selçuk Karagözoğlu Bodrum Bisiklet Elit Erkek (19-34)    
0 Egemen Atkaya Master Erkek (40-44)    
0 Gürhan Özenç Ajanlar Master Erkek (40-44)    
0 Özlem Çakmakkaya Team Moon Master Kadın (45-49)    
0 Erdinç Gür Ege Fren Elit Erkek (19-34)    
0 Hakan Zeytindalı Ege Endüstri Master Erkek (40-44)    
0 Varol Deniz Özkan Elit Erkek (19-34)    
0 Emmanouil Psoras PODILATES XIOU Elit Erkek (19-34)    
0 Hasan Veli Özfırat BODRUM BİSİKLET Master Erkek (40-44)    
0 Ahmet Burak Uster bodrum bisiklet Master Erkek (45-49)    
0 Şükrü Bektaş Bireysel Master Erkek (45-49)    
0 Alp Özkan BinGit / İzmit Master Erkek (35-39)    
0 Selin Tecimer Özkan BinGit / İzmit Master Kadın (35-39)    
0 A. Onur Yalınes Master Erkek (35-39)    
0 Alparslan İskenderoğlu VeloON6 Master Erkek (40-44)    
0 Ebru Demircan Master Kadın (35-39)    
0 Özlem Erden Usta Bingit Master Kadın (40-44)    
0 Volkan Ünal Bodrum bisiklet Master Erkek (45-49)    
0 Emin Barış Kınal Master Erkek (40-44)    
0 Mehmet Hakan Kumcuoğlu Master Erkek (50-54)    
0 Sinan Murat Deli Elit Erkek (19-34)    
0 Zihni Üney ferdi Master Erkek (50-54)    
0 Salahi Döşemeci ferdi Master Erkek (55-59)    
0 Alaaddin Eren Trekking Master Erkek (35-39)    
0 Kemal Çaylıoğlu TREKING Master Erkek (35-39)    
0 Hasan Özseyhan A Takımı Master Erkek (35-39)    
0 Mehmet Metin Şenova KTBF Master Erkek (55-59)    
0 Çağrı Aktepe Elit Erkek (19-34)    
0 Ali Aksakal Elit Erkek (19-34)    
0 Erdal Usta BinGit Master Erkek (35-39)    
0 M.Cüneyt Akbay Bin Git Master Erkek (45-49)    
0 Emre Tanrıkulu DECATHLON Master Erkek (40-44)    
0 Önder Soysal Master Erkek (40-44)    
0 Arif Burak Özen Master Erkek (40-44)    
0 Erdal Palaz CYPCURSION Master Erkek (55-59)    
0 Egemen Gemicioğlu 2.80 Elit Erkek (19-34)    
0 Tulga Yorgozlu A Takımı Master Erkek (40-44)    
0 Türker Ecevit Yapı Kredi Bisiklet Takımı Master Erkek (50-54)    
0 Rıza Aydın Master Erkek (45-49)    
0 Cenk Çalışkan Elit Erkek (19-34)    
0 Buket Sanbur Master Kadın (35-39)    
0 Nezih Çetinsöz Master Erkek (35-39)    
0 Ege Korkut Elit Erkek (19-34)    
0 Ozan Öncel Metin Master Erkek (40-44)    
0 İlker Şahin Elit Erkek (19-34)    
0 Sotirios Moschouris PODEILATES CHIOU Master Erkek (45-49)    
0 Mustafa Karakuş Master Erkek (45-49)    
0 Mehmet Şükrü Gülşen Elit Erkek (19-34)    
0 Reşit Namdar Nazbidos Master Erkek (55-59)    
0 Levent Şensezgin Master Erkek (60-64)    
0 Önder Özok Early Birds Cycling Club Master Erkek (35-39)    
0 Serdar Uziş Master Erkek (50-54)    
0 Erkul Erdem Master Erkek (40-44)    
0 Kamil Başar Göçmen Master Erkek (40-44)    
0 Enis Çönkü Bireysel Master Erkek (40-44)    
0 Pantelis Stavrinoudis Podilates Chiou Elit Erkek (19-34)    
0 Adamantios Podias Podilates Chiou Master Erkek (40-44)    
0 Elif Rüya Savran Ferdi Genç Kadın (16-18)    
0 Bülent Dağlar Güvenli Bisiklet Kulübü Master Erkek (45-49)    
0 Mehmet Tavaslı FERDİ Master Erkek (55-59)    
0 Gökhan Kabaçam Güvenli Bisiklet Kulübü Master Erkek (40-44)    
0 Barış Asa Trakya Bisiklet Kulübü Paralimpik B    
0 Mehmet İnal Master Erkek (50-54)    
0 Mehmet Yaşar Yücel Master Erkek (50-54)    
0 Yiğit Salgara Elit Erkek (19-34)    
0 Berkan Erduğan Elit Erkek (19-34)    
0 Faruk Babir Elit Erkek (19-34)    
0 Nasim Khedri Liv Master Kadın (35-39)    
0 Sait Ozan Altuntaş GÜVENLİ BİSİKLET KLÜBÜ Master Erkek (40-44)    
0 Burçin Küskü Master Erkek (45-49)    
0 Ömer Yorgancı GÜVENLİ BİSİKLET KULUBÜ Master Erkek (45-49)    
0 Erol Özbey PELOTON İSTANBUL Master Erkek (45-49)    
0 Umut Güler Bireysel Master Erkek (35-39)    
0 Arman Aziz Karagül Ferdi Master Erkek (40-44)    
0 Ata Barış Özgök Genç Erkek (16-18)    
0 Taner Güler BinGit Cycling Club Master Erkek (35-39)    
0 Atılgan Balaban MEBİKOM BİSİKLET Master Erkek (45-49)    
0 Oğuzcan Büyükakyğz Ferdi Master Erkek (40-44)    
0 Nikos Nikoloudis Podilates Chiou Master Erkek (50-54)    
0 Semih Yüceer Sundu bisiklet Master Erkek (60-64)    
0 Özlem Bilge Kurtoğlu Master Kadın (35-39)    
0 Çağdaş Kurtoğlu Master Erkek (40-44)    
0 Kaya Evren Karagül Master Erkek (35-39)    
0 Şerif Çetindağ Kess Bisiklet Master Erkek (60-64)    
0 Mete Odabaşı Elit Erkek (19-34)    
0 Oğuz Kutlu Aşık Master Erkek (40-44)    
0 İsmail Kıhrı Master Erkek (35-39)    
0 Samed Kunaç CARRARO Master Erkek (35-39)    
0 Sedef İnallı Carraro Elit Kadın (19-34)    
0 Sami Barutçu Bodrum bisiklet Master Erkek (65+)    
0 Çetin Dikbaş Carraro Elit Erkek (19-34)    
0 Ertan Karaoğlu BİREYSEL Master Erkek (40-44)    
0 Osman Gökhan Koyuncu Bireysel Elit Erkek (19-34)    
0 Duygu Gürsoylu VariantCC Elit Kadın (19-34)    
0 Burak Ökten BinGit Elit Erkek (19-34)    
0 Alp Varılsüha Ferdi Master Erkek (55-59)    

Haber Bülteni Üyeliği

  • Tour of Antalya
  • AKRA Gran Fondo Antalya
  • Alanya Ultra Maraton
  • Gran Fondo - Marmaris
  • Cappadocia Ultra-Trail®