GPS
İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar
Start 0 25 0 375 300 0:00
1.İstasyon 25 22 375 255 330 1:30
Bitiş 47 0 630 0 0 3:15

Katılım Koşulları ve Kurallar


Genel Bilgi

Veloturk Gran Fondo Çeşme, iki ayrı güzergahtan oluşan amatör yol bisikleti yarışıdır.

Yarış, UCI ve Türkiye Bisiklet Federasyonu yönetmeliklerine göre düzenlenecektir.

47 kilometrelik kısa yarış, 3 Kasım 2019 tarihinde saat 09:00'da Çeşme şehir merkezinden başlar ve 630m+ tırmanışın ardından Çeşme şehir merkezinde sona erer.

Toplanan katılım bedelinin tamamı Veloturk'ün "Bir Çocuk Gülerse Dünya Güler" projesine aktarılacaktır.

Kayıt Ücreti

Veloturk Gran Fondo Çeşme - Kısa Parkur (47 km) kayıt ücretleri:

- İadesiz kayıt ücreti: 160 TL
- İade edilebilir kayıt ücreti: 190 TL (21 Ekim 2019 tarihine kadar yapılacak olan kayıt iptallerinde tam iade yapılır)
- 21 Ekim 2019 tarihinden sonra kayıt ücreti: 190 TL (İadesiz)

Ödemenin online kayıt esnasında yapılması gerekmektedir.


Detaylı Bilgi

Katılımcı Listesi

Sırt Numarası Adı Soyadı Kulüp Kategori Ülke
1001 Ahmet Karaoğlan Karşıyaka Belediyesi Spor Kulübü Genç Erkek (16-18)
1002 Ahmet Taylan Aktaş Genç Erkek (16-18)
1003 Ali Berkay Poyrazoğlu Genç Erkek (16-18)
1004 Arda Ünder Genç Erkek (16-18)
1005 Arın Baghbankohnehdouz Genç Erkek (16-18)
1006 Ata Barış Özgök Genç Erkek (16-18)
1007 Ayhan Oksak SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ Genç Erkek (16-18)
1008 Batuhan Emre Ateş Genç Erkek (16-18)
1009 Bedirhan Çağatay Şimşek Genç Erkek (16-18)
1010 Biray Pınar Genç Erkek (16-18)
1011 Bora Uğur ÇAB
1012 Can Çetiner Genç Erkek (16-18)
1013 Doğaç Uludağ ÇAB Genç Erkek (16-18)
1014 Egehan Sezgin Genç Erkek (16-18)
1015 Enes Sol Genç Erkek (16-18)
1016 Eren Arslan Trekking Sport Kulubü Genç Erkek (16-18)
1017 Ersin Akgün Carraro Genç Erkek (16-18)
1018 Fahrettin Koçak Genç Erkek (16-18)
1019 Faruk Güler Büyükçekmece Belediyesi Bisiklet Takımı Genç Erkek (16-18)
1020 Hakan Tunç Carraro Genç Erkek (16-18)
1021 Hasan Güzelel Carraro İzgem Genç Erkek (16-18)
1022 Himmet Ören SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ Genç Erkek (16-18)
1023 İzmir Çimen Çeşme bisiklet Genç Erkek (16-18)
1024 Kaan Başkonuş bireysel Genç Erkek (16-18)
1025 Kaan Soylu Özkalbim Carraro Genç Erkek (16-18)
1026 Kayra Alan Karşıyaka belediyesi spor kulubü Genç Erkek (16-18)
1027 Kerem Akşen kuşadası triathlon klubü Genç Erkek (16-18)
1028 Kıvanç Dükkancı Genç Erkek (16-18)
1029 Mert İlgar Genç Erkek (16-18)
1030 Mert Okan Ferdi Genç Erkek (16-18)
1031 Mert Reşitoğlu Genç Erkek (16-18)
1032 Muharrem Emre Özkul Genç Erkek (16-18)
1033 Mustafa Yıldız Trakya Bisiklet Kulübü Genç Erkek (16-18)
1034 Onur İlhan Akın Genç Erkek (16-18)
1035 Orçun Örgen Carraro Genç Erkek (16-18)
1036 Osman Buğra Kocabıyık Carraro Genç Erkek (16-18)
1037 Ömer Aksu Bisan Spor Klübü Genç Erkek (16-18)
1038 Remzi Atasagun Poyrazoğlu Genç Erkek (16-18)
1039 Şiyar Tokay Carraro Genç Erkek (16-18)
1040 Talha Ayberk Ergin DORLİON BİSİKLET KULÜBÜ Genç Erkek (16-18)
1041 Toprak Nardalı Genç Erkek (16-18)
1042 Yaşar Cengizhan Alkan Carraro Genç Erkek (16-18)
1051 Abdulkadir Kızılkuyu Ege Endüstri Elit Erkek (19-34)
1052 Abdulkerim Özkan Schneider Electric - ADH impuls Elit Erkek (19-34)
1053 Adem Serin ASİL PEDAL Elit Erkek (19-34)
1054 Ahmet Aksel ASİL PEDAL Elit Erkek (19-34)
1055 Ahmet Güler Ege Endüstri Elit Erkek (19-34)
1056 Ahmet Gencay Şener Elit Erkek (19-34)
1057 Ahmet Nazif Çido Elit Erkek (19-34)
1058 Ali Aksakal Elit Erkek (19-34)
1059 Ali İhsan Özgüven Elit Erkek (19-34)
1060 Alper Öztürk Saray Belediyespor Kulübü (SBSK) Elit Erkek (19-34)
1061 Antonis Tsoukalochoritis Podilates Chiou Elit Erkek (19-34)
1062 Arda Erşan Çeşme Bisiklet Elit Erkek (19-34)
1063 Arda Kaçan Elit Erkek (19-34)
1064 Atakan Öztürk ÇAB Elit Erkek (19-34)
1065 Aydın Pınarevli Elit Erkek (19-34)
1066 Aykut Akbaba Pelotonturkishcyclingteam Elit Erkek (19-34)
1067 Aykut Topçuoğlu FNSS BK Elit Erkek (19-34)
1068 B.Batuhan Erdem Elit Erkek (19-34)
1069 Barış İnce DECATHLON Elit Erkek (19-34)
1070 Barış Özegemen kuşadası belediye triatlon Elit Erkek (19-34)
1071 Barış Punar smyrna train Elit Erkek (19-34)
1072 Bayram Karaoğlan Ege Endüstri Elit Erkek (19-34)
1073 Berkan Erduğan Elit Erkek (19-34)
1074 Berkay Kökten Çeşme Bisiklet Elit Erkek (19-34)
1075 Bilal Yavuzkanat ASİL PEDAL Elit Erkek (19-34)
1076 Burak Debreli Pedalhane ALİAĞA Elit Erkek (19-34)
1077 Burak Kurban ASİL PEDAL Elit Erkek (19-34)
1078 Burak Ökten BinGit Elit Erkek (19-34)
1079 Burak Saygılı Elit Erkek (19-34)
1080 Bülent Üngür Elit Erkek (19-34)
1081 Can Batur AG Training Elit Erkek (19-34)
1082 Can Gül bisan spor kulübü Elit Erkek (19-34)
1083 Can Pazarcevıren SHIMANO Elit Erkek (19-34)
1084 Can Doruk Basa Elit Erkek (19-34)
1085 Canberk Çetin Gülcan Elit Erkek (19-34)
1086 Cem Erülker Labada Elit Erkek (19-34)
1087 Cem Eren Yıldırım Elit Erkek (19-34)
1088 Cenk Cidecio Elit Erkek (19-34)
1089 Cenk Çalışkan Elit Erkek (19-34)
1090 Cihan Burnaz Elit Erkek (19-34)
1091 Cihan Ereke Elit Erkek (19-34)
1092 Çağrı Aktepe Elit Erkek (19-34)
1093 Çetin Dikbaş Carraro Elit Erkek (19-34)
1094 Doğan Demir Elit Erkek (19-34)
1095 Doğan Güleç Bireysel Elit Erkek (19-34)
1096 Dora Elibol ÇAB Elit Erkek (19-34)
1097 Efe Subaşı Elit Erkek (19-34)
1098 Efe Can İçöz Delphi Technologies Elit Erkek (19-34)
1099 Ege Korkut Elit Erkek (19-34)
1100 Egemen Gemicioğlu 2.80 Elit Erkek (19-34)
1101 Egemen Ümit Hazar Elit Erkek (19-34)
1102 Emin Güler Elit Erkek (19-34)
1103 Emirhan Arslan DECATHLON Elit Erkek (19-34)
1104 Emmanouil Psoras PODILATES XIOU Elit Erkek (19-34)
1105 Emre Bengier Elit Erkek (19-34)
1106 Emre Dalgıç Ozyegin TRIFOX Elit Erkek (19-34)
1107 Emre Hakçil TREKKİNG BİSİKLET SPOR KULÜBÜ Elit Erkek (19-34)
1108 Emre Öztürk Ferdi Elit Erkek (19-34)
1109 Emre Tavkaya Delphi Technologies Elit Erkek (19-34)
1110 Emrecan Arslan Elit Erkek (19-34)
1111 Enes Erdoğan Bisiklet Akademisi Elit Erkek (19-34)
1112 Eray Demirtaş DECATHLON Elit Erkek (19-34)
1113 Eray Sırıklı EVR Cycling Club Elit Erkek (19-34)
1114 Erdinç Gür Ege Fren Elit Erkek (19-34)
1115 Eren Nazlı MSC GRUBU Elit Erkek (19-34)
1116 Erman Öner Cyclist Türkiye Elit Erkek (19-34)
1117 Ersin Sertel Unilever Spor Kulübü Elit Erkek (19-34)
1118 Ersu Dikiciler CARRARO Elit Erkek (19-34)
1119 Ertan Derdiyok MSC Grubu Elit Erkek (19-34)
1120 Ertan Efe Hedef Doğa Sporları Elit Erkek (19-34)
1121 Evrim Bingül Elit Erkek (19-34)
1122 Faruk Babir Elit Erkek (19-34)
1123 Fatih Aydın Ferdi Elit Erkek (19-34)
1124 Ferhat Çifci MSC GRUBU Elit Erkek (19-34)
1125 Furkan Akgül MSC Grubu Elit Erkek (19-34)
1126 Gencer Beken Pedalhane-Aliağa Elit Erkek (19-34)
1127 Gökay Kaya Borusan Spor Kulübü Elit Erkek (19-34)
1128 Gökhan Kantar Umuda Pedal Elit Erkek (19-34)
1129 Gökhan Özmen Yapıkredi Spor kulübü Elit Erkek (19-34)
1130 Gürkan Alarçin FNSS BK Elit Erkek (19-34)
1131 Hüseyin Altınışık Elit Erkek (19-34)
1132 Hakan Mahmutoğlu Velocity216 Spor Kulübü Elit Erkek (19-34)
1133 Hamza Şahin Ege Endüstri Elit Erkek (19-34)
1134 Hasan Hüseyin Niğdeli RunDict Elit Erkek (19-34)
1135 Hikmet Ersin Yıldırım Elit Erkek (19-34)
1136 Hulusi Şen Elit Erkek (19-34)
1137 Hüsnü Topçu MSC Grubu Elit Erkek (19-34)
1138 İbrahim Kurt Bros Elit Erkek (19-34)
1139 İbrahim Yiğit Smyrna train Elit Erkek (19-34)
1140 İlker Şahin Elit Erkek (19-34)
1141 İshak Batuhan Hasancaoğlu Elit Erkek (19-34)
1142 İsmail Demir SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ Elit Erkek (19-34)
1143 İsmail Koru TEOS GİRİŞİM Elit Erkek (19-34)
1144 John Fakoudis Fakoudis Ποδηλάτες χιου Elit Erkek (19-34)
1145 Kaan Bayhan Elit Erkek (19-34)
1146 Kadir Doğan ÇAB Elit Erkek (19-34)
1147 Kemal Karabacak Bademler Spor Elit Erkek (19-34)
1148 Kemal Emre Arslan Elit Erkek (19-34)
1149 Kourosh Yaghouti Elit Erkek (19-34)
1150 Mehmet Aslan Elit Erkek (19-34)
1151 Mehmet Dinler Elit Erkek (19-34)
1152 Mehmet Kolcu Sundu Bisiklet Elit Erkek (19-34)
1153 Mehmet Öğreten Elit Erkek (19-34)
1154 Mehmet Atalay Yenibertiz Umuda Pedal Elit Erkek (19-34)
1155 Mehmet Oguz Seckın Velocity216 Spor Kulübü Elit Erkek (19-34)
1156 Mehmet Şükrü Gülşen Elit Erkek (19-34)
1157 Melih Aslan Elit Erkek (19-34)
1158 Melih Ümit MSC Grubu Elit Erkek (19-34)
1159 Mete Odabaşı Elit Erkek (19-34)
1160 Metin İspiroğlu ASİL PEDAL Elit Erkek (19-34)
1161 Michael Kaloupis PODILATES CHIOU Elit Erkek (19-34)
1162 Musa Cem Küçükaslan FNSS BK Elit Erkek (19-34)
1163 Mustafa Arslan ÇAYCUMA BİSİKLET TOPLULUĞU Elit Erkek (19-34)
1164 Mustafa Büyükbaş Aegean Cycling Team (ACT) Elit Erkek (19-34)
1165 Mustafa Murat Can Buca Pedal Elit Erkek (19-34)
1166 Mustafa Tuğrul Karataş CARRARO Elit Erkek (19-34)
1167 Necmi Can Karaoğlu BİREYSEL Elit Erkek (19-34)
1168 Nikolaos Kambaklis Alfa Elit Erkek (19-34)
1169 Nuri Cengiz SHIMANO Elit Erkek (19-34)
1170 Oğuz Kayar ÇAB Çarşamba Ak.Bisikletçileri Elit Erkek (19-34)
1171 Oğuz Ozan BİSAN Spor Kulbü Elit Erkek (19-34)
1172 Oğuz Yörük Volt Floyd Elit Erkek (19-34)
1173 Oğuzhan Uslu POLATLI BİSİKLET GRUBU Elit Erkek (19-34)
1174 Okan Savuş Elit Erkek (19-34)
1175 Onur Aytekin BALIKESİR BİSİKLETLİLER DERNEĞİ Elit Erkek (19-34)
1176 Onur Madenci THE YOLLULAR Elit Erkek (19-34)
1177 Osman Uçak FERDİ Elit Erkek (19-34)
1178 Osman Gökhan Koyuncu Bireysel Elit Erkek (19-34)
1179 Özgür Aşar Elit Erkek (19-34)
1180 Özgür Özkaya Elit Erkek (19-34)
1181 Özgür Yalamaoğlu Elit Erkek (19-34)
1182 Özgür Öztürk Borusan Bisiklet Kulübü Elit Erkek (19-34)
1183 Özgür Egemen Kepçeler Elit Erkek (19-34)
1184 Pantelis Stavrinoudis Podilates Chiou Elit Erkek (19-34)
1185 Rasim Mıstık Elit Erkek (19-34)
1186 Rıdvan Boz UŞAK TEAM Elit Erkek (19-34)
1187 Sabih Bağcı Trakya Bisiklet Kulübü Elit Erkek (19-34)
1188 Salih Emre Tarım Elit Erkek (19-34)
1189 Saygın Süt Elit Erkek (19-34)
1190 Seçkin Sarpkaya Elit Erkek (19-34)
1191 Seçkin Sırasöğüt Ege Endüstri Elit Erkek (19-34)
1192 Selçuk Karagözoğlu Bodrum Bisiklet Elit Erkek (19-34)
1193 Selçuk Şahin 5³° Cycling Team Elit Erkek (19-34)
1194 Selim Mutlu Elit Erkek (19-34)
1195 Semih Çokçeken Güçlü Beygirler Elit Erkek (19-34)
1196 Semih Kavala Elit Erkek (19-34)
1197 Semih Soğucak MGI Project Elit Erkek (19-34)
1198 Sercan Kadıoğlu smyrna train Elit Erkek (19-34)
1199 Serdar Gönül Ferdi Elit Erkek (19-34)
1200 Serkan Gezgin Elit Erkek (19-34)
1201 Serkan Özdemir Demirayaklar Elit Erkek (19-34)
1202 Sinan Kartal Trakya Bisiklet Kulübü Elit Erkek (19-34)
1203 Sinan San Elit Erkek (19-34)
1204 Sinan Murat Deli Elit Erkek (19-34)
1205 Stylianos Avgoustidis PODILATES XIOY Elit Erkek (19-34)
1206 Stylianos Manaras PODILATES CHIOU Elit Erkek (19-34)
1207 Suleyman Pisken İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ Elit Erkek (19-34)
1208 Süleyman Çelikkaya SMYRNA TRAİN Elit Erkek (19-34)
1209 Şafak Yardımoğlu Sports international Elit Erkek (19-34)
1210 Şahin Yılmaz MSC Grubu Elit Erkek (19-34)
1211 Talat Berent Carraro izgem sk Elit Erkek (19-34)
1212 Taner Bakal MABİD Elit Erkek (19-34)
1213 Taner Demirci Elit Erkek (19-34)
1214 Timur Pinar Trakya Bisiklet Spor Kulübü Elit Erkek (19-34)
1215 Tolga Kabukoğlu Elite Cycling Team Elit Erkek (19-34)
1216 Tuğrul Genç Bireysel Elit Erkek (19-34)
1217 Tuğrul Yavuz Unilever Spor Kulübü Elit Erkek (19-34)
1218 Tuna Ersin Elit Erkek (19-34)
1219 Uğur Ateş Ferdi Elit Erkek (19-34)
1220 Uğur Tahmaz Aegean Cycling Team Elit Erkek (19-34)
1221 Uğur Turan Portatletico Elit Erkek (19-34)
1222 Uğur Ömer Kocamış Ege Endüstri Elit Erkek (19-34)
1223 Ulaş Demircan Ege Endüstri Elit Erkek (19-34)
1224 Umur Yiğit İş Elit Erkek (19-34)
1225 Varol Deniz Özkan Elit Erkek (19-34)
1226 Volkan Baydur VELOKSK Elit Erkek (19-34)
1227 Volkan Koçak ASİL PEDAL Elit Erkek (19-34)
1228 Yağız Burak Gökçe Urla Rotary Club - Kadıovacık Köyü Elit Erkek (19-34)
1229 Yamaç Kolatan Elit Erkek (19-34)
1230 Yankı Can Aslan Elit Erkek (19-34)
1231 Yıldıray Sönmez Çeşme Bisiklet Elit Erkek (19-34)
1232 Yiğit Salgara Elit Erkek (19-34)
1233 Yunus Emre Oturak Velocity216 S.K Derneği Elit Erkek (19-34)
1234 Yusuf Koca Velo Batus Elit Erkek (19-34)
1235 Zafer Kaplan Bireysel Elit Erkek (19-34)
1236 Zafer Özgüler POLATLI BİSİKLET GRUBU Elit Erkek (19-34)
1237 Ziya Özen Carraro Elit Erkek (19-34)
1251 A. Onur Yalınes Master Erkek (35-39)
1252 Abdullah Doğan Ege Endüstri Master Erkek (35-39)
1253 Ahmet Ayaydın Ferdi Master Erkek (35-39)
1254 Ahmet Çakır Sobis Master Erkek (35-39)
1255 Ahmet Çam CARPEX Master Erkek (35-39)
1256 Ahmet Osman Demiryılmaz PedalON Master Erkek (35-39)
1257 Alaaddin Eren Trekking Master Erkek (35-39)
1258 Ali Koca bisan spor kulübü Master Erkek (35-39)
1259 Ali Murat Akkuş Bireysel Master Erkek (35-39)
1260 Alp Özkan BinGit / İzmit Master Erkek (35-39)
1261 Alparslan Uç Tofaş Bisiklet Kulübü Master Erkek (35-39)
1262 Andrea Aliberti Master Erkek (35-39)
1263 Antonis Litsakis PODILATES CHIOU Master Erkek (35-39)
1264 Aydın Güllüdağ YÜZBİNKOŞ Spor Kulubü Master Erkek (35-39)
1265 Bahadır Candemir Velostrom Master Erkek (35-39)
1266 Bahtiyar Semih Sağlam AG TRAINING Master Erkek (35-39)
1267 Barış Abi Master Erkek (35-39)
1268 Birol Horozal UŞAK TEAM Master Erkek (35-39)
1269 Burak Aksarı VELOKSK Master Erkek (35-39)
1270 Burak Kayhan ÇAYCUMA BİSİKLET TOPLULUĞU Master Erkek (35-39)
1271 Burak Uludağlı FERDİ Master Erkek (35-39)
1272 Can Şahin Veloksk EC English Master Erkek (35-39)
1273 Can Hakkı Yanlıoğlu Velocity216 Master Erkek (35-39)
1274 Celal Gülersoy ZEK TEAM Master Erkek (35-39)
1275 Cem Duman Master Erkek (35-39)
1276 Cem Eken FNSS BK Master Erkek (35-39)
1277 Cem Kurtuldu MSC Grubu Master Erkek (35-39)
1278 Cenk Reyhanoğlu Delphi Technologies Master Erkek (35-39)
1279 Ceyhun Baydoğan Dost Bisikletler Spor Kulübü Master Erkek (35-39)
1280 Cüneyt Turan FERDİ Master Erkek (35-39)
1281 Çağrı Çalışkan Çeşme Bisiklet Master Erkek (35-39)
1282 Çağrı Erdöl MSC Grubu Master Erkek (35-39)
1283 Davut Tambahar Master Erkek (35-39)
1284 Deniz Çınar VELOKSK Master Erkek (35-39)
1285 Edip Hatipoğlu Master Erkek (35-39)
1286 Edis Türkkan Tabiad-Bolu Master Erkek (35-39)
1287 Ekrem Özkan Cadosk Master Erkek (35-39)
1289 Ender Polat Bireysel Master Erkek (35-39)
1290 Engin Asan AG Training Master Erkek (35-39)
1291 Engin Yaman S2R Team Master Erkek (35-39)
1292 Enis Fakıoğlu Master Erkek (35-39)
1293 Erdal Usta BinGit Master Erkek (35-39)
1294 Erdem Kaya Bireysel Master Erkek (35-39)
1295 Erdem Yılmaz VELOKSK Master Erkek (35-39)
1296 Erdoğan Orhan EMOBIKE TEAM Master Erkek (35-39)
1297 Erkan Gülen bireysel Master Erkek (35-39)
1298 Erkan Ünsür Master Erkek (35-39)
1299 Esin Erdoğan KARŞIYAKA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ Master Erkek (35-39)
1300 Fatih Saraçoğlu ÇADOSK Master Erkek (35-39)
1301 Fatih Kırbız AKRA HOTEL Master Erkek (35-39)
1302 Gökay Kılıç Unilever Spor Klübü Master Erkek (35-39)
1303 Gökhan Ertürk ÇADOSK Master Erkek (35-39)
1304 Günay Çiçek Delphi Technologies Master Erkek (35-39)
1305 Güray Gündüz Bike İzmir/Bike Pedia Master Erkek (35-39)
1306 H. Olcay Ormankıran Ferdi Master Erkek (35-39)
1307 Haldun Sayı Agean Cycling Team Master Erkek (35-39)
1308 Halil Ulaş AG TRAINING Master Erkek (35-39)
1309 Hasan Özseyhan A Takımı Master Erkek (35-39)
1310 Hasan Yüngeviş Larende Bisiklet Master Erkek (35-39)
1311 Hasan Okan Taner Master Erkek (35-39)
1312 Hilmi Murat Çakır yuzbinkoş Master Erkek (35-39)
1313 Hüseyin Aziz Çelebi ASİL PEDAL Master Erkek (35-39)
1314 İbrahim Dağlı Master Erkek (35-39)
1315 İsmail Kıhrı Merida Team Master Erkek (35-39)
1316 İsmail Duysal Orta Master Erkek (35-39)
1317 Kaya Evren Karagül Master Erkek (35-39)
1318 Kemal Ay Umuda Pedal Master Erkek (35-39)
1319 Kemal Çaylıoğlu TREKING Master Erkek (35-39)
1320 Lee Hayward British Cycling Master Erkek (35-39)
1321 M.Hakan Mestandoğan MANIVELO Master Erkek (35-39)
1322 Mehmet Çetinkaya Vaillant Isparta Bisiklet Takımı Master Erkek (35-39)
1323 Mehmet Refik Sezgin NASHIRA CYCLİNG TEAM Master Erkek (35-39)
1324 Melih Konya MSC Grubu Master Erkek (35-39)
1325 Metin Gin MSC Gurubu Master Erkek (35-39)
1326 Mihraç Bayındır Shimano Master Erkek (35-39)
1327 Murat Apaydın yok Master Erkek (35-39)
1328 Murat Değişici TRAKYA BİSİKLET SPOR KULÜBÜ Master Erkek (35-39)
1329 Murat Ekici ferdi Master Erkek (35-39)
1330 Murat Tuncay Master Erkek (35-39)
1331 Musa Tütüneken Master Erkek (35-39)
1332 Mustafa Çalışkan Pelotonturkishcyclingteam Master Erkek (35-39)
1333 Mustafa Özvural Master Erkek (35-39)
1334 Mustafa Kemal Kara Bike İzmir / Bike Pedia Master Erkek (35-39)
1335 Necip Elçi smyrna train Master Erkek (35-39)
1336 Nezih Çetinsöz Master Erkek (35-39)
1337 Niyazi Bingül Bisikletliler Derneği Aydın Temsilciliği Master Erkek (35-39)
1338 Onur Sezgin PedalON Master Erkek (35-39)
1339 Onur Uçar Master Erkek (35-39)
1340 Osman Arslan Ferdi Master Erkek (35-39)
1341 Oytun Uskan Master Erkek (35-39)
1342 Ozan Özlem ISS TURKEY CYCLING TEAM Master Erkek (35-39)
1344 Önder Özok Early Birds Cycling Club Master Erkek (35-39)
1345 Özge Ulutaş Velocity216 Spor Kulübü Master Erkek (35-39)
1346 Özgür Tez MSC Grubu Master Erkek (35-39)
1347 Özgür Ulubey Master Erkek (35-39)
1348 Panos Sitaras Podilates Chiou Master Erkek (35-39)
1349 Recep Tunç Master Erkek (35-39)
1350 Recep Yıldız Master Erkek (35-39)
1351 Sabri Koca Pedalhane-Aliağa Master Erkek (35-39)
1352 Salim Tezcan Saray Belediyesi Spor Kulübü (SBSK) Master Erkek (35-39)
1353 Samed Kunaç CARRARO Master Erkek (35-39)
1354 Seçkin Güler ÇAB Master Erkek (35-39)
1355 Selim Yavuz Uzman Master Erkek (35-39)
1356 Sencer Hakkı Ejder BİREYSEL Master Erkek (35-39)
1357 Sercan Denizer YAPIKREDİ SPOR KLÜBÜ Master Erkek (35-39)
1358 Serkan Kes kess bisiklet Master Erkek (35-39)
1359 Serkan Sivari çeşme bisiklet Master Erkek (35-39)
1360 Sertan Yetişkin AYTEMİZ ALANYASPOR Master Erkek (35-39)
1361 Seyran Güneş PEGASUS CYCLING TEAM Master Erkek (35-39)
1362 Stevan Aldershof Master Erkek (35-39)
1363 Süleyman Çetin Master Erkek (35-39)
1364 Talat Ayaz Unilever Spor Kulübü Master Erkek (35-39)
1365 Tamer Varlık Bireysel Master Erkek (35-39)
1366 Taner Güler BinGit Cycling Club Master Erkek (35-39)
1367 Theocharis Chrysafis Podilates Chiou Master Erkek (35-39)
1368 Theodossis Louretzakis PODILATES XIOU Master Erkek (35-39)
1369 Tuncay Geçim Shimano Master Erkek (35-39)
1370 Umut Güler Bireysel Master Erkek (35-39)
1371 Ümit Yavuz Master Erkek (35-39)
1372 Yasin Aluç ÇAB Master Erkek (35-39)
1373 Yusuf Aydın Master Erkek (35-39)
1374 Yusuf Kara ÇADOSK RACE TEAM Master Erkek (35-39)
1375 Yusuf Ulusoy Master Erkek (35-39)
1376 Yusuf Kadir Kılıç VELOSTROM Master Erkek (35-39)
1391 Adamantios Podias Podilates Chiou Master Erkek (40-44)
1392 Ahmet Bahtiyar Gül ASİL PEDAL Master Erkek (40-44)
1393 Ahmet Bülent Yıldırım SUNDU BİSİKLET Master Erkek (40-44)
1394 Ali Cengiz BİSAN Master Erkek (40-44)
1395 Ali Selçuk Demirok Master Erkek (40-44)
1396 Alparslan İskenderoğlu VeloON6 Master Erkek (40-44)
1397 Alper Aydınel DÖKTAŞ Master Erkek (40-44)
1398 Altan Artan Master Erkek (40-44)
1399 Altan Kalay Muğla Menteşe Belediyespor Klübü Master Erkek (40-44)
1400 Anıl Şakrak Carraro Master Erkek (40-44)
1401 Aras Emre Canda Master Erkek (40-44)
1402 Arif Burak Özen Master Erkek (40-44)
1403 Armağan Hicazoğlu arm Master Erkek (40-44)
1404 Arman Aziz Karagül Ferdi Master Erkek (40-44)
1405 Atilla Demircan Master Erkek (40-44)
1406 Aybars Öge Sürücü Master Erkek (40-44)
1407 Aydemir Çiğdem Ege Endüstri Master Erkek (40-44)
1408 Barış Genç Master Erkek (40-44)
1409 Barış Onan YüzBinKoş Spor Kulübü Master Erkek (40-44)
1410 Baru Harsa Master Erkek (40-44)
1411 Batu Uçmak hucumkedi BB Master Erkek (40-44)
1412 Batur Şengül Master Erkek (40-44)
1413 Behçet Öztürk Master Erkek (40-44)
1414 Bülent Eyriparmak VELOSTROM CYCLING TEAM Master Erkek (40-44)
1415 Can Öcal Master Erkek (40-44)
1416 Caner Güler Çab Master Erkek (40-44)
1417 Cem Kanat GREEN PEDAL KIBRIS Master Erkek (40-44)
1418 Cem Mang POLATLI BİSİKLET GRUBU Master Erkek (40-44)
1419 Cem Tufan Yancı Bike Club Master Erkek (40-44)
1420 Cem Tolga Tecimer RUNDAMENTAL Master Erkek (40-44)
1421 Cem Tunga Kuzucu Ege Endüstri Master Erkek (40-44)
1422 Cenk Atlı Ferdi Master Erkek (40-44)
1423 Cüneyt Bilen Master Erkek (40-44)
1424 Cüneyt Candan Anadolu Yolcuları Master Erkek (40-44)
1425 Cüneyt Şenol TEAM PAE Master Erkek (40-44)
1426 Çağdaş Kurtoğlu Master Erkek (40-44)
1427 Egemen Atkaya Master Erkek (40-44)
1428 Egemen Dağ Karşıyaka One Team Master Erkek (40-44)
1429 Emin Barış Kınal Master Erkek (40-44)
1430 Emre Tanrıkulu DECATHLON Master Erkek (40-44)
1431 Emre Yalamaç ÇAB Master Erkek (40-44)
1432 Enis Çönkü ÇAB Master Erkek (40-44)
1433 Erdal Eren ÇAB Master Erkek (40-44)
1434 Erkan Yener Bike İzmir / Bike Pedia Master Erkek (40-44)
1435 Erkul Erdem Master Erkek (40-44)
1436 Erol Altınay Master Erkek (40-44)
1437 Ertan Elmas VELOSTROM Master Erkek (40-44)
1438 Ertan Karaoğlu BİREYSEL Master Erkek (40-44)
1439 Fatih Topçu Asla Durma Master Erkek (40-44)
1440 George Kostidis Podilateschiou Master Erkek (40-44)
1441 Gökhan Kabaçam Güvenli Bisiklet Kulübü Master Erkek (40-44)
1442 Gökhan Kaya 530 Cycling Club Master Erkek (40-44)
1443 Gürhan Özenç Ajanlar Master Erkek (40-44)
1444 Gürkan Özvarnalı Master Erkek (40-44)
1445 Hacıoğlu İdris Arıcı Master Erkek (40-44)
1446 Hakan Tugal Master Erkek (40-44)
1447 Hakan Zeytindalı Ege Endüstri Master Erkek (40-44)
1448 Halil Şengül Bademler Spor Master Erkek (40-44)
1449 Halil İbrahim Murat Çınar Master Erkek (40-44)
1450 Haluk Ekiciler SALI PERŞEMBE Master Erkek (40-44)
1451 Hasan Güner Master Erkek (40-44)
1452 Hasan Veli Özfırat BODRUM BİSİKLET Master Erkek (40-44)
1453 Hayri Ünal Master Erkek (40-44)
1454 Hüseyin Tekeli ÇAB Master Erkek (40-44)
1455 Hüsnü Sundu SUNDU BİSİKLET Master Erkek (40-44)
1456 İskender Efe Master Erkek (40-44)
1457 Kaan Özdemir EVR Cycling club Master Erkek (40-44)
1458 Kağan Onurer Master Erkek (40-44)
1459 Kamil Başar Göçmen Master Erkek (40-44)
1460 Kazım Türk NAZBİDOS Master Erkek (40-44)
1461 Koray Dicleli Kastamonu Toprak Su Master Erkek (40-44)
1462 Koray Kinson Master Erkek (40-44)
1463 Koray Tutkopar AYDIN BİSİKLET Master Erkek (40-44)
1464 Mahmut Turğut Master Erkek (40-44)
1465 Mehmet Onur Balcı Ege Endüstri Master Erkek (40-44)
1466 Melih Beyhan Vaillant Isparta Bisiklet Takımı Master Erkek (40-44)
1467 Mert Ercan Baybol Master Erkek (40-44)
1468 Mithat Soylu Bodrum Bisiklet Master Erkek (40-44)
1469 Murat Sözvar Ferdi Master Erkek (40-44)
1470 Mustafa Karakaş Umuda Pedal Master Erkek (40-44)
1471 Mutlu Aktı FERDİ Master Erkek (40-44)
1472 Nafiz Uybat Bisan Bisiklet Master Erkek (40-44)
1473 Nail Usanmaz Ferdi Master Erkek (40-44)
1474 Nazif Karaaslan VELOSTROM Master Erkek (40-44)
1475 Necip Değirmenci ELİTE CYCLING TEAM Master Erkek (40-44)
1476 Nurettin Gündoğmuş Kirpi Bisiklet Klubu Master Erkek (40-44)
1477 Oben Dağ AG TRAINING Master Erkek (40-44)
1478 Oğuz Şengezer Sundu Bisiklet Master Erkek (40-44)
1479 Oğuz Kutlu Aşık Master Erkek (40-44)
1480 Oğuzcan Büyükakyüz Ferdi Master Erkek (40-44)
1481 Orçun Öperli TBK FanClub Master Erkek (40-44)
1482 Ozan Karaca Karşıyaka One Team Master Erkek (40-44)
1483 Ozan Öncel Metin Master Erkek (40-44)
1484 Önder Soysal Master Erkek (40-44)
1485 Önnur Toprak Sundu Bisiklet Master Erkek (40-44)
1486 Özgür Atalay UŞAK TEAM Master Erkek (40-44)
1487 Özgür Ürker FERDİ Master Erkek (40-44)
1488 Özgür Yıldırım Master Erkek (40-44)
1489 Panos Vasileiou Ermis Cycling Team Master Erkek (40-44)
1490 Rasim Volkan Carraro Master Erkek (40-44)
1491 Raul Churruca Salinas Carraro Master Erkek (40-44)
1492 Sait Ozan Altuntaş GÜVENLİ BİSİKLET KLÜBÜ Master Erkek (40-44)
1493 Sami Gemicioğlu BİREYSEL Master Erkek (40-44)
1494 Serdar Yılmaz Bireysel Master Erkek (40-44)
1495 Serdar Hüseyin Işık Master Erkek (40-44)
1496 Serhan Doğantekin Elite Cycling Team İzmir Master Erkek (40-44)
1497 Serhat Serkan MSC Grubu Master Erkek (40-44)
1498 Serkan Kavak Mspace Master Erkek (40-44)
1499 Serkan Özcan ELITE CYCLING TEAM Master Erkek (40-44)
1500 Serkan Tanrıbilir Bodrum Peloton Master Erkek (40-44)
1501 Serkan Yağcılı Ferdi Master Erkek (40-44)
1502 Serkant Samurkas Sobiens Information Technology Master Erkek (40-44)
1503 Sinan Albayrak Master Erkek (40-44)
1504 Stefanos Moulakis PODILATES CHIOU Master Erkek (40-44)
1505 Tolga Çağ Master Erkek (40-44)
1506 Tolga Kavas Master Erkek (40-44)
1507 Tolga Toygar Bireysel Master Erkek (40-44)
1508 Tulga Yorgozlu A Takımı Master Erkek (40-44)
1509 Uğur Özter Master Erkek (40-44)
1510 Uygar Karadayı Master Erkek (40-44)
1511 Ümit İşbilir Master Erkek (40-44)
1512 Ümit İşler Ferdi Master Erkek (40-44)
1513 Üner Öncel Master Erkek (40-44)
1514 Ünsal Bahtiyar Master Erkek (40-44)
1515 Yahya Ali Öner Master Erkek (40-44)
1516 Yavuz Alagöz Master Erkek (40-44)
1531 Ahmet Gümüş Ferdi Master Erkek (45-49)
1532 Ahmet Noyan GREEN PEDAL KIBRIS Master Erkek (45-49)
1533 Ahmet Burak Uster bodrum bisiklet Master Erkek (45-49)
1534 Ali Barış Küçük Master Erkek (45-49)
1535 Ali Orçun Bal Bisan Bisiklet Master Erkek (45-49)
1536 Ali Osman Akgündüz VELODORLİON Master Erkek (45-49)
1537 Alp Somer Bireysel Master Erkek (45-49)
1538 Ata Aminpour East’n Bull Master Erkek (45-49)
1539 Ata Can Miniteker Master Erkek (45-49)
1540 Atılgan Balaban MEBİKOM BİSİKLET Master Erkek (45-49)
1541 Aybars Yıldırım Çeşme Bisiklet Master Erkek (45-49)
1542 Ayhan Özel Ege Endüstri Master Erkek (45-49)
1543 Bahadır Batır ÇAB Master Erkek (45-49)
1544 Baki Tolga POLATLI BİSİKLET GRUBU Master Erkek (45-49)
1545 Barış Antmen ANTMEN BİSİKLET Master Erkek (45-49)
1546 Bilal Bitirim Green Pedal Cycling Master Erkek (45-49)
1547 Burçin Küskü Master Erkek (45-49)
1548 Bülent Akdeniz VELOMARİS TEAM & IP HOTELS Master Erkek (45-49)
1549 Bülent Dağlar Güvenli Bisiklet Kulübü Master Erkek (45-49)
1550 Cem Uzunyerliler Master Erkek (45-49)
1551 Cemal Şahin Antalyaspor triatlon Master Erkek (45-49)
1552 Cengiz Bektaş Anadolu Yolcuları Master Erkek (45-49)
1553 Cenk Tamay Çeşme Bisiklet Master Erkek (45-49)
1554 Davut Atila Arik Master Erkek (45-49)
1555 Eray Atalag Master Erkek (45-49)
1556 Erdal Aksu ÇAB Master Erkek (45-49)
1557 Erdal Oral Cromx Master Erkek (45-49)
1558 Eren Cansü Miniteker Master Erkek (45-49)
1559 Erkan Turan ÇAB Master Erkek (45-49)
1560 Erol Özbey PELOTON İSTANBUL Master Erkek (45-49)
1561 Ertan Doğan Borusan Bisiklet Kulübü Master Erkek (45-49)
1562 Göktuğ Yılgenci Borusan Bisiklet Kulübü Master Erkek (45-49)
1563 Gürkan Karaçelebi VELOKSK Master Erkek (45-49)
1564 Hakan Koparal İzmir Trekking Bisiklet Kulübü Master Erkek (45-49)
1565 Hakan Memik VeLoON6 Master Erkek (45-49)
1566 Hasan Koçyiğit Master Erkek (45-49)
1567 Hüseyin Aydın Akçivi Master Erkek (45-49)
1568 Ilias Gemelos podilates chiou Master Erkek (45-49)
1569 İbrahim Sır Ferdi Master Erkek (45-49)
1570 İnsel Paralik Paralik Pedal Power Master Erkek (45-49)
1571 Levent Kuyucuklu Bursa Masterler Master Erkek (45-49)
1572 M.Cüneyt Akbay Bin Git Master Erkek (45-49)
1573 Mehmet Aksen Kusadasi Belediye Triathlon Master Erkek (45-49)
1574 Mehmet Koraltay Erüreten GREEN PEDAL CYCLİNG Master Erkek (45-49)
1575 Murat Çelebi ÇAB Master Erkek (45-49)
1576 Murat Hoşçırak Elite Cycling Team İzmir Master Erkek (45-49)
1577 Murat Kocayanak MUKOSAN KOBİ Master Erkek (45-49)
1578 Mustafa Karakuş Master Erkek (45-49)
1579 Mustafa Şen VeLoON6 Master Erkek (45-49)
1580 Mustafa Serdar Erden AG Training Master Erkek (45-49)
1581 Mustafa Varol Aşıbol Bike İzmir / Bike Pedia Master Erkek (45-49)
1582 Münir Deniz Saray Belediyespor Kulübü (SBSK) Master Erkek (45-49)
1583 Nejat Kayalp Green pedal Master Erkek (45-49)
1584 Oktay Diken VELOKSK Ec English Master Erkek (45-49)
1585 Olcay Kipöz Ferdi Master Erkek (45-49)
1586 Olcay Meşekıran Yancı Bike Club Master Erkek (45-49)
1587 Onur Necip Özel Transmed Turkey Master Erkek (45-49)
1588 Orhan Omay Team Istrunbul Master Erkek (45-49)
1589 Ömer Yorgancı GÜVENLİ BİSİKLET KULUBÜ Master Erkek (45-49)
1590 Ömer Lütfi Soylu Çekmeköy Bisiklet Grubu Master Erkek (45-49)
1591 Periklis Tsouros Fatty George Lindy Club Master Erkek (45-49)
1592 Reha Akkoçan ÇAB Master Erkek (45-49)
1593 Rıza Aydın Master Erkek (45-49)
1594 Serdar Özkan Ferdi Master Erkek (45-49)
1595 Serkan Şahlıoğlu Ferdi Master Erkek (45-49)
1596 Sermet Uğur Kumak ÇAB Master Erkek (45-49)
1597 Sertan Türközü Bike İzmir / Bike pedia Master Erkek (45-49)
1598 Sotirios Moschouris PODEILATES CHIOU Master Erkek (45-49)
1599 Şanver Narin Master Erkek (45-49)
1600 Şükrü Bektaş Ferdi Master Erkek (45-49)
1601 Taner Ay Unilever Spor Klübü Master Erkek (45-49)
1602 Tarkan Erbil Tarkan Bisiklet Master Erkek (45-49)
1603 Theodoros Gkekas PODILATES CHIOU Master Erkek (45-49)
1604 Tolga Önal çeşme Master Erkek (45-49)
1605 Tolgay Kurt Umuda Pedal Master Erkek (45-49)
1606 Uğur Erdoğan PARKUR BİSİKLET Master Erkek (45-49)
1607 Volkan Ünal Bodrum bisiklet Master Erkek (45-49)
1608 Zafer Akankaya Master Erkek (45-49)
1621 Mehmet Küçük Master Erkek (50-54)
1622 A. Cem Bodur Hyundai Master Erkek (50-54)
1623 Adem Koçay NAZBİDOS Master Erkek (50-54)
1624 Ahmet Kaya Master Erkek (50-54)
1625 Ahmet Hakan Ünsal Kirpi Master Erkek (50-54)
1626 Ali Emin Mozaik Master Erkek (50-54)
1627 Ali Öztürk Umuda Pedal Master Erkek (50-54)
1628 Arif Hikmet Yılmaz Bisikolikler Master Erkek (50-54)
1629 Aytunç Alp VELOTALYA Master Erkek (50-54)
1630 Bahadır Düner Yalova belediye gsk derneği Master Erkek (50-54)
1631 Burçin Bakaçhan BİREYSEL Master Erkek (50-54)
1632 Bülent Somunoğlu İzmir Trekking Bisiklet Kulübü Master Erkek (50-54)
1633 Cahit Güvensoy Master Erkek (50-54)
1634 Cenk Bektaş SALI PERŞEMBE Master Erkek (50-54)
1635 Erdem Erol Ferdi Master Erkek (50-54)
1636 Erhan Bolkan GREEN PEDAL CYCLING Master Erkek (50-54)
1637 Ertuğ Ölçer ÇADOSK Master Erkek (50-54)
1638 Faramarz Can Cevatzade Salomon Cappadocia Master Erkek (50-54)
1639 Gürkan Mert ferdi Master Erkek (50-54)
1640 Gürkan Yener ÇADOSK Master Erkek (50-54)
1641 Gürol Murabıt Yancı Bike Club Master Erkek (50-54)
1642 Güven Koçak POLATLI BİSİKLET GRUBU Master Erkek (50-54)
1643 Hakan İsberk MSC GRUBU Master Erkek (50-54)
1644 Hakan Kayışlıgil Master Erkek (50-54)
1645 Hakan Bayraktar AKRA HOTEL Master Erkek (50-54)
1646 Hakkı Can Demirel FERDİ Master Erkek (50-54)
1647 Halil Özer Master Erkek (50-54)
1648 Hasan Özdemir Dadaş Master Erkek (50-54)
1649 Hüseyin Cem Çelikkol Master Erkek (50-54)
1650 İlhan Kesken Umuda Pedal Master Erkek (50-54)
1651 İsmail Ergun Tarkan Bisiklet Master Erkek (50-54)
1652 Kenan Güler Master Erkek (50-54)
1653 Kerem Ömer Erten GÖZTEPE Master Erkek (50-54)
1654 Koray Coşkunfırat Ferdi Master Erkek (50-54)
1655 Kubilay Kalaycı ZONE-B Master Erkek (50-54)
1656 Levent Obalar Bodrum Bisiklet Master Erkek (50-54)
1657 Mehmet İnal Master Erkek (50-54)
1658 Mehmet Şiren Sundu Bisiklet Master Erkek (50-54)
1659 Mehmet Ertan Akıncı Master Erkek (50-54)
1660 Mehmet Hakan Kumcuoğlu Master Erkek (50-54)
1661 Mehmet Suat Avar CAT Spor Kulübü Master Erkek (50-54)
1662 Mehmet Yaşar Yücel Master Erkek (50-54)
1663 Mustafa Uğur Özel VeLoON6 Master Erkek (50-54)
1664 Müfid Denizmen Dalyan Bisiklet Muhtarlığı Master Erkek (50-54)
1665 Naim Kerman Sundu Bisiklet Master Erkek (50-54)
1666 Necip Albayrak Master Erkek (50-54)
1667 Necmettin Dervent Master Erkek (50-54)
1668 Nikos Nikoloudis Podilates Chiou Master Erkek (50-54)
1669 Nuhcan Özyürek Sundu bisiklet Master Erkek (50-54)
1670 Orhan Poliçe Alaçatı Salı Biskletçileri Master Erkek (50-54)
1671 Recep Baybar Master Erkek (50-54)
1672 Sedat Beşir Master Erkek (50-54)
1673 Selçuk Çakmakcı Ferdi Master Erkek (50-54)
1674 Selim Ataz Carraro Master Erkek (50-54)
1675 Selim Zx ÇAB Master Erkek (50-54)
1676 Serdar Uziş Master Erkek (50-54)
1677 Soner Maviş FNSS BK Master Erkek (50-54)
1678 Sükrü Çido KİRPİ Master Erkek (50-54)
1679 Şeref Sarıca Master Erkek (50-54)
1680 Taner Aksoy VİZEPEDAL Master Erkek (50-54)
1681 Türker Ecevit Yapı Kredi Bisiklet Takımı Master Erkek (50-54)
1682 Ünal Özkan FNSS BK Master Erkek (50-54)
1683 Vural Coşar Green Pedal Master Erkek (50-54)
1684 Yener İşbilir Ardabis Master Erkek (50-54)
1685 Zafer Yalın Yalova belediye gsk derneği Master Erkek (50-54)
1686 Zihni Üney ferdi Master Erkek (50-54)
1701 Ahmed Moltaji Master Erkek (55-59)
1702 Ahmet Faruk Yağcı Kirpi Master Erkek (55-59)
1703 Ali Rafet Onural Master Erkek (55-59)
1704 Alp Varılsüha Ferdi Master Erkek (55-59)
1705 Atilla Düzel Umuda Pedal Master Erkek (55-59)
1706 Atilla Öyel Master Erkek (55-59)
1707 Can Mustafa Koparal İzmir Trekking Bisiklet Kulübü Master Erkek (55-59)
1708 Cihat Yurtseven NASHİRA CYCLİNG CLUB Master Erkek (55-59)
1709 Çağlar Evirgen ÇADOSK Master Erkek (55-59)
1710 Ediz Evcimen MGI Project Master Erkek (55-59)
1711 Erdal Palaz CYPCURSION Master Erkek (55-59)
1712 Erkan Dorken Ferdi Master Erkek (55-59)
1713 Erkut Yalmanyalgın BİREYSEL Master Erkek (55-59)
1714 Ferdan Çiftçi Ferdi Master Erkek (55-59)
1715 Gün Arsan Master Erkek (55-59)
1716 Haluk Ekincioğlu BİREYSEL Master Erkek (55-59)
1717 Henk Stıft Alaçatı Salı Bisikletçileri Master Erkek (55-59)
1718 Hürriyet Necdet Aydoğan Master Erkek (55-59)
1719 İbrahim Bacak Alacati Salı Bisikletçileri Grubu Master Erkek (55-59)
1720 İrfan İslimye EnVelo Master Erkek (55-59)
1721 Kemal Eskenazi Master Erkek (55-59)
1722 Kemal Kayalı inegöl Bisiklet Klübü Master Erkek (55-59)
1723 Kemal Özer Bıreysel Master Erkek (55-59)
1724 Kemal Elçin ÇAB Master Erkek (55-59)
1725 Kemal Sami Fresko Master Erkek (55-59)
1726 Mehmet Nardalı Master Erkek (55-59)
1727 Mehmet Önder EnVelo Master Erkek (55-59)
1728 Mehmet Tavaslı FERDİ Master Erkek (55-59)
1729 Mehmet Metin Şenova KTBF Master Erkek (55-59)
1730 Muhtar Sinan Ersin carraro Master Erkek (55-59)
1731 Murat Tetik ÇADOSK Master Erkek (55-59)
1732 Nihat Kaçağan AKRA HOTEL Master Erkek (55-59)
1733 Nurkan Güntel Master Erkek (55-59)
1734 Okan Bahşiş Master Erkek (55-59)
1735 Osman Tatlıcılar MGI PROJECT Master Erkek (55-59)
1736 Öner Savucu IGR CC Master Erkek (55-59)
1737 Reşit Namdar Nazbidos Master Erkek (55-59)
1738 Riza Hakan Eras SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ Master Erkek (55-59)
1739 Salahi Döşemeci ferdi Master Erkek (55-59)
1740 Satuğ Küçükkayalar Bubidosd Master Erkek (55-59)
1741 Selman Ölmez GÖKTÜRK SINGLE BIKERS Master Erkek (55-59)
1742 Semih Bülbül Master Erkek (55-59)
1743 Suat Öztürk Master Erkek (55-59)
1744 Türker Kurtcan Master Erkek (55-59)
1745 Vecdi Türk EnVelo Master Erkek (55-59)
1751 Andre Ghestem Shimano Master Erkek (60-64)
1752 Cengiz Taşkırdı bodrum bisiklet Master Erkek (60-64)
1753 Ersan Kaçan FERDI Master Erkek (60-64)
1754 Hakkı Gül ÇEŞME BİSİKLET Master Erkek (60-64)
1755 Haluk Yaşar Yücel EN VELO Master Erkek (60-64)
1756 Hasan Özbay FERDİ/ ANKARA Master Erkek (60-64)
1757 Hayrettin Ersan Master Erkek (60-64)
1758 İbrahim Somalı Master Erkek (60-64)
1759 Kamil Ömer Bozer Master Erkek (60-64)
1760 Levent Şensezgin Master Erkek (60-64)
1761 Levent Erol Palaska Master Erkek (60-64)
1762 Metin Cengiz Shimano Master Erkek (60-64)
1763 Murat Nurettin Ersoy Master Erkek (60-64)
1764 Mustafa Sevinçel POLATLI BİSİKLET GRUBU Master Erkek (60-64)
1765 Semih Yüceer Sundu bisiklet Master Erkek (60-64)
1766 Şemsettin Eksert Umuda Pedal Master Erkek (60-64)
1767 Şerif Çetindağ Kess Bisiklet Master Erkek (60-64)
1768 Tanju Taşcılar Bike İzmir/Bike Pedia Master Erkek (60-64)
1769 Yalçın Şibar ÇAB Master Erkek (60-64)
1781 Ahmet Emin Yeginboy Master Erkek (65+)
1782 Ahmet Tevfik Yücel Bireysel Master Erkek (65+)
1783 Arif Ertan Ayçetin Bubidosd Master Erkek (65+)
1784 Fedai Güler AYVELO Master Erkek (65+)
1785 John Hunt DFL Master Erkek (65+)
1786 Kemal Berber Bodrum Bisiklet Master Erkek (65+)
1787 Mehmet Ali Tanaydi VELOMARİS TEAM & IP HOTELS Master Erkek (65+)
1788 Mustafa Dengiz SUNDU BİSİKLET Master Erkek (65+)
1789 Sami Barutçu Bodrum bisiklet Master Erkek (65+)
1790 Süreyya Sonsaat Bireysel Master Erkek (65+)
1801 Bilge Ece Seyhan Carraro Genç Kadın (16-18)
1802 Birsu Ulkat Carraro Genç Kadın (16-18)
1803 Damla Baybar Ferdi Genç Kadın (16-18)
1804 Elif Rüya Savran Ferdi Genç Kadın (16-18)
1811 Arzu Morçiçek Elit Kadın (19-34)
1812 Aslıhan Öncel Early Birds Cycling Club Elit Kadın (19-34)
1813 Aycan Epik Elit Kadın (19-34)
1814 Ayça Özkan Elit Kadın (19-34)
1815 Ayşegül Gümüş VELOKSK Elit Kadın (19-34)
1816 Begüm Ayaz Unilever Spor Kulübü Elit Kadın (19-34)
1817 Büşra Daştan İYTE (İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü) Elit Kadın (19-34)
1818 Büşra İlhan Elit Kadın (19-34)
1819 Büşra Mangır Unilever Spor Kulübü Elit Kadın (19-34)
1820 Büşra Seren Gin MSC Gurubu Elit Kadın (19-34)
1821 Canan Coşkun Elit Kadın (19-34)
1822 Cansu Bursal Elit Kadın (19-34)
1823 Damla Kırkpınar CARRARO Elit Kadın (19-34)
1824 Duygu Gürsoylu VariantCC Elit Kadın (19-34)
1825 Ece Başar CARRARO Elit Kadın (19-34)
1826 Ecem Pınarevli Elit Kadın (19-34)
1827 Elif Gökçe Basa Elit Kadın (19-34)
1828 Emine Alkan Yeşil Giresun Belediyespor Kulübü Derneği Elit Kadın (19-34)
1829 Esengül Yoldaş Ferdi Elit Kadın (19-34)
1830 Esra Ayan Elit Kadın (19-34)
1831 Eylül Akgün Bireysel Elit Kadın (19-34)
1832 Feyza Keskin Elit Kadın (19-34)
1833 Feyza Firuze Memişoğlu Carraro Elit Kadın (19-34)
1834 Gizem Erelvanlı Bireysel Elit Kadın (19-34)
1835 Gölkem Fidan Yapı Kredi Spor Kulübü Elit Kadın (19-34)
1836 Hülya Aylin Yazılıkaya MSC GRUBU Elit Kadın (19-34)
1837 İlayda Kara CARRARO Elit Kadın (19-34)
1838 Muzaffer Akyel ALAÇATI SALI BİSİKLETÇİLERİ Elit Kadın (19-34)
1839 Müge Alaçam Böcek Kayhan Ertuğrul Makina Elit Kadın (19-34)
1840 Nisa Kaleci Unilever Spor Kulübü Elit Kadın (19-34)
1841 Özge Uzun AG Training Elit Kadın (19-34)
1842 Rafiye Başat CARRARO Elit Kadın (19-34)
1843 Sedef İnallı Carraro Elit Kadın (19-34)
1844 Semra Yetiş BADER CİTY CLUB Elit Kadın (19-34)
1845 Sevil Arılı Yıldırım Elit Kadın (19-34)
1846 Sinem Karadağ MSC GRUBU Elit Kadın (19-34)
1847 Sonay Zenginer Bisiklet Akademisi Elit Kadın (19-34)
1848 Şengül Öcel Öztürk Karşıyaka Belediyesi Spor Kulübü Elit Kadın (19-34)
1849 Tuba Karataş CARRARO Elit Kadın (19-34)
1850 Tuğba Hızlan BİSAN SPOR KULÜBÜ Elit Kadın (19-34)
1851 Tuğba Yılman İNEGÖL BİSİKLET KULUBÜ Elit Kadın (19-34)
1852 Yeşim Taşpınar Unilever Spor Klübü Elit Kadın (19-34)
1861 Berna Öztoprak Uçar Master Kadın (35-39)
1862 Buket Sanbur Master Kadın (35-39)
1863 Buse Özlem ISS TURKEY CYCLING TEAM Master Kadın (35-39)
1864 Ebru Demircan Master Kadın (35-39)
1865 Ece Ertopcu ASİL PEDAL Master Kadın (35-39)
1866 Ezgi Şener Alaçatı Salı Bisikletçileri Master Kadın (35-39)
1867 Filiz Ünsal Master Kadın (35-39)
1868 Miray Demir Bodrum bisiklet Master Kadın (35-39)
1869 Nasim Khedri Liv Master Kadın (35-39)
1870 Nur Şafak Ügümü Master Kadın (35-39)
1871 Özlem Bilge Kurtoğlu Master Kadın (35-39)
1872 Selin Tecimer Özkan BinGit / İzmit Master Kadın (35-39)
1881 Ayşe Akgündüz VELODORLİON Master Kadın (40-44)
1882 Birgül Karadayı Master Kadın (40-44)
1883 Derya Gülnar Umuda Pedal Master Kadın (40-44)
1884 Esra Şahin Izmirli Pedalperest Kadinlar Master Kadın (40-44)
1885 Güzden Varinlioğlu - Master Kadın (40-44)
1886 Nikoleta Meli Ermis cycling team Master Kadın (40-44)
1887 Nuray Güneş Ladybirds Triathlon Club Master Kadın (40-44)
1888 Özlem Erden Usta Bingit Master Kadın (40-44)
1889 Özlem Kaplan AG TRAINING Master Kadın (40-44)
1890 Sevgi Kirak Hürpedal Master Kadın (40-44)
1891 Züleyha Dikbaş Bike İzmir / Bike Pedia Master Kadın (40-44)
1901 Aslı Çubuk Bodrum Bisiklet Master Kadın (45-49)
1902 Ceren Kamer Alacatı salı bisikletçileri Master Kadın (45-49)
1903 Emine Kömüroğlu ÇAB Master Kadın (45-49)
1904 Mine İkican Kortel Alaçatı Salı Bisikletçileri Master Kadın (45-49)
1905 Özlem Çakmakkaya Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Master Kadın (45-49)
1906 Pelin Kunduracıoğlu Bodrum Bisiklet Master Kadın (45-49)
1907 Semiha Çil salı bisikletcileri Master Kadın (45-49)
1908 Serpil Tüşe Ferdi Sporcu Master Kadın (45-49)
1909 Yasemin Karateke Karşıyaka Belediyesi spor kulübü Master Kadın (45-49)
1910 Zehra Erbil Tarkan Bisiklet Master Kadın (45-49)
1921 Ayfer Güneş Alacati Sali Bisikletcileri Master Kadın (50-54)
1922 Ayşe Arzu Özçelik İzmir Büyükşehir Belediyesi Master Kadın (50-54)
1923 Berrin Yelkenbiçer Ferdi Master Kadın (50-54)
1924 Meliha Elitaş SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ Master Kadın (50-54)
1931 Kelime Ersan Master Kadın (55-59)
1932 Müjde Ersoy Alaçatı Salı Bisikletçileri Master Kadın (55-59)
1941 Carol Ann Robb Dalyan Fast Lasses (DFL) Master Kadın (60-64)
1942 Ulviye İdil Erzen Ferdi Master Kadın (60-64)
1951 Antjebeate Charlotte Korur Alaçatı Salı Bisiklet Master Kadın (65+)
1952 Betül Sonnenberg Alaçatı Salı Bisikletçileri Master Kadın (65+)
1971 Emre fedakar Çağlar Yalçın Eşpedal Paralimpik B
1972 Abdulkadir Özoğul Ferdi Paralimpik B
1973 Barış Asa Trakya Bisiklet Kulübü Paralimpik B
1974 Burak Abacıoğlu Carraro Paralimpik B
1975 Ekrem Taşkın Carraro Paralimpik B
1976 Ersin Solmaz Saldıray Altındağ Eşpedal Paralimpik B
1977 Halil Fatih Akbaş S2R TEAM Paralimpik B
1978 Hüseyin Akyüz Ayhan Özgür Eşpedal Görme Engelli Bisiklet Derneği Paralimpik B
1979 Kudret Arabacı Utkuhan Baydar Eş Pedal Manisa Paralimpik B
1980 Mehmet Şen Tayfun Tezcan eşpedal derneği Paralimpik B
1981 Nazlı Agiç Özkan Üret Eş pedal Paralimpik B
1982 Nusret Birbudak Merve Orhan Eş Pedal Paralimpik B
1983 Övünç Önen Nevin Garip Eşpedal Paralimpik B
1984 Semih Kara Burcu Yıldız Eşpedal Paralimpik B
1985 Sinan Çalış Ziya Yalvaç Eşpedal Derneği Paralimpik B
1986 Suat Şahin Emirhan Kurt Eşpedal görme engelli bisiklet derneği Paralimpik B
1987 Şevket Kaplan Hüseyin Garip Eşpedal Paralimpik B
1988 Taşkın Özgür Burhan Kızıltaş EŞPEDAL Paralimpik B
1989 Utku Durmaz Fatih Söylemez Paralimpik B
1990 Yadigar Dönmez Furkan Kaplan Eşpedal Derneği Paralimpik B
1991 Yunus Bal Fatma Elif Tomar Espedal Paralimpik B

Haber Bülteni Üyeliği

  • Tour of Antalya
  • AKRA Gran Fondo Antalya
  • Alanya Ultra Maraton
  • Gran Fondo - Marmaris
  • Cappadocia Ultra-Trail®