GPS
İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar
Start 0 25 0 375 300 0:00
1.İstasyon 25 22 375 255 330 1:30
Bitiş 47 0 630 0 0 3:15

Katılım Koşulları ve Kurallar


Genel Bilgi

Veloturk Gran Fondo Çeşme, iki ayrı güzergahtan oluşan amatör yol bisikleti yarışıdır.

Yarış, UCI ve Türkiye Bisiklet Federasyonu yönetmeliklerine göre düzenlenecektir.

47 kilometrelik yarış, 4 Kasım 2018 tarihinde saat 09:00'da Çeşme şehir merkezinden başlar ve 630m+ tırmanışın ardından Çeşme şehir merkezinde sona erer.

Toplanan katılım bedelinin tamamı Veloturk'ün "Bir Çocuk Gülerse Dünya Güler" projesine aktarılacaktır.

Kayıt Ücreti

Veloturk Gran Fondo Çeşme - Kısa Parkur (47 km) kayıt ücretleri:

- İadesiz kayıt ücreti: 110 TL
- İade edilebilir kayıt ücreti: 130 TL (22 Ekim 2018 tarihine kadar yapılacak olan kayıt iptallerinde tam iade yapılır)
- 22 Ekim 2018 tarihinden sonra kayıt ücreti: 130 TL (İadesiz)

Ödemenin online kayıt esnasında yapılması gerekmektedir.


Detaylı Bilgi

Katılımcı Listesi

No Adı Soyadı Kulüp Kategori Ülke    
1 Levent Kuyucuklu Ferdi Master Erkek (45-49)    
2 Tanzer Kantık Carraro Takımı Master Erkek (40-44)    
3 Şerif Çetindağ Manisa Bisiklet S. K. Derneği Master Erkek (60-64)    
4 Erkan Turan ÇAB Master Erkek (45-49)    
5 Cenk Çalışkan Dokuz Eylül Üniversitesi Elit Erkek (19-34)    
6 Timur Tarlığ Dokuz Eylül Üniversitesi Elit Erkek (19-34)    
7 Burçin Bakaçhan Bireysel Master Erkek (50-54)    
8 Seçkin Büyücek Elit Erkek (19-34)    
9 Nuray Güneş Ferdi Master Kadın (40-44)    
10 Onur Mumcuoğlu Elit Erkek (19-34)    
11 Okan Örs Ayvelo Master Erkek (45-49)    
12 Emrah Çelik Ferdi Master Erkek (40-44)    
13 Nezih Çetinsöz Dokuz Eylül Üniversitesi Master Erkek (35-39)    
14 Muhittin Telli ÇAB Master Erkek (45-49)    
15 Fatih Altan BozcaadaCycling Master Erkek (60-64)    
16 Erdal Eren ÇAB Master Erkek (40-44)    
17 Ali Cengiz Bireysel Master Erkek (35-39)    
18 Mert Süder Master Erkek (40-44)    
19 Uğur Erdoğan Bireysel Master Erkek (45-49)    
20 Karaca Kacar Elit Erkek (19-34)    
21 Selim Mutlu Elit Erkek (19-34)    
22 Osman Atasoy TEAM PAE Master Erkek (45-49)    
23 Yalçın Kaya AG Training Elit Erkek (19-34)    
24 Antonis Litsakis Ποδηλάτες Χίου (Chios Cyclists) Master Erkek (35-39)    
25 Hakan Karahafız Master Erkek (45-49)    
26 Hayri Ünal Master Erkek (40-44)    
27 Ergin Harunoğlu Master Erkek (40-44)    
28 Cüneyt Şenol Team PAE Master Erkek (40-44)    
29 Ceyhun Baydoğan DOST BİSİKLETLER SPOR KULÜBÜ Elit Erkek (19-34)    
30 Cem Şener Elit Erkek (19-34)    
31 Emre Akoğlu Team PAE Master Erkek (40-44)    
32 Yağmur Battalgazi KPMG Cycling Club Elit Kadın (19-34)    
33 Barış Küçük Master Erkek (40-44)    
34 Emre Bahçebakan Master Erkek (35-39)    
35 Ayşe Akgündüz VELODORLİON Master Kadın (40-44)    
36 Mustafa Oral Master Erkek (40-44)    
37 Özlem Çakmakkaya AG Training Master Kadın (45-49)    
38 Aylin Asil Atasoy Team Pae Master Kadın (40-44)    
39 Serhan Doğantekin ÇAB Master Erkek (40-44)    
40 Ergin Güler KPMG Cycling Club Elit Erkek (19-34)    
41 İhsan Deniz Yılmaz B’twinner Elit Erkek (19-34)    
42 Ömer Kepenek ÇAB Master Erkek (45-49)    
43 Mahmut Topçu Elit Erkek (19-34)    
44 Mert Tiftikçioğlu Master Erkek (40-44)    
45 Cihan Özkaragöz Elit Erkek (19-34)    
46 Haldun Sayı Master Erkek (35-39)    
47 Cansu Ur AG TRAİNİNG Elit Kadın (19-34)    
48 Deyiş Yıldıran Elit Kadın (19-34)    
49 Altan Kalay MENTEŞE BELEDİYE SPOR Master Erkek (40-44)    
50 Hakan Kırıcı Master Erkek (35-39)    
51 Ahmet Özler ferdi Master Erkek (50-54)    
52 Erman Fenerci Elit Erkek (19-34)    
53 Mustafa Gürkan Yıldırım Elit Erkek (19-34)    
54 Gökhan Yelaldı CAT Spor Kulübü Elit Erkek (19-34)    
55 Fatih Topçu Asla Durma Master Erkek (40-44)    
56 Özgür Özaksoy Elit Erkek (19-34)    
57 Mehmet Küçük Ferdi Master Erkek (50-54)    
58 H. Can Demirel Ferdi Master Erkek (50-54)    
59 Egemen Dağ Karşıyaka One Team Master Erkek (35-39)    
60 Mustafa Çalışkan Elit Erkek (19-34)    
61 Panagiotis Vasileiou Porto Leone Cycling Academy Master Erkek (40-44)    
62 Ali Özgür Emekli BBB - Bursa Tur Komitesi Master Erkek (40-44)    
63 Çağlar Biber PIN Cycling Elit Erkek (19-34)    
64 Ali Osman Akgündüz VELODORLİON Master Erkek (45-49)    
65 Aykut Akbaba pelotonturkishcyclingteam Elit Erkek (19-34)    
66 Serdar Gül Master Erkek (35-39)    
67 Akın Arslan PIN Cycling Elit Erkek (19-34)    
68 Kemal Ay Umuda Pedal Master Erkek (35-39)    
69 Gülay Ahu Turgutlu Master Kadın (35-39)    
70 Yusuf Pınar Manisa Bisiklet Spor Klubü Derneği Elit Erkek (19-34)    
71 Gencer Beken Elit Erkek (19-34)    
72 Salih Küçüktuna PIN Cycling Master Erkek (40-44)    
73 İbrahim Sır FERDİ Master Erkek (45-49)    
74 Özgür Fırat Elit Erkek (19-34)    
75 Ata Can Master Erkek (45-49)    
76 Habil İnan Küçükçekmece Bisiklet Kulübü Master Erkek (40-44)    
77 Can Toydemir GO RUNNERS İPRAGAZ Master Erkek (50-54)    
78 Yasin Aluç Çarsamba Aksamı Bisikletçileri (ÇAB) Master Erkek (35-39)    
79 Cem Erülker Labada Cycling Elit Erkek (19-34)    
80 Yalçın Şibar ÇAB Master Erkek (55-59)    
81 Mete Odabaşı Elit Erkek (19-34)    
82 Tuba Harunoğlu Master Kadın (35-39)    
83 Barış Özegemen kuşadası belediye spor Elit Erkek (19-34)    
84 Filiz Hasanoğlu Master Kadın (35-39)    
85 Hakkı Batu Uçmak Hücumkedi B & B Master Erkek (35-39)    
86 Hakan Erçay Bireysel Master Erkek (45-49)    
87 Recep Tunç Master Erkek (35-39)    
88 Enes Demirel Elit Erkek (19-34)    
89 Timuçin Turgutlu Ferdi Master Erkek (35-39)    
90 Serkan Kaya AKADEMİK Elit Erkek (19-34)    
91 Mustafa Zeki Barutoğulları Master Erkek (35-39)    
92 Candan Seçkin FERDİ Master Erkek (50-54)    
93 Reha Akkoçan ÇAB Master Erkek (40-44)    
94 Osman Arslan Ferdi Master Erkek (35-39)    
95 Zafer Ünveren Ferdi Master Erkek (40-44)    
96 Haluk Yaşar Yücel Master Erkek (60-64)    
97 Mustafa Ünsal ferdi Master Erkek (45-49)    
98 Özlem Bilge Can Master Kadın (35-39)    
99 Çağdaş Kurtoğlu Master Erkek (40-44)    
100 Burak Burci Elit Erkek (19-34)    
101 Mine İkican Kortel Alaçatı Salı Bisikletçileri Master Kadın (45-49)    
102 Onur Kara buca bisiklet kulübü Elit Erkek (19-34)    
103 Vecdi Türk EnVelo Master Erkek (55-59)    
104 Uygar Karadayı Master Erkek (40-44)    
105 Umut Saraçoğlu Elit Erkek (19-34)    
106 Mert Okan Genç Erkek (16-18)    
107 Ercüment Öztürk Master Erkek (45-49)    
108 Çağrı Göktaş Master Erkek (40-44)    
109 Panos Sitaras Ποδηλατες Χιου ( chios cyclist club) Master Erkek (35-39)    
110 İbrahim Dilber SABAHYILDIZLARI Master Erkek (35-39)    
111 Uğur Tahmaz Elit Erkek (19-34)    
112 Eray Sırıklı EVR Cycling Club Elit Erkek (19-34)    
113 Evren Aydın EVR Cycling Club Elit Erkek (19-34)    
114 Sezai Vural Göze Master Erkek (40-44)    
115 Ahmet Irmak Korkmaz Delta Bisiklet Elit Erkek (19-34)    
116 Semra Bozdayı Ayazlar İzmirli Pedalperest Kadınlar Master Kadın (40-44)    
117 Uygar Mesudiyeli Master Erkek (35-39)    
118 Ali Yiğit Carraro Takımı Master Erkek (40-44)    
119 Berrak Önal alaçatı salı bisikletçileri Master Kadın (40-44)    
120 Yankı Can Aslan Elit Erkek (19-34)    
121 Ahmet Tevfik Yücel Ferdi. Master Erkek (65+)    
122 Gökhan Kabaçam Ferdi Master Erkek (40-44)    
123 Emrullah Öztürk Genç Erkek (16-18)    
124 Eylem İşlek Doğan IZMIR PEDALPEREST KADINLAR Elit Kadın (19-34)    
125 Canan Biler İzmirli pedalperest kadınlar Master Kadın (45-49)    
126 Erdal Aksu ÇAB Master Erkek (45-49)    
127 Yusuf Koca ÇEŞME BİSİKLET Elit Erkek (19-34)    
128 Ayhan Karadağ Aydın Dağcılık Kulübü Elit Erkek (19-34)    
129 Mustafa Ekin Bilici Ferdi Master Erkek (35-39)    
130 Cansu Gürses PEDALPEREST KADINLAR Elit Kadın (19-34)    
131 Ali Özgüven Elit Erkek (19-34)    
132 Senem Türkaydın Elmalı İzmirli Pedalperest Kadınlar Master Kadın (35-39)    
133 Serkan Yağcılı Ferdi Master Erkek (40-44)    
134 Sabri Koca Master Erkek (35-39)    
135 Emre Tanrıkulu Master Erkek (40-44)    
136 Oya Toksöz İzmirli Pedalperest Kadınlar Master Kadın (45-49)    
137 Selim Encan Elit Erkek (19-34)    
138 Eray Demirtaş Elit Erkek (19-34)    
139 Ayhan Akgün Tutunamayanlar Master Erkek (40-44)    
140 Salih Metin Kömüroğlu Çab Master Erkek (45-49)    
141 Pınar Karaağaç Akgün Tutunamayanlar Master Kadın (35-39)    
142 Hasan Arslan Elit Erkek (19-34)    
143 John Fakoudis Ποδηλάτες Χίου Elit Erkek (19-34)    
144 Davut Tambahar Master Erkek (35-39)    
145 İsmail Er Yok Elit Erkek (19-34)    
146 Barış Demirayak Master Erkek (40-44)    
147 Orhan Soğukpınar Gebze Bisiklet Kulübü Elit Erkek (19-34)    
148 Mehmet Şiren Master Erkek (50-54)    
149 Emirhan Arslan Elit Erkek (19-34)    
150 Suat Şibar ÇAB Master Erkek (55-59)    
151 Panteleimon Stavrinoudis ΠΟΔΗΛΑΤΕΣ ΧΙΟΥ Elit Erkek (19-34)    
152 İrfan İslimye EN VELO Master Erkek (55-59)    
153 Adamantios Podias ΠΟΔΗΛΑΤΕΣ ΧΙΟΥ Master Erkek (35-39)    
154 Mehmet Önder EnVelo Master Erkek (55-59)    
155 Şükrü Bingöl ALANYA BİSİKLET PERFORMANS SPOR KULÜBÜ Master Erkek (50-54)    
156 Şekip Taner Bakal MABİD Elit Erkek (19-34)    
157 Hüsnü Sundu sundu bisiklet Master Erkek (40-44)    
158 Fatih Yıldırım ALBİS ALANYA BİSİKLET PERFORMANS KULÜBÜ Master Erkek (50-54)    
159 Barış İçyüz Genç Erkek (16-18)    
160 Korhan Toğantekin Yok Master Erkek (35-39)    
161 Serkan Gökçe Master Erkek (45-49)    
162 Erman Hızal Master Erkek (45-49)    
163 Emre Akman Elit Erkek (19-34)    
164 Şaban Meriç Master Erkek (40-44)    
165 Emre Avcı BİREYSEL Master Erkek (35-39)    
166 Alp Somer Master Erkek (45-49)    
167 Ozan Öncel Metin Dokuz Eylül Üniversitesi Master Erkek (35-39)    
168 Erol Palaska Master Erkek (55-59)    
169 Gürol Murabıt Master Erkek (45-49)    
170 Cem Tufan Grup Deryar Master Erkek (40-44)    
171 Olcay Meşekıran Master Erkek (45-49)    
172 Ali Emre Beyde Master Erkek (35-39)    
173 İdris Arıcı Master Erkek (40-44)    
174 Pınar Deveci ÇAB Master Kadın (35-39)    
175 Gürhan Özenç Ajanlar Master Erkek (40-44)    
176 Çetin Dikbaş Carraro Takımı Elit Erkek (19-34)    
177 Ogün İstanbul Carraro Takımı Master Erkek (45-49)    
178 Arif Ertan Ayçetin BURSA BİSİKLET VE DOĞAYI SEVENLER DERNEĞİ Master Erkek (65+)    
179 Rozet Politi Carraro Takımı Elit Kadın (19-34)    
180 Yıldıray Sönmez ÇEŞME BİSİKLET Elit Erkek (19-34)    
181 Yağız Burak Gökçe Carraro Takımı Elit Erkek (19-34)    
182 Ahmet Biçer None Master Erkek (35-39)    
183 Seçkin Sarpkaya Elit Erkek (19-34)    
184 Ezgi Yıldırım Tortoç Carraro Takımı Elit Kadın (19-34)    
185 Berk Kılıç Elit Erkek (19-34)    
186 Abdullah Açıkbaş Master Erkek (50-54)    
187 Seçkin Güler ÇAB Master Erkek (35-39)    
188 Özgür Taş Master Erkek (35-39)    
189 Cahit Güvensoy Master Erkek (45-49)    
190 Michael Kaloupis PODILATES CHIOU Elit Erkek (19-34)    
191 Ilias Gemelos PODILATES CHIOU Master Erkek (45-49)    
192 Naim Kerman SUNDU BİSİKLET Master Erkek (50-54)    
193 Nuhcan Özyürek SUNDU BİSİKLET Master Erkek (45-49)    
194 Onur Destan Elit Erkek (19-34)    
195 Enis Fakıoğlu Master Erkek (35-39)    
196 Bülent Sert Delta Bisiklet Master Erkek (40-44)    
197 Can Gül Delta Bisiklet Master Erkek (40-44)    
198 Oğuz Yörük Elit Erkek (19-34)    
199 Melih Zubari Carraro Takımı Elit Erkek (19-34)    
200 Murat Tetik ÇADOSK Master Erkek (55-59)    
201 Gürkan Yener ÇADOSK Master Erkek (45-49)    
202 Levent Atıl blackfishdive Master Erkek (35-39)    
203 İhsan Büyükbahar Early Birds Cycling Club Master Erkek (35-39)    
204 B. Metin Ergüven Early Birds Cycling Club Master Erkek (35-39)    
205 Faramarz Can Cevatzade Salomon Cappadocia Master Erkek (50-54)    
206 Alp Özer Master Erkek (45-49)    
207 Ersan Kacan Ferdi Master Erkek (60-64)    
208 Veysel Birinci Spin Çantam Master Erkek (45-49)    
209 Hilmi Anıl Şakrak Carraro Takımı Master Erkek (40-44)    
210 Hasan Göksel Hökelek Hop Petshop Master Erkek (35-39)    
211 Erman Demircilioğlu Elit Erkek (19-34)    
212 Semih Çokçeken Elit Erkek (19-34)    
213 Fatih Saraçoğlu ÇADOSK Master Erkek (35-39)    
214 Ertuğ Ölçer ÇADOSK Master Erkek (45-49)    
215 Çağlar Evirgen ÇADOSK Master Erkek (55-59)    
216 Ekrem Özkan ÇADOSK Master Erkek (35-39)    
217 Aykut Mısırlıoğlu Ferdi Master Erkek (50-54)    
218 Fatih Özarık Carraro Takımı Elit Erkek (19-34)    
219 Tamer Varlık Bireysel Elit Erkek (19-34)    
220 Edip Hatipoğlu MRL Master Erkek (35-39)    
221 Sinan Korkmaz Carraro Takımı Master Erkek (35-39)    
222 Yeliz Tülüoğlu Carraro Takımı Master Kadın (40-44)    
223 Taner Aksoy VİZEPEDAL Master Erkek (50-54)    
224 Emine Kömüroğlu Çab Master Kadın (45-49)    
225 Doğukan Kork EGELİ REHBERLER Elit Erkek (19-34)    
226 İnan Aysel Master Erkek (55-59)    
227 Denem Orhun Ferdi Master Erkek (35-39)    
228 İhsan Engin Genç EGELİ REHBERLER Elit Erkek (19-34)    
229 Müjde Ersoy Alaçatı Salı Bisikletçileri Master Kadın (55-59)    
230 Hakkı Gül FERDİ Master Erkek (60-64)    
231 Yener İşbilir Ardabis Master Erkek (50-54)    
232 Tolgay Kurt UMUDA PEDAL Master Erkek (45-49)    
233 Uğur Turan PORTATLETİCO ALSANCAK Elit Erkek (19-34)    
234 Sercan Eren Elit Erkek (19-34)    
235 Mehmet Suat Avar CAT Spor Kulübü Master Erkek (50-54)    
236 Burak Debreli Elit Erkek (19-34)    
237 Suat Karakaya Master Erkek (40-44)    
238 İsmail Aydın AYDIN BİSİKLET Master Erkek (55-59)    
239 Egemen Gemicioğlu 2.80 Elit Erkek (19-34)    
240 Sertan Yetişkin Aytemiz Alanyaspor Master Erkek (35-39)    
241 Türker Kurtcan İzmir Atletizm Spor Kulübu Master Erkek (55-59)    
242 Özge Uzun Elit Kadın (19-34)    
243 Can Batur Elit Erkek (19-34)    
244 Erinç Aldı Carraro Takımı Elit Erkek (19-34)    
245 Sevgi Yılmaz Carraro Takımı Elit Kadın (19-34)    
246 Kıvanç Eryılmaz Carraro Takımı Elit Kadın (19-34)    
247 İlker İkier Master Erkek (35-39)    
248 Anılcan Yılmaz Carraro Takımı Elit Erkek (19-34)    
249 Mustafa Emre Tuncer Dokuz Eylül Üniversitesi Master Erkek (45-49)    
250 Doğan Ergüç Aydın Bisiklet Master Erkek (60-64)    
251 Burçin Küskü Master Erkek (45-49)    
252 Erkut Çavuş Carraro Takımı Master Erkek (40-44)    
253 Halil Özer Master Erkek (50-54)    
254 Ufuk Darcan BİKE İZMİR Master Erkek (40-44)    
255 Suat Öztürk PEDAL 35 Master Erkek (55-59)    
256 Esra Şahin Izmirli Pedalperest Kadinlar Master Kadın (35-39)    
257 Dilek Sunmaz Master Kadın (40-44)    
258 İbrahim Özen DORUK BİSİKLET Elit Erkek (19-34)    
259 Serkan Bostan Carraro Takımı Master Erkek (40-44)    
260 Güneş Üstüntaş Master Kadın (35-39)    
261 Ahmet Yetkin Master Erkek (45-49)    
262 Ozan Karaca Karşıyaka One Team Master Erkek (35-39)    
263 Hüseyin Şentürk Gebze bisiklet kulübü Master Erkek (35-39)    
264 Olgun Zeydan Velespitçi Kardeşler Master Erkek (35-39)    
265 Ertan Doğan BORUSAN BİSİKLET KULÜBÜ Master Erkek (45-49)    
266 Ahmet Özgün Özayvar VELOKSK Master Erkek (35-39)    
267 Ali Beytekin aydın bisiklet Master Erkek (50-54)    
268 Göktuğ Yılgenci Borusan Bisiklet Kulübü Master Erkek (45-49)    
269 Ozan Mert Balcı BOSCH TERMOTEKNİK Elit Erkek (19-34)    
270 Nazif Karaaslan Vstrome Turkiye Cycling Team Master Erkek (40-44)    
271 Bahadır Candemir Master Erkek (35-39)    
272 Uygar Şirin Early Birds Cycling Club Master Erkek (35-39)    
273 Eren Tahir Ağartan Early Birds Cycling Club Master Erkek (40-44)    
274 Yiğit Aksakoğlu Dolapdere İdman Gücü Master Erkek (40-44)    
275 Baru Harsa Master Erkek (40-44)    
276 Şeyhmus İdrisoğlu Master Erkek (55-59)    
277 Sami Gemicioğlu Master Erkek (40-44)    
278 Kağan Onurer Carraro Takımı Master Erkek (40-44)    
279 Ali Rafet Onural Master Erkek (55-59)    
280 Kemal Elçin ÇAB Master Erkek (55-59)    
281 İhsan Hayri Batur Master Erkek (45-49)    
282 Ayhan Özel Ege Endüstri Master Erkek (45-49)    
283 Cesim Akşit Ege Endüstri Elit Erkek (19-34)    
284 Cenk Ceyhan Ege Endüstri Master Erkek (45-49)    
285 Ulaş Demircan Ege Endüstri Elit Erkek (19-34)    
286 Alper Aydınel Ege Endüstri Master Erkek (35-39)    
287 Ahmet Güler Ege Endüstri Elit Erkek (19-34)    
288 Cem Tunga Kuzucu Ege Endüstri Master Erkek (40-44)    
289 Uğur Ömer Kocamış Ege Endüstri Elit Erkek (19-34)    
290 Altuğ Aydınel Ege Endüstri Elit Erkek (19-34)    
291 Taner Kayce Ege Endüstri Master Erkek (35-39)    
292 Şahin Uygutalp Ege Endüstri Genç Erkek (16-18)    
293 Erdinç Gür Ege Endüstri Elit Erkek (19-34)    
294 Abdullah Doğan Ege Endüstri Master Erkek (35-39)    
295 Hamza Şahin Ege Endüstri Elit Erkek (19-34)    
296 Aydemir Çiğdem Ege Endüstri Master Erkek (40-44)    
297 İlhan Taş Ege Endüstri Master Erkek (35-39)    
298 Abdülkadir Kızılkuyu Ege Endüstri Elit Erkek (19-34)    
299 Kenan Kul Ege Endüstri Master Erkek (40-44)    
300 Seçkin Sırasöğüt Ege Endüstri Elit Erkek (19-34)    
301 Eren Arslan Ege Endüstri Genç Erkek (16-18)    
302 Özgür Ulubey Ferdi Master Erkek (35-39)    
303 Cüneyt Altınkaya Ferdi Elit Erkek (19-34)    
304 Ceyhan Atasoy Master Erkek (40-44)    
305 Davut Can Yılmaz VVV Velo Elit Erkek (19-34)    
306 Reşit Namdar NAZBİDOS Master Erkek (55-59)    
307 Özlem Şahin Manisa Bisiklet Spor Kulübü Master Kadın (40-44)    
308 Satuğ Küçükkayalar BUBİDOSD Master Erkek (55-59)    
309 Can Doruk Basa Elit Erkek (19-34)    
310 Elif Gökçe Basa Elit Kadın (19-34)    
311 Oben Dağ AG Training Master Erkek (40-44)    
312 Onur Özkan btwinner Elit Erkek (19-34)    
313 Emir Akıncıoğlu Elit Erkek (19-34)    
314 Andaç Celasun Alsina Elit Erkek (19-34)    
315 Erdem Akyol Master Erkek (35-39)    
316 Samed Kunaç Carraro Takımı Master Erkek (35-39)    
317 Bülent Karadağ Adım Adım İzmir Master Erkek (40-44)    
318 Egemen Atkaya Amway Master Erkek (40-44)    
319 Kerem Ömer Erten GÖZTEPE Master Erkek (50-54)    
320 İsa Bezirci Carraro Takımı Elit Erkek (19-34)    
321 Erhan Olgun FERDİ Master Erkek (35-39)    
322 Sencer Hakkı Ejder bireysel Elit Erkek (19-34)    
323 Merve Varol Carraro Takımı Elit Kadın (19-34)    
324 Erhan Yedikardaş Master Erkek (35-39)    
325 Mehmet Refik Sezgin Nashira cycling team Master Erkek (35-39)    
326 Egemen Ümit Hazar Elit Erkek (19-34)    
327 Abdulkadir Özoğul Carraro Takımı Paralimpik B    
328 Soner Avcıbası ferdi Master Erkek (45-49)    
329 Aytunç Alp VELOTALYA Master Erkek (50-54)    
330 Gökhan Sönmez SUNDU BİSİKLET Master Erkek (40-44)    
331 Rasim Volkan Carraro Takımı Master Erkek (35-39)    
332 Ertekin Alukan 7 NOLU Master Erkek (50-54)    
333 Gölkem Fidan Peloton İstanbul Elit Kadın (19-34)    
334 Enis Çönkü Carraro Takımı Master Erkek (40-44)    
335 Mehmet Çolpan Btwinner Elit Erkek (19-34)    
336 Cenk Bektaş Devran Çağlar-Salı-Perşembe Master Erkek (50-54)    
337 Haluk Ekiciler Devran Çağlar-Salı-Perşembe Master Erkek (35-39)    
338 Gökhan Dönmez Elit Erkek (19-34)    
339 Cengiz Bektaş ANADOLU YOLCULARI Master Erkek (45-49)    
340 Orhun Mergen Elit Erkek (19-34)    
341 Sertaç Kemal Özçetin Carraro Takımı Master Erkek (40-44)    
342 İlhan Sarıkaya SUNDU BİSİKLET Master Erkek (50-54)    
343 Berkay Kökten Çeşme Bisiklet Elit Erkek (19-34)    
344 Alişan Çırpan Elit Erkek (19-34)    
345 Selim Ataz Carraro Takımı Master Erkek (50-54)    
346 Cansu Çırpan Elit Kadın (19-34)    
347 Tayfun Yıldırım AG Training Master Erkek (55-59)    
348 Özgür Öztürk Borusan Bisiklet Kulübü Elit Erkek (19-34)    
349 Sefa Onat ÇEŞME BİSİKLET Elit Erkek (19-34)    
350 Emre Hakçil CAT Spor Kulübü Genç Erkek (16-18)    
351 Musa Oflu Master Erkek (40-44)    
352 Muazzez Sezgin Carraro Takımı Master Kadın (50-54)    
353 Hasan Kahraman Çarşamba Akşamı Bisikletçileri Master Erkek (35-39)    
354 Caner Güler ÇAB Master Erkek (40-44)    
355 Sinem Korular Borusan Bisiklet Kulübü Master Kadın (35-39)    
356 Gürol Çaydaş Carraro Takımı Master Erkek (45-49)    
357 Necip Elçi symrna train Master Erkek (35-39)    
358 Seyran Güneş PEGASUS CYCLING TEAM Master Erkek (35-39)    
359 Semih Yüceer grup haşger Master Erkek (60-64)    
360 Erol Özbey PELOTONİST Master Erkek (45-49)    
361 Hande Odaman Kaya ferdi Elit Kadın (19-34)    
362 Yavuz Akgür Carraro Takımı Master Erkek (50-54)    
363 İpek Öztosun Carraro Takımı Elit Kadın (19-34)    
364 Dilara Akın Elit Kadın (19-34)    
365 Yusuf Ocak Esenyutr Bisiklet Spor Kulübü Master Erkek (45-49)    
366 Ersin Sertel UNILEVER Elit Erkek (19-34)    
367 Volkan Evinç VELOKSK Master Erkek (45-49)    
368 Hasan Yılmaz UNILEVER Elit Erkek (19-34)    
369 Ramazan Güler Esenyurt Bisiklet Spor Kulübü Elit Erkek (19-34)    
370 Sergül Gülser Özbek UNILEVER Elit Kadın (19-34)    
371 Ensar Efendioğlu Esenyutr Bisiklet Spor Kulübü Elit Erkek (19-34)    
372 Furkan Can Esenyutr Bisiklet Spor Kulübü Master Erkek (40-44)    
373 Oğuz Helvacı UNILEVER Master Erkek (35-39)    
374 Zafer Uluçay UNILEVER Master Erkek (35-39)    
375 Soner Çankaya UNILEVER Master Erkek (35-39)    
376 Gökay Kılıç UNILEVER Master Erkek (35-39)    
377 Erdem Akın Carraro Takımı Elit Erkek (19-34)    
378 Uğur Fener UNILEVER Master Erkek (35-39)    
379 Ferit Çolak UNILEVER Master Erkek (35-39)    
380 Yeşim Taşpınar UNILEVER Elit Kadın (19-34)    
381 Onur Açıkel UNILEVER Master Erkek (35-39)    
382 Abidin Bali Uysallı Carraro Takımı Master Erkek (60-64)    
383 İbrahim Yiğit Smyrna train Elit Erkek (19-34)    
384 Tolga Uğurel Master Erkek (35-39)    
385 Hasan Hüseyin Niğdeli Bosch Termoteknik Bisiklet Kulübü Elit Erkek (19-34)    
386 Ercan Duran Bosch Termoteknik Bisiklet Kulübü Master Erkek (45-49)    
387 Bilge Ece Seyhan Carraro Takımı Genç Kadın (16-18)    
388 Erhan Kuyumcu Elit Erkek (19-34)    
389 Berke Çakmaklı Genç Erkek (16-18)    
390 Ahmet Hayri Kulumbur Genç Erkek (16-18)    
391 Antonis Tsoukalochoritis Ποδηλάτες Χίου Elit Erkek (19-34)    
392 Esra Gül Alaçatı Salı Bisiklet Master Kadın (50-54)    
393 Adnan Tolga Ayazlar Bosch Termoteknik Bisiklet Kulübü Master Erkek (40-44)    
394 Ozan Özlem Trakya Bisiklet Master Erkek (35-39)    
395 Buse Özlem Trakya Bisiklet Elit Kadın (19-34)    
396 Emine Alkan Peloton Elit Kadın (19-34)    
397 Ercan Işık DOST BİSİKLETLER SPOR KULÜBÜ Master Erkek (40-44)    
398 Bahadır Kocaaslan Pozitif Master Erkek (40-44)    
399 Alper Akcan SASfit Master Erkek (40-44)    
400 Ali Ertaç Atasagun Bike İzmir Master Erkek (55-59)    
401 Serbu Yardım Alaçatı Salı Bisikletçileri Master Kadın (35-39)    
402 Ezgi Şener Alaçatı Salı Bisikletçileri Master Kadın (35-39)    
403 Taner Ay UNILEVER Master Erkek (40-44)    
404 Şener Berkem Alaçatı Salı Bisikletçileri Master Erkek (50-54)    
405 Yaşar Mahmut Etkin Alaçatı Salı Bisikletçileri Master Erkek (50-54)    
406 Esra Gökcek 53314388814 Elit Kadın (19-34)    
407 Tuğba Yılman İNEGÖL BİSİKLET KULUBÜ Elit Kadın (19-34)    
408 Elvan Karaçam Bosch Termoteknik Bisiklet Kulubü Master Erkek (40-44)    
409 Julide Arslan Ferdi Master Kadın (40-44)    
410 Ahmet Açıkgöz FERDİ Genç Erkek (16-18)    
411 Aristeidis Stavrianos ALFA KALITHEAS Master Erkek (50-54)    
412 Harun Ertuğrul YALOVA BISIKLET YILDIZLARI Master Erkek (55-59)    
413 Dimitris Diakrousis - Diagurisi ALFA KALLITHEAS Master Erkek (45-49)    
414 Seyfullah Temiz DOST BİSİKLETLER SPOR KULÜBÜ Elit Erkek (19-34)    
415 Erkan Domaç ETA CYCLING TEAM Elit Erkek (19-34)    
416 Serdar Yılmaz Ferdi Master Erkek (40-44)    
417 Mustafa Karakuş Master Erkek (45-49)    
418 Mesut Yılmaz Moya Bisiklet Kulübü Master Erkek (40-44)    
419 Feim Küçükibrahim MOYA BİSİKLET KÜLÜBÜ Master Erkek (45-49)    
420 Süleyman Çelikkaya Smyrna Train Elit Erkek (19-34)    
421 Kemal Özzambak Elit Erkek (19-34)    
422 Gürkan Günç Bosch Termoteknik Bisiklet Kulubü Master Erkek (35-39)    
423 Erdem Kesdoğan Bosch Manisa Bisiklet Kulubu Master Erkek (35-39)    
424 Bülent Eyrıparmak FERDİ Master Erkek (35-39)    
425 Toygar Sekmen Elit Erkek (19-34)    
426 Levent Kandemir ALANYA BİSİKLET PERFORMANS SPOR KULÜBÜ Master Erkek (35-39)    
427 Metehan Mete Bireysel Genç Erkek (16-18)    
428 Turgay Sulkalar ÇayYolcular Master Erkek (45-49)    
429 Tuğba Hızlan 9 EYLÜL CYCLING TEAM Elit Kadın (19-34)    
430 Aydın Güllüdağ Manivelo Cycling Elit Erkek (19-34)    
431 Mehmet Aldıç İDADİK Elit Erkek (19-34)    
432 Caner Çetinkaya Carraro Takımı Elit Erkek (19-34)    
433 Ahmet Gümüş Erdemir Bisiklet Kulübü Master Erkek (40-44)    
434 Hediye Aktaş Bosch Termoteknik Bisiklet Kulübü Master Kadın (40-44)    
435 Emre Yalamaç ÇAB Master Erkek (40-44)    
436 Ekrem Akay Bosch Termoteknik Bisiklet Kulübü Master Erkek (45-49)    
437 Örsan Örs Master Erkek (40-44)    
438 Gülsün Ferda Dümen BOSCH BİSİKLET KLÜBÜ Master Kadın (45-49)    
439 Yunus Emre Bulut ANADOLU YOLCULARI Elit Erkek (19-34)    
440 Yavuz İnce Smyrna Train Master Erkek (35-39)    
441 Metin Sağır SUNDU BİSİKLET Master Erkek (50-54)    
442 Hasan Özdemir FERDİ Master Erkek (45-49)    
443 Murat Çağlar Master Erkek (45-49)    
444 Arın Yetişener Elit Erkek (19-34)    
445 M.Koray Dicleli Kastamonu Topraksu Master Erkek (40-44)    
446 Erdem Aydın ETA CYCLING TEAM Elit Erkek (19-34)    
447 Fedai Güler Ayvelo Master Erkek (65+)    
448 Stylianos Manaras PODILATES CHIOU Elit Erkek (19-34)    
449 Oğuz Kutlu Aşık Master Erkek (40-44)    
450 Evangelos Efstratios Theodosiou PODILATES CHIOU Elit Erkek (19-34)    
451 Mert Beşe Elit Erkek (19-34)    
452 Michael Emil Hemminger Bosch Termoteknik Bisiklet Kulübü Master Erkek (55-59)    
453 Özgür Özdemir Master Erkek (40-44)    
454 Ulviye İdil Erzen Ferdi Master Kadın (60-64)    
455 Isidoros Fragkomihalos PODILATES CHIOY Master Erkek (50-54)    
456 Osman Kocabıyık Carraro Takımı Genç Erkek (16-18)    
457 Tuna Ersin Elit Erkek (19-34)    
458 Dilara Kuşgöz Master Kadın (35-39)    
459 Enis Kusgöz Master Erkek (35-39)    
460 Mehmet Hakan Mestandoğan Manivelo Elit Erkek (19-34)    
461 Özden Çakmak Bamboo Bike Master Kadın (45-49)    
462 Barış Punar Smyrna train Elit Erkek (19-34)    
463 Gül Sinem Çidem Smyrna train Master Kadın (35-39)    
464 Orhan Çayhan Smyrna Train Elit Erkek (19-34)    
465 Özgür Atalay UŞAK TEAM Master Erkek (40-44)    
466 Cem Eren Yıldırım Elit Erkek (19-34)    
467 Hakan Bayraktar VELOTALYA Master Erkek (50-54)    
468 Gürel Günbahar VELOTALYA Master Erkek (40-44)    
469 Rüştü Bilgin Bosch Termoteknik bisiklet kulübü Master Erkek (45-49)    
470 İsmail Sır VELOTALYA Master Erkek (45-49)    
471 Tuğkan Büyüketi CARRARO Genç Erkek (16-18)    
472 Köksal Gençer CLIMBER HORSES Master Erkek (35-39)    
473 Engin Yergök VELOTALYA Master Erkek (40-44)    
474 Cemal Şahin Ferdi. Master Erkek (40-44)    
475 Birol Horozal UŞAK TEAM Master Erkek (35-39)    
476 Tekin Balkız ÇAB Master Erkek (45-49)    
477 Tanay Özbek Master Erkek (35-39)    
478 Tamer Şen Master Erkek (60-64)    
479 Muzaffer Efendioğlu Esenyurt Bisiklet Spor Kulübü Master Erkek (45-49)    
480 Çağatay Çetin Elit Erkek (19-34)    
481 Ozan Yavuz Hi- Ride Elit Erkek (19-34)    
482 Emre Çıplak UŞAK TEAM Elit Erkek (19-34)    
483 Bülent Kandemir Albis Master Erkek (50-54)    
484 Aydın Çatalkaya Uşak Team Elit Erkek (19-34)    
485 Stefanos Chaviaras Podilates Chiou Elit Erkek (19-34)    
486 Sedat Avcılar Ferdi Master Erkek (45-49)    
487 Tuğrul Genç Bireysel Elit Erkek (19-34)    
488 Ahmet Tayanç Öncel Master Erkek (55-59)    
489 Erman Kopuz MVP Reklam Elit Erkek (19-34)    
490 Oytun Uskan Master Erkek (35-39)    
491 Ahmet Talha Üstündağ Şehir Cycling Club Master Erkek (35-39)    
492 Mert Serdar Bilgin Manisa Bisiklet S. K. Derneği Elit Erkek (19-34)    
493 Alişan Aytekin Şehir Cycling Club Elit Erkek (19-34)    
494 Adem Koçay CAT SPOR KULÜBÜ İZMİR Master Erkek (50-54)    
495 Gürkan Karaçelebi VELOKSK Master Erkek (45-49)    
496 Bican Özaktürk Sehir Cycling Club Elit Erkek (19-34)    
497 Onur Gönç Master Erkek (35-39)    
498 Antjebeate Charlotte Korur Alaçatı bisiklet Master Kadın (65+)    
499 Bülent Akdeniz VELOMARİS TEAM & IP HOTELS Master Erkek (45-49)    
500 Sayra Çaydaş Master Kadın (45-49)    
501 Yeşim Çiloğlu Ag training Master Kadın (40-44)    
502 Mehmet Çavuş VELOMARİS TEAM & IP HOTELS Master Erkek (45-49)    
503 Mehmet Ali Tanaydı VELOMARİS TEAM & IP HOTELS Master Erkek (65+)    
504 Ayfer Güneş ALAÇATI SALI BİSİKLETÇİLERİ Master Kadın (45-49)    
505 Emre Erçelik Master Erkek (35-39)    
506 Hasan Yüngeviş Elit Erkek (19-34)    
507 Yahya Özen Ferdi Genç Erkek (16-18)    
508 Şefik Igdem Master Erkek (50-54)    
509 Yağız Şen CARRARO Genç Erkek (16-18)    
510 Fatma Pınar Aslan Carraro Takımı Elit Kadın (19-34)    
511 Mehmet Göktuğ Demirci Ferdî Elit Erkek (19-34)    
512 Cagatay Bengı NASHIRA CYCLING TEAM Master Erkek (40-44)    
513 Kaya Evren Karagül VeloEskişehir Master Erkek (35-39)    
514 Hurol Yavuzturk velotalya Master Erkek (45-49)    
515 Harika Hoşgöz Mavi Karga Spor Klubü Master Kadın (35-39)    
516 Umut Nepton Nazbidos Master Erkek (35-39)    
517 Hakan Hoşgöz Master Erkek (40-44)    
518 Bedir İlhan BMC KACKAR Elit Erkek (19-34)    
519 Aydın Or BMC KACKAR Master Erkek (40-44)    
520 Cihan Kaplan Master Erkek (45-49)    
521 Ertan Elmas Master Erkek (35-39)    
522 Deena Patel Master Kadın (35-39)    
523 Tuğba Sarı İzmirli Pedalperest Kadınlar Master Kadın (35-39)    
524 Altan Artan Master Erkek (35-39)    
525 Rıza Aydın Master Erkek (45-49)    
526 Semih Soğucak Elit Erkek (19-34)    
527 Erdal Oral cromx Master Erkek (45-49)    
528 Mehmet Necati Acar Tarkan Bisiklet Elit Erkek (19-34)    
529 Hasan Okçay NAZBİDOS Master Erkek (35-39)    
530 Cem Mang POLATLI BİSİKLET GRUBU Master Erkek (35-39)    
531 Zafer Özgüler POLATLI BİSİKLET GRUBU Elit Erkek (19-34)    
532 Baki Tolga POLATLI BİSİKLET GRUBU Master Erkek (45-49)    
533 Ahmet Erdoğan POLATLI BİSİKLET GRUBU Master Erkek (35-39)    
534 Necip Değirmenci ELITE CYCLING TEAM / iZMiR Master Erkek (40-44)    
535 Hüseyin Tekeli ÇAB Master Erkek (40-44)    
536 Can İlhan Elit Erkek (19-34)    
537 Güven Koçak Polatlı Bisiklet Grubu Master Erkek (45-49)    
538 Büşra İlhan Elit Kadın (19-34)    
539 Birhan Varol VELOTALYA Master Erkek (55-59)    
540 Başar Necdet Ülker RDMCYCLE Master Erkek (35-39)    
541 Erdal Mahir Cüran Rdmcycle Master Erkek (35-39)    
542 Refik ümit Görgülü Nazbidos Master Erkek (45-49)    
543 Emre Öztürk Ferdi Elit Erkek (19-34)    
544 Yiğit Salgara Elit Erkek (19-34)    
545 Taner Demirci Elit Erkek (19-34)    
546 Tarık Demirgil POLATLI BİSİKLET GRUBU Master Erkek (45-49)    
547 Kaan Soylu Özkalbim Carraro İZGEM Genç Erkek (16-18)    
548 Oğuzhan Uslu POLATLI BİSİKLET GRUBU Elit Erkek (19-34)    
549 Mert Arslan Elit Erkek (19-34)    
550 Mustafa Sevinçel POLATLI BİSİKLET GURUBU Master Erkek (60-64)    
551 Ahmet Faruk Yağcı KİRPİ Master Erkek (55-59)    
552 Ahmet Gödekmerdan Spartan Master Erkek (40-44)    
553 Şafak Yardımoğlu Sports international Elit Erkek (19-34)    
554 Adem Kaplan FERDİ Master Erkek (45-49)    
555 Konstantinos Alevizos ALFA KALITHEAS Master Erkek (35-39)    
556 Muride Aksu Peloton Bisiklet Master Kadın (50-54)    
557 Ömer Aksu 9 EYLÜL CYCLİNG CLUB Genç Erkek (16-18)    
558 Yusuf Say Nazbidos Master Erkek (35-39)    
559 Canan Parlak Bodrum Bisiklet Klübü Master Kadın (55-59)    
560 Süleyman Çetin Master Erkek (35-39)    
561 Bruno Pıetro Faruggıa Master Erkek (40-44)    
562 Kaan Özdemir EVR Cycling Club Master Erkek (40-44)    
563 Ahmet Hakan Ünsal Kirpi Master Erkek (45-49)    
564 Tayfun Taşkın Dost Bisikletler Master Erkek (35-39)    
565 Bahar Buluç Bodrum Bisiklet Kulübü Master Kadın (55-59)    
566 Can Mustafa Koparal Master Erkek (50-54)    
567 Murat Göksoy ÇADOSK Master Erkek (40-44)    
568 Bahadır Düner Yalova belediye gsk Master Erkek (45-49)    
569 Canberk Çetin Gülcan Elit Erkek (19-34)    
570 Zafer Yalın Yalova belediye gsk Master Erkek (50-54)    
571 Şener İşbilir EBİS Master Erkek (40-44)    
572 Armagan Hicazoglu arm Master Erkek (40-44)    
573 Metin Cengiz SHIMANO Master Erkek (55-59)    
574 Nuri Cengiz SHIMANO Elit Erkek (19-34)    
575 Çağlar Bilginer PORTATLETİCO AT6AKENT Elit Erkek (19-34)    
576 Mustafa Sol POLATLI BİSİKLET GRUBU Elit Erkek (19-34)    
577 Konstantinos Psoras Ποδηλάτες Χίου (Podilates Chiou) Master Erkek (35-39)    
578 Sami Özçam POLATLI BİSİKLET GRUBU Elit Erkek (19-34)    
579 Mert Başbuğ TEMPO ANTALYA Elit Erkek (19-34)    
580 Göktürk Ünal TEMPO ANTALYA Elit Erkek (19-34)    
581 Halis Avan Tarkan Bisiklet Genç Erkek (16-18)    
582 Raşit Köksal Master Erkek (45-49)    
583 Gökay Biraltın Master Erkek (50-54)    
584 Nurettin Gündoğmuş Kirpi Master Erkek (40-44)    
585 Sarper Kırdım Just Cycling Elit Erkek (19-34)    
586 Serkan Kes bireysel Master Erkek (35-39)    
587 Ali Çağatay Yılmaz Elit Erkek (19-34)    
588 Genco Türkoğlu NAZBİDOS Master Erkek (35-39)    
589 Mustafa Can Çelik Velocity216 Cycling Team Elit Erkek (19-34)    
590 Enis Korkmaz FERDİ Master Erkek (65+)    
591 Ediz Evcimen AYDIN Bisiklet Master Erkek (55-59)    
592 Tahsin Bora Köksal Genç Erkek (16-18)    
593 Ferhat Turlak Velospeed Master Erkek (35-39)    
594 Murat Arıkan Gebze Bisiklet Kulübü Elit Erkek (19-34)    
595 Münir Deniz SBSK SARAY BELEDİYESPOR KULÜBÜ BİSİKLET TAKIMI Master Erkek (45-49)    
596 Recai Durmaz SBSK SARAY BELEDİYESPOR KULÜBÜ BİSİKLET TAKIMI Master Erkek (35-39)    
597 Yalçın Müderrisoğlu Elit Erkek (19-34)    
598 Hüseyin Aydoğan BİREYSEL Master Erkek (40-44)    
599 Enes Kuru Ferdi Elit Erkek (19-34)    
600 Yunus Sivrikaya Ferdi Elit Erkek (19-34)    
601 Fatih Yazıcı Ferdi Master Erkek (40-44)    
602 Hikmet Koç Ferdi Elit Erkek (19-34)    
603 Özgür Özkan Karaman Extrem Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü Master Erkek (45-49)    
604 Erkut Yalmanyalgın Master Erkek (55-59)    
605 Mustafa Ünlü Elit Erkek (19-34)    
606 Muhammed Halil Cin Pedalizm Elit Erkek (19-34)    
607 Burak Gülörten Sundu Bisiklet Elit Erkek (19-34)    
608 Giray Ozer Master Erkek (45-49)    
609 Altuğ Biricik Genç Erkek (16-18)    
610 Ali Gülörten Sundu Bisiklet Elit Erkek (19-34)    
611 Riza Hakan Eras Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Master Erkek (55-59)    
612 Ulaş Kaya Larende Bisiklet Master Erkek (40-44)    
613 Erhan Ergüz BİREYSEL Master Erkek (35-39)    
614 Hakan Koparal Ferdi Master Erkek (45-49)    
615 Şükrü Çido KİRPİ BİSİKLET KULÜBÜ Master Erkek (50-54)    
616 Uğur Ateş Elit Erkek (19-34)    
617 Orkun Olgar Master Erkek (40-44)    
618 Bruce Chandyok Elit Erkek (19-34)    
619 Serkan Demirel Master Erkek (35-39)    
620 Abdullah Yıldırım Master Erkek (35-39)    
621 Furkan Akalın Genç Erkek (16-18)    
622 Feyza Keskin Elit Kadın (19-34)    
623 Yasemin Karateke 9 EYLÜL CYCLING TEAM/ Bıke İzmir Master Kadın (45-49)    
624 Emrah Öztürk The Raga Side Elit Erkek (19-34)    
625 Kemal Emre Arslan Elit Erkek (19-34)    
626 Ümran Topan PELETON Master Kadın (45-49)    
627 Theodoros Gkekas Master Erkek (45-49)    
628 Arman Aziz Karagül VELOeskişehir Master Erkek (40-44)    
629 Ramazan Yağız DOST BİSİKLETLER SK Master Erkek (40-44)    
630 Özlem Sakarya Can VELOeskişehir Master Kadın (40-44)    
631 M.halil Demirel Master Erkek (50-54)    
632 Elif Gül Bayındır VELOMARİS TEAM & IP HOTELS Elit Kadın (19-34)    
633 Selçuk Çeçen carraro Master Erkek (35-39)    
634 Selim Zx Çarşamba Akşamı Bisikletçileri (ÇAB) Master Erkek (50-54)    
635 Muharrem Baydar DEMİR PEDAL ÇORLU BİSİKLET VE DOĞA SPORLARI DERNEĞİ Master Erkek (45-49)    

Haber Bülteni Üyeliği

  • Tour of Antalya
  • AKRA Gran Fondo Antalya
  • Alanya Ultra Maraton
  • Gran Fondo - Marmaris
  • Aladağlar Sky Trail
  • Aladağlar Bisiklet Köyü Buluşması
  • Salcano Kapadokya Bisiklet Festivali
  • Cappadocia Ultra-Trail®