GPS
İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar
Başlangıç 0 25 0 357 274 0:00
1. İstasyon 25 29 357 315 404 1:30
2. İstasyon 54 19 672 354 203 3:00
3. İstasyon 73 27 1026 298 443 4:00
Bitiş 100 0 1324 0 0 05:30

Program


4 Kasım 2017

10:00 - 22:00 Veloturk Gran Fondo Çeşme Kayıt ve Çanta Teslimi - Çeşme Belediyesi

10:00 - 19:00 Expo - Cumhuriyet Meydanı

10:00 - 17:00 Çocuklar için Güvenli Bisiklet Sürüşü - Cumhuriyet Meydanı

11:30 - 12:30 Veloturk Fun Ride

16:00 - 17:00 Bisikletli Yaralanmaları - Prof. Dr. Sedat Yanturalı (Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Anabilim Dalı) - Çakabey Kültür Merkezi (Migros'un üst katı)

17:30 - 19:00 Teknik Toplantı - Çakabey Kültür Merkezi (Migros'un üst katı)

19:00 - 22:00 Açılış Yemeği - Cumhuriyet Meydanı


5 Kasım 2017

07:30 - 17:00 Expo - Cumhuriyet Meydanı

07:00 - 08:30 Veloturk Gran Fondo Çeşme Kayıt ve Çanta Teslimi - Çeşme Belediyesi

             09:00 Veloturk Gran Fondo Çeşme Uzun Parkur Start - Çeşme Şehir Merkezi Start Noktası

             15:00 Veloturk Gran Fondo Çeşme Ödül Töreni - Cumhuriyet Meydanı

Katılım Koşulları ve Kurallar


Genel Bilgi

Veloturk Gran Fondo, iki ayrı güzergahtan oluşan amatör yol bisikleti yarışıdır.

Yarış, UCI ve Türkiye Bisiklet Federasyonu yönetmeliklerine göre düzenlenecektir.

100 kilometrelik uzun yarış, 5 Kasım 2017 tarihinde saat 09:00'da Çeşme şehir merkezinden başlar ve 1320m+ tırmanışın ardından Çeşme şehir merkezinde sona erer.

Toplanan katılım bedelinin tamamı Veloturk'ün "Bir Çocuk Gülerse Dünya Güler" projesine aktarılacaktır.

Kayıt Ücreti

Veloturk Gran Fondo Çeşme, 100 km: 150 TL.

Ödemenin online kayıt esnasında yapılması gerekmektedir.


Detaylı Bilgi

Katılımcı Listesi

No Adı Soyadı Kulüp Category Ülke    
1 Refikcan Kavakkoru Check cycling club Genç Erkek (16-18)    
2 Cengizhan Eren İSKENDERUN BİSİKLET Genç Erkek (16-18)    
3 Hüseyin Altınışık Ali Kaan Karabel Genç Erkek (16-18)    
4 Hasan Hüseyin Aydoğdu Reservoir Dogs Elit Erkek (19-34)    
5 Cihan Aytulun Hi-Ride Bisiklet Kulübü Elit Erkek (19-34)    
6 Mustafa Can Çelik Velocity216 Cycling Club Elit Erkek (19-34)    
7 Emre Kolay Ferdi Elit Erkek (19-34)    
8 Doğan Pamuklu Ferdi Elit Erkek (19-34)    
9 Fatih Mehmet Akbaş Elit Erkek (19-34)    
10 Özgür Akgün Elit Erkek (19-34)    
11 Salih Karapelit Elit Erkek (19-34)    
12 Mustafa Karamalı Velonight Cycling Team Elit Erkek (19-34)    
13 Cem Koray Çataroğlu İGR Elit Erkek (19-34)    
14 Salih Dinçer Öztürk Ferdi Elit Erkek (19-34)    
15 Çağrı Büyüme Elit Erkek (19-34)    
16 S. Selim Gündoğdu Ferdi Elit Erkek (19-34)    
17 Birol Horozal UŞAK TEAM Elit Erkek (19-34)    
18 Yıldıray Sönmez Elit Erkek (19-34)    
19 Kubilay Erdoğan ÇayYOLcular Elit Erkek (19-34)    
20 Mustafa Bent Elit Erkek (19-34)    
21 Ahmet Uslu Elit Erkek (19-34)    
22 Burak Ökten VELOKSK Elit Erkek (19-34)    
23 Özkan Dizar Elit Erkek (19-34)    
24 Özgür Kök Yok Elit Erkek (19-34)    
25 Muharrem Demir Elit Erkek (19-34)    
26 Serkan Çiftçi Ferdi sporcu Elit Erkek (19-34)    
27 Atıf Yavuz Ferdı Elit Erkek (19-34)    
28 Saruhan Erman Elit Erkek (19-34)    
29 Mustafa Tahsin Çalışlar High Pulse TEAM Elit Erkek (19-34)    
30 Can Aktuğ ferdi Elit Erkek (19-34)    
31 Ekrem Başdoğan Elit Erkek (19-34)    
32 Tuna Turanlı Elit Erkek (19-34)    
33 Can Aksu Rundiamo Elit Erkek (19-34)    
34 Mehmet Çetinbudak Ferdi Elit Erkek (19-34)    
35 Saygın Yılmaz CEHALET FK Elit Erkek (19-34)    
36 Doğu Mertkan Anuk Elit Erkek (19-34)    
37 Deniz İleri Don Kişot Bisiklet Kolektifi Elit Erkek (19-34)    
38 Erdem Yılmaz VELOKSK Elit Erkek (19-34)    
39 Volkan Soydan FERDİ Elit Erkek (19-34)    
40 Övünç Önen Ferdi Elit Erkek (19-34)    
41 Burak Turan YOK Elit Erkek (19-34)    
42 Halil Çıtak Ferdi Elit Erkek (19-34)    
43 Koray Doğan Elit Erkek (19-34)    
44 İsmail Alperen Öğüt Elit Erkek (19-34)    
45 Mehmet Hanifi Fidan Günah Çukuru Elit Erkek (19-34)    
46 Barış Güven Elit Erkek (19-34)    
47 Mustafa Sarı Elit Erkek (19-34)    
48 Deniz Yılmaz Elit Erkek (19-34)    
49 Ömer Yavuz Eski Ferdi Elit Erkek (19-34)    
50 Çağatay Cenk Tunaboyu Bike İzmir Elit Erkek (19-34)    
51 Caner Cesar Coşar FERDİ Elit Erkek (19-34)    
52 Mesutcan Kurt Elit Erkek (19-34)    
53 Mustafa Karanfil Gezgin Kadro Elit Erkek (19-34)    
54 Melih Otkun Gezgin Kadro Elit Erkek (19-34)    
55 Gökhan Giray Elit Erkek (19-34)    
56 Kourosh Yaghouti Elit Erkek (19-34)    
57 Semih Kapusuz Ferdi Elit Erkek (19-34)    
58 Berkay Yılmaz Elit Erkek (19-34)    
59 Ozan Kumbasar Ferdi Elit Erkek (19-34)    
60 Egemen Gemicioğlu Elit Erkek (19-34)    
61 Muharrem Yılmaz VODAFONE Elit Erkek (19-34)    
62 Bora Türkoğlu Team Eleven Elit Erkek (19-34)    
63 Melih Özler Elit Erkek (19-34)    
64 Esin Yılmaz Elit Kadın (19-34)    
65 Tuğba Kızgınçelik Elit Kadın (19-34)    
66 Başak Canbulat Hi-Ride Elit Kadın (19-34)    
67 Hakan Sert Ferdi Sporcu Master Erkek (35-44)    
68 Mehmet Köroğlu Velonight Cycling Team Master Erkek (35-44)    
69 Bülent Büyükarda VELOCITY Master Erkek (35-44)    
70 Ali Görkem Algın Velocity Master Erkek (35-44)    
71 Cem Soylu VELOCITY Master Erkek (35-44)    
72 Nicholas Anderson Ferdi Master Erkek (35-44)    
73 Engin Sarı Ferdi Master Erkek (35-44)    
74 Hakan Bahrilli Velonight Cycling Team Master Erkek (35-44)    
75 İlker Bilgin Yaşar ferdi Master Erkek (35-44)    
76 Himmet Yıldız Master Erkek (35-44)    
77 Süleyman Onur Yılmaz ferdi Master Erkek (35-44)    
78 Mert Aktalay Hi-Ride Master Erkek (35-44)    
79 Burak Utku Aktan Reservoir Dogs Master Erkek (35-44)    
80 Evren Şahin velonight Master Erkek (35-44)    
81 İsmail Geçim Master Erkek (35-44)    
82 Murat Değişici FERDİ Master Erkek (35-44)    
83 Ahmet Eren Tekirdağ Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü Master Erkek (35-44)    
84 Alpakurt Zafer Pala Bolu Gençlik Merkezi Spor Kulübü Master Erkek (35-44)    
85 Ali İhsan Öztürk Ferdi Master Erkek (35-44)    
86 Sabahattin Artuker Master Erkek (35-44)    
87 Cemal Şahin NASHIRA CYCLING CLUB Master Erkek (35-44)    
88 Serdar Işık . Master Erkek (35-44)    
89 Korhan Küçük Ferdi Master Erkek (35-44)    
90 Özgür Taylan Budak Nashira Racing Team Master Erkek (35-44)    
91 Serkan Gazel ÇayYOLcular Master Erkek (35-44)    
92 Kerem Gürgensuyu Master Erkek (35-44)    
93 Schineyder Holanda DCU Cycling Club Master Erkek (35-44)    
94 Yener Er bireysel Master Erkek (35-44)    
95 Ali Uğur Erol Master Erkek (35-44)    
96 Ali Özgür Emekli Entropi Master Erkek (35-44)    
97 Cenk Turan Velorbea Master Erkek (35-44)    
98 Alper Umut Çimen Master Erkek (35-44)    
99 Serkan Irmak Ferdi Master Erkek (35-44)    
100 Raşit Köksal Master Erkek (35-44)    
101 Haluk Ekiciler Salı/Perşembe Master Erkek (35-44)    
102 Özgür Baha Pars Master Erkek (35-44)    
103 Rafet Dik Master Erkek (35-44)    
104 Mustafa Oral Master Erkek (35-44)    
105 Serkan Arı Master Erkek (35-44)    
106 Ahmet Yetkin Master Erkek (35-44)    
107 Selçuk Kurun Master Erkek (35-44)    
108 Ali Polat VELOKSK Master Erkek (35-44)    
109 Şafak Koç Master Erkek (35-44)    
110 Berk Tüfekci ASSK Master Erkek (35-44)    
111 Tolgay Kurt --- Master Erkek (35-44)    
112 Halil İbrahim Voyvoda KIZIL VOYVODA TEAM Master Erkek (35-44)    
113 Ata Can Master Erkek (35-44)    
114 Hakkı Ufuk Tankurt Master Erkek (35-44)    
115 Erdinç Saraç İstanbul Triatlon Klubü Master Erkek (35-44)    
116 Mert Bezgin IGR Master Erkek (35-44)    
117 Onur Özel Master Erkek (35-44)    
118 Atacan Emre VELOKSK Master Erkek (35-44)    
119 Gürkan Karaçelebi VELOKSK Master Erkek (35-44)    
120 Emrah Mercan VELOKSK Master Erkek (35-44)    
121 Murat Kocamaz VELOKSK Master Erkek (35-44)    
122 Burak Aksarı VELOKSK Master Erkek (35-44)    
123 Halil Barış Şenoğul VELOKSK Master Erkek (35-44)    
124 Mehmet Ali Gürbüz Master Erkek (35-44)    
125 Mehmet Sarıdedeoğlu kuşadası belediyesi spor kulübü Master Erkek (35-44)    
126 Ahmet Özgür Gökalp Kara Bisiklet Kulübü Master Erkek (35-44)    
127 Altuğ Aknar Master Erkek (35-44)    
128 Zekeriya Beşiroğlu Hi-Ride Master Erkek (35-44)    
129 Murat Sarıgülsev Bugep Master Erkek (35-44)    
130 Mustafa Ahmet Kara Master Erkek (35-44)    
131 Emre Ergin Master Erkek (35-44)    
132 Haldun Çetinkaya Master Erkek (35-44)    
133 Serkan Taşdelen Pedalla Bisiklet Master Erkek (35-44)    
134 Erhan Arslan Master Erkek (35-44)    
135 Utku Karaarslan VELOKSK Master Erkek (35-44)    
136 Abdüsselam Çamur Master Erkek (35-44)    
137 Süleyman Cengiz HIRIDE BİSİKLET KULÜBÜ Master Erkek (35-44)    
138 Cem Kürkcü VELOKSK Master Erkek (35-44)    
139 Ali Ruhi Aşar Master Erkek (35-44)    
140 Semih Baycan Master Erkek (35-44)    
141 Osman Necdet Argat Master Erkek (35-44)    
142 Özgür Atalay UŞAK TEAM Master Erkek (35-44)    
143 Volkan Evinç VELOKSK Master Erkek (35-44)    
144 Utku İnan GyBt Tri Master Erkek (35-44)    
145 Salim Akdaş Waterunners Master Erkek (35-44)    
146 Umut Kasapoğlu İTÜ GVO Master Erkek (35-44)    
147 Hasan Atakan Aydın Ferdi Master Erkek (35-44)    
148 Timuçin Gülaç FERDİ Master Erkek (35-44)    
149 Ozan Demirel TeamKemer Master Erkek (35-44)    
150 Özgür Basa Master Erkek (35-44)    
151 Onur Köseoğlu Master Erkek (35-44)    
152 Emre Göçkan Master Erkek (35-44)    
153 Tarkan Tuncel Master Erkek (35-44)    
154 Göktuğ Yılgenci Borusan Bisiklet Kulübü Master Erkek (35-44)    
155 Selçuk Bertan ENKA Master Erkek (35-44)    
156 Turgut Yazıcı Borusan Bisiklet Kulübü Master Erkek (35-44)    
157 Özgür Suna Ferdi Master Erkek (35-44)    
158 Berry Nae TREK Master Erkek (35-44)    
159 Erdal Yazıcıoğlu KONTRAPEDAL Master Erkek (35-44)    
160 Önay Bayram BABAESKİ Master Erkek (35-44)    
161 Hüseyin Odabaşı Master Erkek (35-44)    
162 Çağlar İbrahim Taş 3MAX TRIATHLON TEAM Master Erkek (35-44)    
163 Adnan Çetin Hi-Ride Bisiklet Kulübü Master Erkek (35-44)    
164 Stephen Moores Master Erkek (35-44)    
165 Haydar Arslanturk DAG VeloMelo Master Erkek (35-44)    
166 Kaan Özdemir Bireysel Master Erkek (35-44)    
167 Bayramhan Boyer Hi-Ride Master Kadın (35-44)    
168 Tuğba Yazıcıoğlu Ergin Bireysel Master Kadın (35-44)    
169 Begüm Kasapoğlu İTÜ GVO Master Kadın (35-44)    
170 Ebru Çelikkoparan Master Kadın (35-44)    
171 Oğushan Tavus Ferdi Master Erkek (45-54)    
172 Bahadır Atılgan Hi-ride Master Erkek (45-54)    
173 Murat Boldaş ABİT Master Erkek (45-54)    
174 Mutlu Erçevik Nashira Master Erkek (45-54)    
175 Hamdi Oğuz Yoldaş ferdi Master Erkek (45-54)    
176 Kemal Sevdiroğlu Flamme Rouge Master Erkek (45-54)    
177 Hakan Memik Velocity cycling club Master Erkek (45-54)    
178 Avni Yağcıoğlu İGR Master Erkek (45-54)    
179 Cihat Yurtseven Master Erkek (45-54)    
180 Aykut Mısırlıoğlu Master Erkek (45-54)    
181 Suat Dede Master Erkek (45-54)    
182 Aybars Yıldırım Master Erkek (45-54)    
183 Murat Özevin Master Erkek (45-54)    
184 Olcay Kipöz Ferdi Master Erkek (45-54)    
185 Hakan Koparal Master Erkek (45-54)    
186 Cem Batukan Master Erkek (45-54)    
187 Tufan Alatan YBK Spor Kulubu Master Erkek (45-54)    
188 Murat Şimşek Velocity Cycling Club Master Erkek (45-54)    
189 Ertan Doğan Borusan Bisiklet Klubü Master Erkek (45-54)    
190 Okan Falay Ferdi Master Erkek (45-54)    
191 Özcan Çakmak Master Erkek (45-54)    
192 İbrahim Salar Delivelo Master Erkek (45-54)    
193 Güray Tatlı Ferdi Master Erkek (45-54)    
194 Hasan Koçyiğit Master Erkek (45-54)    
195 Turgut Yılmaz Master Erkek (45-54)    
196 Can Mustafa Koparal Master Erkek (45-54)    
197 Müjdat Ök Marathonist Master Erkek (45-54)    
198 Haldun Seyhan Master Erkek (45-54)    
199 Selçuk Borovalı Master Erkek (45-54)    
200 Zeynel Okur Bireysel Master Erkek (45-54)    
201 Soner Çıtakoğlu VELOKSK Master Erkek (45-54)    
202 Osman Cem Gençtürk Bireysel Master Erkek (45-54)    
203 Mehmet Akşen Kuşadası Bisiklet ve Triathlon Spor Klubü Master Erkek (45-54)    
204 A. Kürşad Ganiyusufoğlu Master Erkek (45-54)    
205 Haluk Babacan Master Erkek (45-54)    
206 Ulusal Coşkun VELOKSK Master Erkek (45-54)    
207 Burak Beser Master Erkek (45-54)    
208 Kemal Erhan Özkan ferdi Master Erkek (45-54)    
209 Tayfun Us Master Erkek (45-54)    
210 Engin İrfan Sağnak ferdi Master Erkek (45-54)    
211 Mehmet Küçük Master Erkek (45-54)    
212 Hakan Ulaş TSK Spor Gücü Master Erkek (45-54)    
213 Bekir Olcay istanbul triathlon kulubü Master Erkek (45-54)    
214 Ercan Şen Waterunners Master Erkek (45-54)    
215 Tolga Yoldaş Master Erkek (45-54)    
216 İlker Ünal BODRUM BİSİKLET KLUBÜ Master Erkek (45-54)    
217 Bülent Akdeniz Master Erkek (45-54)    
218 Oğuz Omur Maratonist Master Erkek (45-54)    
219 Binatli Tugay Master Erkek (45-54)    
220 Cengiz Bektaş Master Erkek (45-54)    
221 Murat Şentürk Master Erkek (45-54)    
222 Nogay Girginkardeşler Ferdi Master Erkek (45-54)    
223 Erol Mısırlı TEKIRDAG Master Erkek (45-54)    
224 Yavuz Murat Arslan Ferdi Master Erkek (45-54)    
225 Alp Eren Sinan Özhan Ankyra SK. Master Erkek (45-54)    
226 Dilek Koçyiğit TURKUAZ Master Kadın (45-54)    
227 Didem Doğruol ENKA Master Kadın (45-54)    
228 Cemal Akyel Ferdi Master Erkek (55-59)    
229 İsmail İltir NASHİRA CYCLİNG TEAM Master Erkek (55-59)    
230 Ali Rıza Fırıncı NASHİRA CYCLİNG CLUP Master Erkek (55-59)    
231 Davut Mutafoğlu UŞAK TEAM Master Erkek (55-59)    
232 Taner Birsel ferdi Master Erkek (55-59)    
233 Sinan Avcı Çayyolcular Master Erkek (55-59)    
234 Tevfik Örten ENKA Master Erkek (55-59)    
235 Aytaç Bilginer Gerdi Master Erkek (55-59)    
236 Can Mazhar Ergene Master Erkek (55-59)    
237 Levent Şensezgin Master Erkek (55-59)    
238 Mazhar Çelikoyar Master Erkek (55-59)    
239 Korkut Omur IYIK Master Erkek (55-59)    
240 Server Tanfer Master Erkek (55-59)    
241 Cengiz Ayanoğlu Master Erkek (55-59)    
242 Nurten Karpat Birysel Master Kadın (55+)    
243 Ersan Kaçan ferdi Master Erkek (60+)    
244 Yüksel Kılıç İstanbul Triatlon Klubü Master Erkek (60+)    
245 Ali Serdar Soytürk Master Erkek (60+)    
246 Paul Bollam Master Erkek (60+)    
247 Mehmet Ali Tanaydı FERDİ Master Erkek (60+)    
248 Murat İlter Master Erkek (60+)    

Haber Bülteni Üyeliği