GPS
İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar
Başlangıç 0 25 0 357 274 0:00
1. İstasyon 25 29 357 315 404 1:30
2. İstasyon 54 19 672 354 203 3:00
3. İstasyon 73 27 1026 298 443 4:00
Bitiş 100 0 1324 0 0 05:30

Program


4 Kasım 2017

10:00 - 22:00 Veloturk Gran Fondo Çeşme Kayıt ve Çanta Teslimi - Çeşme Belediyesi

10:00 - 19:00 Expo - Cumhuriyet Meydanı

10:00 - 17:00 Çocuklar için Güvenli Bisiklet Sürüşü - Cumhuriyet Meydanı

11:30 - 12:30 Veloturk Fun Ride

16:00 - 17:00 Bisikletli Yaralanmaları - Prof. Dr. Sedat Yanturalı (Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Anabilim Dalı) - Çakabey Kültür Merkezi (Migros'un üst katı)

17:30 - 19:00 Teknik Toplantı - Çakabey Kültür Merkezi (Migros'un üst katı)

19:00 - 22:00 Açılış Yemeği - Cumhuriyet Meydanı


5 Kasım 2017

07:30 - 17:00 Expo - Cumhuriyet Meydanı

07:00 - 08:30 Veloturk Gran Fondo Çeşme Kayıt ve Çanta Teslimi - Çeşme Belediyesi

             09:00 Veloturk Gran Fondo Çeşme Uzun Parkur Start - Çeşme Şehir Merkezi Start Noktası

             15:00 Veloturk Gran Fondo Çeşme Ödül Töreni - Cumhuriyet Meydanı

Katılım Koşulları ve Kurallar


Genel Bilgi

Veloturk Gran Fondo, iki ayrı güzergahtan oluşan amatör yol bisikleti yarışıdır.

Yarış, UCI ve Türkiye Bisiklet Federasyonu yönetmeliklerine göre düzenlenecektir.

100 kilometrelik uzun yarış, 5 Kasım 2017 tarihinde saat 09:00'da Çeşme şehir merkezinden başlar ve 1320m+ tırmanışın ardından Çeşme şehir merkezinde sona erer.

Toplanan katılım bedelinin tamamı Veloturk'ün "Bir Çocuk Gülerse Dünya Güler" projesine aktarılacaktır.

Kayıt Ücreti

Veloturk Gran Fondo Çeşme, 100 km: 150 TL.

Ödemenin online kayıt esnasında yapılması gerekmektedir.


Detaylı Bilgi

Katılımcı Listesi

No Adı Soyadı Kulüp Category Ülke    
1 Refikcan Kavakkoru Check cycling club Genç Erkek (16-18)    
2 Cengizhan Eren İSKENDERUN BİSİKLET Genç Erkek (16-18)    
3 Hüseyin Altınışık HI-RIDE Genç Erkek (16-18)    
4 Deniz Ali Yenigün Genç Erkek (16-18)    
5 Hasan Hüseyin Aydoğdu Reservoir Dogs Elit Erkek (19-34)    
6 Cihan Aytulun Hi-Ride Bisiklet Kulübü Elit Erkek (19-34)    
7 Mustafa Can Çelik Velocity216 Cycling Club Elit Erkek (19-34)    
8 Emre Kolay Ferdi Elit Erkek (19-34)    
9 Doğan Pamuklu Ferdi Elit Erkek (19-34)    
10 Fatih Mehmet Akbaş Elit Erkek (19-34)    
11 Özgür Akgün Elit Erkek (19-34)    
12 Salih Karapelit Elit Erkek (19-34)    
13 Mustafa Karamalı Velonight Cycling Team Elit Erkek (19-34)    
14 Cem Koray Çataroğlu İGR Elit Erkek (19-34)    
15 Salih Dinçer Öztürk Ferdi Elit Erkek (19-34)    
16 Çağrı Büyüme Elit Erkek (19-34)    
17 S. Selim Gündoğdu Ferdi Elit Erkek (19-34)    
18 Birol Horozal UŞAK TEAM Elit Erkek (19-34)    
19 Yıldıray Sönmez Elit Erkek (19-34)    
20 Kubilay Erdoğan ÇayYOLcular Elit Erkek (19-34)    
21 Mustafa Bent Elit Erkek (19-34)    
22 Ahmet Uslu Elit Erkek (19-34)    
23 Burak Ökten VELOKSK Elit Erkek (19-34)    
24 Özkan Dizar Elit Erkek (19-34)    
25 Özgür Kök Yok Elit Erkek (19-34)    
26 Ali İhsan Ağca Ferdi Elit Erkek (19-34)    
27 Serkan Çiftçi Ferdi sporcu Elit Erkek (19-34)    
28 Atıf Yavuz Ferdı Elit Erkek (19-34)    
29 Erhan Kuyumcu Ferdi Elit Erkek (19-34)    
30 Saruhan Erman Elit Erkek (19-34)    
31 Mustafa Tahsin Çalışlar High Pulse TEAM Elit Erkek (19-34)    
32 Can Aktuğ ferdi Elit Erkek (19-34)    
33 Ekrem Başdoğan Elit Erkek (19-34)    
34 Tuna Turanlı Elit Erkek (19-34)    
35 Can Aksu Rundiamo Elit Erkek (19-34)    
36 Mehmet Çetinbudak Ferdi Elit Erkek (19-34)    
37 Saygın Yılmaz CEHALET FK Elit Erkek (19-34)    
38 Doğu Mertkan Anuk Elit Erkek (19-34)    
39 Deniz İleri Don Kişot Bisiklet Kolektifi Elit Erkek (19-34)    
40 Erdem Yılmaz VELOKSK Elit Erkek (19-34)    
41 Volkan Soydan FERDİ Elit Erkek (19-34)    
42 Övünç Önen Ferdi Elit Erkek (19-34)    
43 Burak Turan YOK Elit Erkek (19-34)    
44 Halil Çıtak Ferdi Elit Erkek (19-34)    
45 Koray Doğan Elit Erkek (19-34)    
46 İsmail Alperen Öğüt Elit Erkek (19-34)    
47 Mehmet Hanifi Fidan Günah Çukuru Elit Erkek (19-34)    
48 Barış Güven Elit Erkek (19-34)    
49 Mustafa Sarı Elit Erkek (19-34)    
50 Deniz Yılmaz Elit Erkek (19-34)    
51 Ömer Yavuz Eski Ferdi Elit Erkek (19-34)    
52 Çağatay Cenk Tunaboyu Bike İzmir Elit Erkek (19-34)    
53 Caner Cesar Coşar FERDİ Elit Erkek (19-34)    
54 Mesutcan Kurt Elit Erkek (19-34)    
55 Hasan Çalışkan Bireysel Elit Erkek (19-34)    
56 Kourosh Yaghouti Elit Erkek (19-34)    
57 Semih Kapusuz Ferdi Elit Erkek (19-34)    
58 Berkay Yılmaz Elit Erkek (19-34)    
59 Ozan Kumbasar Ferdi Elit Erkek (19-34)    
60 Egemen Gemicioğlu Elit Erkek (19-34)    
61 Muharrem Yılmaz VODAFONE Elit Erkek (19-34)    
62 Bora Türkoğlu Team Eleven Elit Erkek (19-34)    
63 Melih Özler Elit Erkek (19-34)    
64 Ahmet Abdülhakim Karagöbek pınarelli spor kulübü Elit Erkek (19-34)    
65 Muhsin Furkan Çağrı Ünal Ferdi Elit Erkek (19-34)    
66 Fatih Canoğlu Elit Erkek (19-34)    
67 Harun Bıçakcı Elit Erkek (19-34)    
68 Kaan Yusufoğlu Elit Erkek (19-34)    
69 Kaan Yağlı Ferdi Elit Erkek (19-34)    
70 Mehmet Kağan Oskay Elit Erkek (19-34)    
71 Erman Mengeş Elit Erkek (19-34)    
72 Muhammet Eyup Karagöbek pınarelli spor kulübü Elit Erkek (19-34)    
73 Ruso Yakimoviç RUNDIAMO Elit Erkek (19-34)    
74 Görkem Yoldaş Elit Erkek (19-34)    
75 Erdem Atasagun İzmir Bisiklet Elit Erkek (19-34)    
76 Baturalp Pöge Elit Erkek (19-34)    
77 Sadri Perk YKB spor kulubü Elit Erkek (19-34)    
78 Burak Ertürk Elit Erkek (19-34)    
79 Timur Pınar Ferdi Elit Erkek (19-34)    
80 Muharrem Atik Extrem Spor Klübü Elit Erkek (19-34)    
81 Can Bedirhan GyBt Tri Elit Erkek (19-34)    
82 Erdem Gürcan Elit Erkek (19-34)    
83 Kağan Yavuz Elit Erkek (19-34)    
84 Zait Pişirici Elit Erkek (19-34)    
85 Esin Yılmaz Elit Kadın (19-34)    
86 Tuğba Kızgınçelik Elit Kadın (19-34)    
87 Gölkem Fidan Elit Kadın (19-34)    
88 Başak Canbulat Hi-Ride Elit Kadın (19-34)    
89 Merve Koçak Elit Kadın (19-34)    
90 Merve Sena Aktaş Elit Kadın (19-34)    
91 Talar Uyar Bireysel Elit Kadın (19-34)    
92 Ayşegül Gökalp Bozcaada cycling Elit Kadın (19-34)    
93 Hakan Sert Ferdi Sporcu Master Erkek (35-44)    
94 Mehmet Köroğlu Velonight Cycling Team Master Erkek (35-44)    
95 Bülent Büyükarda VELOCITY Master Erkek (35-44)    
96 Ali Görkem Algın Velocity Master Erkek (35-44)    
97 Cem Soylu VELOCITY Master Erkek (35-44)    
98 Nicholas Anderson Ferdi Master Erkek (35-44)    
99 Engin Sarı Ferdi Master Erkek (35-44)    
100 Hakan Bahrilli Velonight Cycling Team Master Erkek (35-44)    
101 İlker Bilgin Yaşar ferdi Master Erkek (35-44)    
102 Himmet Yıldız Master Erkek (35-44)    
103 Süleyman Onur Yılmaz ferdi Master Erkek (35-44)    
104 Mert Aktalay Hi-Ride Master Erkek (35-44)    
105 Burak Utku Aktan Reservoir Dogs Master Erkek (35-44)    
106 Evren Şahin velonight Master Erkek (35-44)    
107 İsmail Geçim Master Erkek (35-44)    
108 Murat Değişici FERDİ Master Erkek (35-44)    
109 Ahmet Eren Tekirdağ Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü Master Erkek (35-44)    
110 Alpakurt Zafer Pala Bolu Gençlik Merkezi Spor Kulübü Master Erkek (35-44)    
111 Ali İhsan Öztürk Ferdi Master Erkek (35-44)    
112 Sabahattin Artuker Master Erkek (35-44)    
113 Cemal Şahin NASHIRA CYCLING CLUB Master Erkek (35-44)    
114 Serdar Işık . Master Erkek (35-44)    
115 Korhan Küçük Ferdi Master Erkek (35-44)    
116 Özgür Taylan Budak Nashira Racing Team Master Erkek (35-44)    
117 Serkan Gazel ÇayYOLcular Master Erkek (35-44)    
118 Kerem Gürgensuyu Master Erkek (35-44)    
119 Schineyder Holanda DCU Cycling Club Master Erkek (35-44)    
120 Yener Er bireysel Master Erkek (35-44)    
121 Ali Uğur Erol Master Erkek (35-44)    
122 Şadan Bahtiyar Master Erkek (35-44)    
123 Ali Özgür Emekli Entropi Master Erkek (35-44)    
124 Cenk Turan Velorbea Master Erkek (35-44)    
125 Alper Umut Çimen Master Erkek (35-44)    
126 Serkan Irmak Ferdi Master Erkek (35-44)    
127 Raşit Köksal Master Erkek (35-44)    
128 Haluk Ekiciler Salı/Perşembe Master Erkek (35-44)    
129 Özgür Baha Pars Master Erkek (35-44)    
130 Seçkin Akyıldız Master Erkek (35-44)    
131 Rafet Dik Master Erkek (35-44)    
132 Mustafa Oral Master Erkek (35-44)    
133 Serkan Arı Master Erkek (35-44)    
134 Ahmet Yetkin Master Erkek (35-44)    
135 Selçuk Kurun Master Erkek (35-44)    
136 Ali Polat VELOKSK Master Erkek (35-44)    
137 Şafak Koç Master Erkek (35-44)    
138 Berk Tüfekci ASSK Master Erkek (35-44)    
139 Tolgay Kurt --- Master Erkek (35-44)    
140 Halil İbrahim Voyvoda KIZIL VOYVODA TEAM Master Erkek (35-44)    
141 Ata Can Master Erkek (35-44)    
142 Hakkı Ufuk Tankurt Master Erkek (35-44)    
143 Erdinç Saraç İstanbul Triatlon Klubü Master Erkek (35-44)    
144 Mert Bezgin IGR Master Erkek (35-44)    
145 Onur Özel Master Erkek (35-44)    
146 Atacan Emre VELOKSK Master Erkek (35-44)    
147 Gürkan Karaçelebi VELOKSK Master Erkek (35-44)    
148 Emrah Mercan VELOKSK Master Erkek (35-44)    
149 Murat Kocamaz VELOKSK Master Erkek (35-44)    
150 Burak Aksarı VELOKSK Master Erkek (35-44)    
151 Halil Barış Şenoğul VELOKSK Master Erkek (35-44)    
152 Mehmet Ali Gürbüz Master Erkek (35-44)    
153 Emre Üçüncüoğlu Yapı Kredi Spor Kulübü Master Erkek (35-44)    
154 Mehmet Sarıdedeoğlu kuşadası belediyesi spor kulübü Master Erkek (35-44)    
155 Ahmet Özgür Gökalp Kara Bisiklet Kulübü Master Erkek (35-44)    
156 Altuğ Aknar Master Erkek (35-44)    
157 Zekeriya Beşiroğlu Hi-Ride Master Erkek (35-44)    
158 Murat Sarıgülsev Bugep Master Erkek (35-44)    
159 Mustafa Ahmet Kara Master Erkek (35-44)    
160 Emre Ergin Master Erkek (35-44)    
161 Haldun Çetinkaya Master Erkek (35-44)    
162 Serkan Taşdelen Pedalla Bisiklet Master Erkek (35-44)    
163 Erhan Arslan Master Erkek (35-44)    
164 Utku Karaarslan VELOKSK Master Erkek (35-44)    
165 Abdüsselam Çamur Master Erkek (35-44)    
166 Süleyman Cengiz HIRIDE BİSİKLET KULÜBÜ Master Erkek (35-44)    
167 Cem Kürkcü VELOKSK Master Erkek (35-44)    
168 Ali Ruhi Aşar Master Erkek (35-44)    
169 Semih Baycan Master Erkek (35-44)    
170 Osman Necdet Argat Master Erkek (35-44)    
171 Özgür Atalay UŞAK TEAM Master Erkek (35-44)    
172 Volkan Evinç VELOKSK Master Erkek (35-44)    
173 Utku İnan GyBt Tri Master Erkek (35-44)    
174 Salim Akdaş Waterunners Master Erkek (35-44)    
175 Umut Kasapoğlu İTÜ GVO Master Erkek (35-44)    
176 Hasan Atakan Aydın Ferdi Master Erkek (35-44)    
177 Timuçin Gülaç FERDİ Master Erkek (35-44)    
178 Ozan Demirel TeamKemer Master Erkek (35-44)    
179 Özgür Basa Master Erkek (35-44)    
180 Onur Köseoğlu Master Erkek (35-44)    
181 Emre Göçkan Master Erkek (35-44)    
182 Tarkan Tuncel Master Erkek (35-44)    
183 Göktuğ Yılgenci Borusan Bisiklet Kulübü Master Erkek (35-44)    
184 Selçuk Bertan ENKA Master Erkek (35-44)    
185 Turgut Yazıcı Borusan Bisiklet Kulübü Master Erkek (35-44)    
186 Tunca Rodoplu Gybt Tri Master Erkek (35-44)    
187 Özgür Suna Ferdi Master Erkek (35-44)    
188 Berry Nae TREK Master Erkek (35-44)    
189 Erdal Yazıcıoğlu KONTRAPEDAL Master Erkek (35-44)    
190 Önay Bayram BABAESKİ Master Erkek (35-44)    
191 Hüseyin Odabaşı Master Erkek (35-44)    
192 Emre Tascan Master Erkek (35-44)    
193 Çağlar İbrahim Taş 3MAX TRIATHLON TEAM Master Erkek (35-44)    
194 Adnan Çetin Hi-Ride Bisiklet Kulübü Master Erkek (35-44)    
195 Stephen Moores Master Erkek (35-44)    
196 Haydar Arslantürk DAG VeloMelo Master Erkek (35-44)    
197 Kaan Özdemir Bireysel Master Erkek (35-44)    
198 Yasin Plakay Master Erkek (35-44)    
199 Melih Baycan Master Erkek (35-44)    
200 Kemal Bora Derviş Master Erkek (35-44)    
201 Göktuğ Han Arslan Master Erkek (35-44)    
202 Mustafa Çavuş Master Erkek (35-44)    
203 Volkan Madra Yapı Kredi Spor Klubü Master Erkek (35-44)    
204 Tolga Küçükceran Master Erkek (35-44)    
205 Umut Guler Master Erkek (35-44)    
206 Baris Kaya V.I.P KEYFİ Master Erkek (35-44)    
207 Bülent Tatlidil AYPG Master Erkek (35-44)    
208 Hakan Şahin HPDK Master Erkek (35-44)    
209 Sitemkar Bolsoy Master Erkek (35-44)    
210 Onur Çavuş Master Erkek (35-44)    
211 Güçlü Gürsoy Hi-Ride Master Erkek (35-44)    
212 Taha Akkus Devamsızlar Master Erkek (35-44)    
213 Serhat Kaya FERDİ Master Erkek (35-44)    
214 Altan Aytat Master Erkek (35-44)    
215 Baru Harsa Master Erkek (35-44)    
216 Faruk Bostancı Master Erkek (35-44)    
217 Ian Whibley Master Erkek (35-44)    
218 Sencer Kan Master Erkek (35-44)    
219 Burak Kutlu Babaeski Spor Klübü Master Erkek (35-44)    
220 Birol Karakaya Sundu bisiklet Master Erkek (35-44)    
221 Burak Aydar Master Erkek (35-44)    
222 Arif Kiper Bireysel Master Erkek (35-44)    
223 Abdurrahman Topcuoglu Aypg Master Erkek (35-44)    
224 Devrim Lüküslü Ferdi Master Erkek (35-44)    
225 Özgür Arıs VELOKSK Master Erkek (35-44)    
226 Emrah Üster Master Erkek (35-44)    
227 Hüseyin Keleş R.E.D. Runners Master Erkek (35-44)    
228 Mustafa Şen VELOCITY Master Erkek (35-44)    
229 Melih Öngün Ferdi Master Erkek (35-44)    
230 Baran Özhan Baykal ferdi Master Erkek (35-44)    
231 Aliriza Bilal Master Erkek (35-44)    
232 Melih Ayhan isostar cycling team Master Erkek (35-44)    
233 Bayramhan Boyer Hi-Ride Master Kadın (35-44)    
234 Tuğba Yazıcıoğlu Ergin Bireysel Master Kadın (35-44)    
235 Begüm Kasapoğlu İTÜ GVO Master Kadın (35-44)    
236 Ebru Çelikkoparan Master Kadın (35-44)    
237 Ceren Angılı Yapı Kredi Spor Klubü Master Kadın (35-44)    
238 Berna Solak GybT Tri Master Kadın (35-44)    
239 Burcu Aslanagi Babaeski Master Kadın (35-44)    
240 Julide Arslan Bireysel Master Kadın (35-44)    
241 Oğushan Tavus Ferdi Master Erkek (45-54)    
242 Bahadır Atılgan Hi-ride Master Erkek (45-54)    
243 Murat Boldaş ABİT Master Erkek (45-54)    
244 Mutlu Erçevik Nashira Master Erkek (45-54)    
245 Hamdi Oğuz Yoldaş ferdi Master Erkek (45-54)    
246 Kemal Sevdiroğlu Flamme Rouge Master Erkek (45-54)    
247 Hakan Memik Velocity cycling club Master Erkek (45-54)    
248 Avni Yağcıoğlu İGR Master Erkek (45-54)    
249 Cihat Yurtseven Master Erkek (45-54)    
250 Aykut Mısırlıoğlu Master Erkek (45-54)    
251 Suat Dede Master Erkek (45-54)    
252 Aybars Yıldırım Master Erkek (45-54)    
253 Murat Özevin Master Erkek (45-54)    
254 Olcay Kipöz Ferdi Master Erkek (45-54)    
255 Hakan Koparal Master Erkek (45-54)    
256 Cem Batukan Master Erkek (45-54)    
257 Tufan Alatan YBK Spor Kulubu Master Erkek (45-54)    
258 Murat Şimşek Velocity Cycling Club Master Erkek (45-54)    
259 Ertan Doğan Borusan Bisiklet Klubü Master Erkek (45-54)    
260 Okan Falay Ferdi Master Erkek (45-54)    
261 Özcan Çakmak Master Erkek (45-54)    
262 İbrahim Salar Delivelo Master Erkek (45-54)    
263 Güray Tatlı Ferdi Master Erkek (45-54)    
264 Hasan Koçyiğit Master Erkek (45-54)    
265 Turgut Yılmaz Master Erkek (45-54)    
266 Can Mustafa Koparal Master Erkek (45-54)    
267 Müjdat Ök Marathonist Master Erkek (45-54)    
268 Haldun Seyhan Master Erkek (45-54)    
269 Selçuk Borovalı Master Erkek (45-54)    
270 Zeynel Okur Bireysel Master Erkek (45-54)    
271 Soner Çıtakoğlu VELOKSK Master Erkek (45-54)    
272 Osman Cem Gençtürk Bireysel Master Erkek (45-54)    
273 Mehmet Akşen Kuşadası Bisiklet ve Triathlon Spor Klubü Master Erkek (45-54)    
274 A. Kürşad Ganiyusufoğlu Master Erkek (45-54)    
275 Haluk Babacan Master Erkek (45-54)    
276 Ulusal Coşkun VELOKSK Master Erkek (45-54)    
277 Burak Beser Master Erkek (45-54)    
278 Kemal Erhan Özkan ferdi Master Erkek (45-54)    
279 Tayfun Us Master Erkek (45-54)    
280 Engin İrfan Sağnak ferdi Master Erkek (45-54)    
281 Mehmet Küçük Master Erkek (45-54)    
282 Hakan Ulaş TSK Spor Gücü Master Erkek (45-54)    
283 Bekir Olcay istanbul triathlon kulubü Master Erkek (45-54)    
284 Ercan Şen Waterunners Master Erkek (45-54)    
285 Tolga Yoldaş Master Erkek (45-54)    
286 İlker Ünal BODRUM BİSİKLET KLUBÜ Master Erkek (45-54)    
287 Bülent Akdeniz Master Erkek (45-54)    
288 Oğuz Omur Maratonist Master Erkek (45-54)    
289 Binatli Tugay Master Erkek (45-54)    
290 Cengiz Bektaş Master Erkek (45-54)    
291 Murat Şentürk Master Erkek (45-54)    
292 Nogay Girginkardeşler Ferdi Master Erkek (45-54)    
293 Erol Mısırlı TEKIRDAG Master Erkek (45-54)    
294 Yavuz Murat Arslan Ferdi Master Erkek (45-54)    
295 Alp Eren Sinan Özhan Ankyra SK. Master Erkek (45-54)    
296 Ahmet Gökdere Master Erkek (45-54)    
297 Sönmez İşsever ferdi Master Erkek (45-54)    
298 Emre Kutlay Pelotonİst Master Erkek (45-54)    
299 Filippos Dellios KORINTHIAKOS CYCLING TEAM Master Erkek (45-54)    
300 İsa Dal Denizli Gençlik Hİzmetleri S.K Master Erkek (45-54)    
301 Murat Kırdı yapı kredi spor klübü Master Erkek (45-54)    
302 Ali Sakinsel Yok Master Erkek (45-54)    
303 Nejat Çalışkan Master Erkek (45-54)    
304 Tolga Gürgün Master Erkek (45-54)    
305 Ahmet Cosar Master Erkek (45-54)    
306 Türker Ecevit Master Erkek (45-54)    
307 Levent Bolat KUŞADASI BELEDİYESİ BİSİKLET VE TRİATLON KULUBU Master Erkek (45-54)    
308 Servet Selçuk Türk Ferdi Master Erkek (45-54)    
309 İlker Yorgancıoglu Master Erkek (45-54)    
310 İlhan Kesken Ferdi Master Erkek (45-54)    
311 Güngör Aknesil Büyükçekmece Bisiklet Kulübü Master Erkek (45-54)    
312 Onur Dengiz Sundu Bisiklet Master Erkek (45-54)    
313 Onur Arısoy IGR.cc Master Erkek (45-54)    
314 Ahmet Akay Pelotonİst Master Erkek (45-54)    
315 İsmail Ergun Master Erkek (45-54)    
316 Dilek Koçyiğit TURKUAZ Master Kadın (45-54)    
317 Didem Doğruol ENKA Master Kadın (45-54)    
318 Filiz Gentric GALATASARALI SPORCULAR DERNEGI Master Kadın (45-54)    
319 Cemal Akyel Ferdi Master Erkek (55-59)    
320 İsmail İltir NASHİRA CYCLİNG TEAM Master Erkek (55-59)    
321 Ali Rıza Fırıncı NASHİRA CYCLİNG CLUP Master Erkek (55-59)    
322 Davut Mutafoğlu UŞAK TEAM Master Erkek (55-59)    
323 Taner Birsel ferdi Master Erkek (55-59)    
324 Sinan Avcı Çayyolcular Master Erkek (55-59)    
325 Tevfik Örten ENKA Master Erkek (55-59)    
326 Aytaç Bilginer Ferdi Master Erkek (55-59)    
327 Şeyhmus İdrisoğlu Master Erkek (55-59)    
328 Can Mazhar Ergene Master Erkek (55-59)    
329 Levent Şensezgin Master Erkek (55-59)    
330 Mazhar Çelikoyar Master Erkek (55-59)    
331 Korkut Omur IYIK Master Erkek (55-59)    
332 Server Tanfer Master Erkek (55-59)    
333 Cengiz Ayanoğlu Master Erkek (55-59)    
334 Pierre Gentric Master Erkek (55-59)    
335 Nurten Karpat Birysel Master Kadın (55+)    
336 Ersan Kaçan ferdi Master Erkek (60+)    
337 Yüksel Kılıç İstanbul Triatlon Klubü Master Erkek (60+)    
338 Ali Serdar Soytürk Master Erkek (60+)    
339 Paul Bollam Master Erkek (60+)    
340 Mehmet Ali Tanaydı FERDİ Master Erkek (60+)    
341 Murat İlter Master Erkek (60+)    

Haber Bülteni Üyeliği