GPS
İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar
Start 0 25 0 375 300 0:00
1.İstasyon 25 22 375 255 330 1:30
Bitiş 47 0 630 0 0 3:15

Program


4 Kasım 2017

10:00 - 22:00 Veloturk Gran Fondo Çeşme Kayıt ve Çanta Teslimi - Çeşme Belediyesi

10:00 - 19:00 Expo - Cumhuriyet Meydanı

10:00 - 17:00 Çocuklar için Güvenli Bisiklet Sürüşü - Cumhuriyet Meydanı

11:30 - 12:30 Veloturk Fun Ride

16:00 - 17:00 Bisikletli Yaralanmaları - Prof. Dr. Sedat Yanturalı (Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Anabilim Dalı) - Çakabey Kültür Merkezi (Migros'un üst katı)

17:30 - 19:00 Teknik Toplantı - Çakabey Kültür Merkezi (Migros'un üst katı)

19:00 - 22:00 Açılış Yemeği - Cumhuriyet Meydanı


5 Kasım 2017

07:30 - 17:00 Expo - Cumhuriyet Meydanı

07:00 - 08:30 Veloturk Gran Fondo Çeşme Kayıt ve Çanta Teslimi - Çeşme Belediyesi

             09:00 Veloturk Gran Fondo Çeşme Kısa Parkur Start - Çeşme Şehir Merkezi Start Noktası

             15:00 Veloturk Gran Fondo Çeşme Ödül Töreni - Cumhuriyet Meydanı

Katılım Koşulları ve Kurallar


Genel Bilgi

Veloturk Gran Fondo, iki ayrı güzergahtan oluşan amatör yol bisikleti yarışıdır.

Yarış, UCI ve Türkiye Bisiklet Federasyonu yönetmeliklerine göre düzenlenecektir.

47 kilometrelik yarış, 5 Kasım 2017 tarihinde saat 09:00'da Çeşme şehir merkezinden başlar ve 630m+ tırmanışın ardından Çeşme şehir merkezinde sona erer.

Toplanan katılım bedelinin tamamı Veloturk'ün "Bir Çocuk Gülerse Dünya Güler" projesine aktarılacaktır.

Kayıt Ücreti

Veloturk Gran Fondo Çeşme, 47km: 100 TL.

Ödemenin online kayıt esnasında yapılması gerekmektedir.


Detaylı Bilgi

Katılımcı Listesi

No Adı Soyadı Kulüp Category Ülke    
1 Batuhan Savaşır Bike izmir Genç Erkek (16-18)    
2 Boray Demir Ünlü Ferdi Genç Erkek (16-18)    
3 Eren Ergene Genç Erkek (16-18)    
4 Sercan Özuyguntaş Ferdi Genç Erkek (16-18)    
5 Selin Ergene Youth Women (16-18)    
6 Özgür Fırat Elit Erkek (19-34)    
7 Aydın Güllüdağ ManiVelo Elit Erkek (19-34)    
8 Murat Durgutalp velodorlion Elit Erkek (19-34)    
9 Atay Aygün Elit Erkek (19-34)    
10 M. Hakan Mestandoğan ManiVelo Elit Erkek (19-34)    
11 Beytullah Bereketli Velonight Cycling Team Elit Erkek (19-34)    
12 Emre Yılmaz Elit Erkek (19-34)    
13 Taner Kaya Bireysel Elit Erkek (19-34)    
14 Enes Demirel ferdi Elit Erkek (19-34)    
15 Yalçın Kaya Demir Pedal Çorlu Elit Erkek (19-34)    
16 Uğur Ateş Elit Erkek (19-34)    
17 Ceyhun Baydoğan Dost Bisikletler Elit Erkek (19-34)    
18 Raif Şentürk Elit Erkek (19-34)    
19 Emre Çıplak Uşak Team Elit Erkek (19-34)    
20 Erhan Alper Bilen ÇAB Elit Erkek (19-34)    
21 Seçkin Ceylan ÇAB Elit Erkek (19-34)    
22 Muharrem Demir Velocity216 Cycling Team Elit Erkek (19-34)    
23 Deniz Badem Elit Erkek (19-34)    
24 Onur Şenkal Elit Erkek (19-34)    
25 Berkan Korkmaz Elit Erkek (19-34)    
26 Tuna Ersin Elit Erkek (19-34)    
27 Özgün Oral Elit Erkek (19-34)    
28 Mehmet Egeli Elit Erkek (19-34)    
29 Serhat Altay Çorlu Demir Pedal Trakya Bisiklet Elit Erkek (19-34)    
30 Yunus Emre Ediz B.B.Y.B.G Elit Erkek (19-34)    
31 Caner Çetinkaya PERŞEMBE AKŞAMI BİSİKLETÇİLERİ Elit Erkek (19-34)    
32 Caner Dönmez HIZLI PEDALLAR BİSİKLET GRUBU Elit Erkek (19-34)    
33 Uğur Dündar Elit Erkek (19-34)    
34 Emre Büyükbayram Elit Erkek (19-34)    
35 Sami Can Karhan Elit Erkek (19-34)    
36 Barış Özegemen Kuşadası Belediye Spor Triathlon Bisiklet Klübü Elit Erkek (19-34)    
37 Mesut Günay ÇAB Elit Erkek (19-34)    
38 Ali Timuçin Gün Bİreysel Elit Erkek (19-34)    
39 Ege Mehmet Karan Beşiktaş UNICYCLE Bisiklet Kulübü Elit Erkek (19-34)    
40 Göksu Kaya Elit Erkek (19-34)    
41 Sencer Hakkı Ejder yok Elit Erkek (19-34)    
42 Erdal Ertem Elit Erkek (19-34)    
43 Mustafa Karanfil Gezgin Kadro Elit Erkek (19-34)    
44 Melih Otkun Gezgin Kadro Elit Erkek (19-34)    
45 Gökhan Giray Elit Erkek (19-34)    
46 Ali Mert Kocer Elit Erkek (19-34)    
47 Uğur Çağlaroğlu FERDİ Elit Erkek (19-34)    
48 Özgür Gördüren SUNDU BİSİKLET Elit Erkek (19-34)    
49 Tuna Öngü Ferdi Elit Erkek (19-34)    
50 Alper Elmas FERDİ Elit Erkek (19-34)    
51 Onur Ergene Elit Erkek (19-34)    
52 Gökhan Özmen Elit Erkek (19-34)    
53 Serkan Burak Can Çangır Beşiktaş UNICYCLE Bisiklet Kulübü Elit Erkek (19-34)    
54 Ahmet Andaş Elit Erkek (19-34)    
55 Emre Büküşoğlu Elit Erkek (19-34)    
56 Selim Encan Elit Erkek (19-34)    
57 Gürsel Emir TEBİS Elit Erkek (19-34)    
58 Seçkin Sarpkaya SUNDU BİSİKLET Elit Erkek (19-34)    
59 Necip Elçi bagımsız bayındır yol bısıkletı grubu Elit Erkek (19-34)    
60 Volkan Türkyılmaz Elite cycling team Elit Erkek (19-34)    
61 Can İlhan Elit Erkek (19-34)    
62 Selçuk Güler Elit Erkek (19-34)    
63 Abdulvahap Aydın ROTA 34 Elit Erkek (19-34)    
64 Necmettin Kapot ROTA 34 Elit Erkek (19-34)    
65 Tuncay Şahinduran Elit Erkek (19-34)    
66 Kasif Temucin Garzan Elit Erkek (19-34)    
67 Cihan Ayger KUKİLER 2 TEKER Elit Erkek (19-34)    
68 Davut Can Yılmaz K2T Elit Erkek (19-34)    
69 Özlem Bilge Can Elit Kadın (19-34)    
70 Ayşegül Gümüş Elit Kadın (19-34)    
71 Gülfem Uşaklı ÇAB Elit Kadın (19-34)    
72 Büşra Doygun Elit Kadın (19-34)    
73 Sıla Aksongur Elit Kadın (19-34)    
74 Gülce Karhan Elit Kadın (19-34)    
75 Aslıhan Kepez Elit Kadın (19-34)    
76 Zeynep Adıyaman Elit Kadın (19-34)    
77 Aslı Üründül Elit Kadın (19-34)    
78 Pınar Miran Tebis Elit Kadın (19-34)    
79 Pınar Hacıömeroğlu SÜSLÜ KADINLAR BİSİKLET TURU Elit Kadın (19-34)    
80 Deniz Erkaplan Ferdi Elit Kadın (19-34)    
81 Büşra İlhan Elit Kadın (19-34)    
82 Ali Osman Akgündüz VELODORLİON BİSİKLET Master Erkek (35-44)    
83 Can Hakkı Yanlıoğlu Velocity216 Cycling Team Master Erkek (35-44)    
84 Mert Süder Ferdi Master Erkek (35-44)    
85 Yiğit Yazıcıoğlu Master Erkek (35-44)    
86 Doğuş Yanbuloğlu Master Erkek (35-44)    
87 Murat Çağlar Ferdi Master Erkek (35-44)    
88 Aydın Eratay BİREYSEL Master Erkek (35-44)    
89 Mutlu Karakullukcu Master Erkek (35-44)    
90 Mehmet Bahadır Ergul Ferdi Master Erkek (35-44)    
91 Altan Artan ferdi Master Erkek (35-44)    
92 Koray Dicleli ÇayYOLcular Master Erkek (35-44)    
93 Anıl Şakrak ACCELL Bisiklet Master Erkek (35-44)    
94 Mehmet Ali Bostan ferdi Master Erkek (35-44)    
95 Hakan Zeytindalı ÇAB Master Erkek (35-44)    
96 Hüseyin Tekeli ÇAB Master Erkek (35-44)    
97 Emre Tanrıkulu Master Erkek (35-44)    
98 Osman Atasoy PAE Master Erkek (35-44)    
99 Erdem Kurt ÇAB Master Erkek (35-44)    
100 Fatih Köynüşlüoğlu ÇAB Master Erkek (35-44)    
101 Uğur Erdoğan Master Erkek (35-44)    
102 Cüneyt Şenol TEAM PAE Master Erkek (35-44)    
103 Çağdaş Kurtoğlu Master Erkek (35-44)    
104 Emre Akoğlu Master Erkek (35-44)    
105 Orhan Paksoy ÇAB Master Erkek (35-44)    
106 Arman Aziz Karagül Bireysel Master Erkek (35-44)    
107 Tolga Uşaklı ÇAB Master Erkek (35-44)    
108 Hüsnü Sundu SUNDU BİSİKLET Master Erkek (35-44)    
109 Serhan Doğantekin Master Erkek (35-44)    
110 Gürhan Özenç GEA-Run Master Erkek (35-44)    
111 Atilla Alper Koç SUNDU BİSİKLET Master Erkek (35-44)    
112 İbrahim Yazıcı Master Erkek (35-44)    
113 Gürsen Atamal Bireysel Master Erkek (35-44)    
114 Ersen Atamal Bireysel Master Erkek (35-44)    
115 Ali Sundu SUNDU BİSİKLET Master Erkek (35-44)    
116 Cengiz Türk Tenax Cycling Turkey Master Erkek (35-44)    
117 Özalp Ilgaz Bike İzmir Master Erkek (35-44)    
118 Egemen Özmelek Master Erkek (35-44)    
119 Ahmet Biçer Master Erkek (35-44)    
120 Özgür Erçelik Master Erkek (35-44)    
121 Ali Bayrakdaroğlu BİREYSEL Master Erkek (35-44)    
122 Gürol Ahali Master Erkek (35-44)    
123 Levent Kaya Master Erkek (35-44)    
124 Murat Çalıkapan Master Erkek (35-44)    
125 Tevfik Murat Düğmeli Master Erkek (35-44)    
126 Deniz Akdoğan Schneider Electric Cycling Team Master Erkek (35-44)    
127 Övünç Tekin Master Erkek (35-44)    
128 Mustafa Güler doruk bisiklet Master Erkek (35-44)    
129 Mustafa Ateşel Master Erkek (35-44)    
130 Ayhan Akgün Master Erkek (35-44)    
131 Can Şahin Master Erkek (35-44)    
132 Ahmet Savgat Master Erkek (35-44)    
133 Fırat Delan Geziniyo Bisiklet Atölyesi Master Erkek (35-44)    
134 Zafer Ünveren Master Erkek (35-44)    
135 Mustafa Ünsal Master Erkek (35-44)    
136 Serkan Yağcılı Master Erkek (35-44)    
137 Gürel Günbahar VELOTALYA Master Erkek (35-44)    
138 Mustafa Kürşat Akın karaman extrem spor klübü Master Erkek (35-44)    
139 A. Barış Küçük Master Erkek (35-44)    
140 Ergin Harunoğlu Master Erkek (35-44)    
141 Hakan Döngel Büyükçekmece Bisiklet İhtisas Master Erkek (35-44)    
142 Engin Yergök Velotalya Master Erkek (35-44)    
143 Barış Demirayak Master Erkek (35-44)    
144 Egemen Atkaya AMWAY Master Erkek (35-44)    
145 Panagiotis Vasileiou Ble Cycling Club Master Erkek (35-44)    
146 Mustafa Karaduman ferdi Master Erkek (35-44)    
147 Murat Emre Filiz Yapı ve Kredi BANKASI Spor kulübü Master Erkek (35-44)    
148 Hakan Hoşgöz Master Erkek (35-44)    
149 Furkan Şahin Master Erkek (35-44)    
150 Recep Tırman Sundu Bisiklet Master Erkek (35-44)    
151 Yaman Arnavutoglu Master Erkek (35-44)    
152 Berk Akbas Master Erkek (35-44)    
153 Ahmet Utku Yavuz Master Erkek (35-44)    
154 İhsan Erbil Bayçöl Rota Bisiklet Master Erkek (35-44)    
155 Emrah Çelik Ferdi Master Erkek (35-44)    
156 Hakan Yaman Master Erkek (35-44)    
157 Şeref Yardımcı BİREYSEL Master Erkek (35-44)    
158 Halit Batu Derer Master Erkek (35-44)    
159 Ayşe Akgündüz VELODORLİON BİSİKLET Master Kadın (35-44)    
160 Sevinç Emekli Entropi Master Kadın (35-44)    
161 Dilek Sunmaz ÇAB Master Kadın (35-44)    
162 Aylin Asil Atasoy ÇAB Master Kadın (35-44)    
163 Semra Bozdayı Ayazlar İzmirli Pedalperest Kadınlar Master Kadın (35-44)    
164 Aslı Gökalp Kara Bisiklet kulübü Master Kadın (35-44)    
165 Nuray Güneş Master Kadın (35-44)    
166 Nazlı Düğmeli Master Kadın (35-44)    
167 Elif Ürkek ÇAB Master Kadın (35-44)    
168 Berna Bozkurt Master Kadın (35-44)    
169 Mine Erkaya Master Kadın (35-44)    
170 Günce Topal Yapikredi spor kulübü Master Kadın (35-44)    
171 Harika Hoşgöz Mavikarga spor kulübü Master Kadın (35-44)    
172 Ayşe Özlem Kerman Bireysel Master Kadın (35-44)    
173 Nergiz Coşkun Master Kadın (35-44)    
174 İdil Tamer Master Kadın (35-44)    
175 Bahadır Gürel Ferdi Master Erkek (45-54)    
176 Öner Savucu IGR Master Erkek (45-54)    
177 Orkun Ekinci IGR Master Erkek (45-54)    
178 Barış Ünlü KARAMAN EKSTREM BİSİKLET VE DOĞA SPORLARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ Master Erkek (45-54)    
179 Mustafa Uğur Özel Velocity Master Erkek (45-54)    
180 Rıza Aydın ferdi Master Erkek (45-54)    
181 Gürol Çaydaş VELOKSK Master Erkek (45-54)    
182 Selim Ataz ACCELL Bisiklet Master Erkek (45-54)    
183 Can Toydemir GO RUNNERS İPRAGAZ Master Erkek (45-54)    
184 İlker Murat Bahçecioğlu Beylikdüzü Triatlon Master Erkek (45-54)    
185 Ömer Kepenek ÇAB Master Erkek (45-54)    
186 Uğur Üstüntanır Tekirdağ Bisiklet Kulübü Demir Pedal Çorlu Master Erkek (45-54)    
187 Murat Güzelcik ÇAB Master Erkek (45-54)    
188 Arcan Koç Master Erkek (45-54)    
189 Nihat Altunbaş Master Erkek (45-54)    
190 Tolga Önal bireysel Master Erkek (45-54)    
191 Kemal Elçin ÇAB Master Erkek (45-54)    
192 Selim Zx ÇAB Master Erkek (45-54)    
193 Erkan Turan ÇAB Master Erkek (45-54)    
194 Suat Öztürk PEDAL 35 Master Erkek (45-54)    
195 Okan Örs Ayvelo Performans Master Erkek (45-54)    
196 Faramarz Can Cevatzade ÜRGÜP KAPADOKYA GENÇLİK SPOR Master Erkek (45-54)    
197 Osman Cavit Turunç Tenax Cycling Turkey Master Erkek (45-54)    
198 Mikail Taşkala Tenax Cycling Turkey Master Erkek (45-54)    
199 Cevdet Çal PEDAL 35 BİSİKLET GRUBU Master Erkek (45-54)    
200 Onur Sokullu Master Erkek (45-54)    
201 Burçin Bakaçhan SUNDU BİSİKLET Master Erkek (45-54)    
202 Mustafa Karakuş Master Erkek (45-54)    
203 Metin Sağır SUNDU BİSİKLET Master Erkek (45-54)    
204 Cem Atiyas Master Erkek (45-54)    
205 Erdal Ergene Master Erkek (45-54)    
206 Candan Seçkin Master Erkek (45-54)    
207 İsmail Sır VELOTALYA Master Erkek (45-54)    
208 Burhan Gümüşoğlu VELOTALYA Master Erkek (45-54)    
209 Ali Dinç Master Erkek (45-54)    
210 Cenk Ceyhan Master Erkek (45-54)    
211 Kerem Ömer Erten Göztepe Master Erkek (45-54)    
212 Hakan Bayraktar VELOTALYA Master Erkek (45-54)    
213 Cenk Tamay Master Erkek (45-54)    
214 Şanver Narin Master Erkek (45-54)    
215 Mehmet Tavaslı Ferdi Master Erkek (45-54)    
216 Mehmet Sarper Günsal Veloturk Master Erkek (45-54)    
217 Özgür Güner Master Erkek (45-54)    
218 Gorkem Dora Kontrapedal Cycling Master Erkek (45-54)    
219 Naim Kerman Bireysel Master Erkek (45-54)    
220 Gökhan Deda Master Erkek (45-54)    
221 Elmas Tanla Ağça Hatungil Erdemli Spor Klübü Master Kadın (45-54)    
222 Melike Aslı Sınke SUNDU BİSİKLET Master Kadın (45-54)    
223 Zeynep İpek Çalışkan Master Kadın (45-54)    
224 Jale Gürlüler Master Kadın (45-54)    
225 Cavide Deniz Günsal Master Kadın (45-54)    
226 Birhan Varol VELOTALYA Master Erkek (55-59)    
227 Yalçın Şibar ÇAB Master Erkek (55-59)    
228 Tamer Şen Bİreysel Master Erkek (55-59)    
229 İsmet Kırcaburun Olimpikspor Master Erkek (55-59)    
230 Şerif Çetindağ Master Erkek (55-59)    
231 Mete Taşkın OLD BOYS CYLCING TEAM Master Erkek (55-59)    
232 İbrahim Yenikalaycı TRAKYA BİSİKLET VE SPOR KULÜBÜ Master Erkek (55-59)    
233 Suat Şibar ÇAB Master Erkek (55-59)    
234 Orhan Selim Selimoğlu Bireysel Master Erkek (55-59)    
235 Atilla Öyel Master Erkek (55-59)    
236 Manuela Cosar INDIVIDUAL Master Kadın (55+)    
237 Tansu Şen Bireysel Master Erkek (60+)    
238 Asım Oktay Ergene Master Erkek (60+)    
239 Cenap Duru Bireysel Master Erkek (60+)    
240 Fatih Altan Bozcaada cycling Master Erkek (60+)    
241 Hayati Yiğitoğlu Esenyurt Bisiklet Kulübü Paralimpik B    

Haber Bülteni Üyeliği